Гідроцикл
FISH PRO 170

Модель FISH PRO є першою в галузі комбінацією вражаючих функціональних якостей, універсальності й пристрасті в одній конфігурації. Ви маєте можливість рибалити в будь-яких місцях, бути ближче до «театру дій» і насолоджуватись надзвичайними, досі не баченими враженнями від рибальства.

від 17 800 €
 
FISH PRO 170 (White/Night Green) 17 800 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Першокласні навігаційні мапи!

Навігатор і риболокатор Garmin

Риболокатор Garmin ECHOMAP Plus 62cv з 6-дюймовим (15 см) дисплеєм і вбудованим в корпус судна датчиком-передавачем. Першокласна система навігації, мапування та риболокації.

Стійкий за своєю природою

Подовжена задня платформа

Додає 29 см до задньої частини гідроцикла й забезпечує більше місця для підйому на борт і риболовлі, а також покращує стійкість судна в стані спокою або при повному завантаженні рибою.

Швидко. Легко. Надійно.

Холодильний ящик для рибальства LinQ

Міцний холодильний ящик місткістю 51 л, розроблений спеціально для рибальства, з утопленою робочою поверхнею, чотирма тримачами для вудок інноваційної конструкції, слотами для тролінга та відділеннями для перевезення рибальських снастей і наживки.

Пристрасть до рибальства

Нерознімне сидіння для рибальства

Конструкція, оптимізована для забезпечення свободи рухів по всій поверхні гідроцикла (від сидіння водія до сидіння пасажира), а також для підвищення рівня комфорту й стійкості (в поєднанні з нахиленими під кутом упорами для ніг) в положенні сидячи обличчям вбік під час риболовлі.

Стійкість і зручність

Нахилені під кутом планширні упори для ніг

Упори для ніг, створені для ще більшої зручності та стійкості під час риболовлі на неспокійній воді.

Революційна стійкість

Стійкий і передбачуваний корпус

Ідеальний корпус для рибальства, розроблений для впевненої їзди по неспокійній воді та забезпечення відмінної стійкості судна у стані спокою.

Повільно й рівномірно

Режим тролінгу

Контроль швидкості в режимі повільного руху для спрощення керування під час тролінгу. Ви маєте можливість задати будь-який із дев’яти запрограмованих рівнів швидкості за власним бажанням.

Швидко. Легко. Надійно.

Точки кріплення системи швидкого кріплення допоміжного приладдя LINQ

Два комплекти точок кріплення для холодильного ящика для рибальства і додаткових аксесуарів системи LinQ, зокрема, невеликого холодильника для перевезення запасів їжі та паливної каністри, яка дозволятиме збільшити час і відстань ваших водних прогулянок.

Оптимізований багажний простір

Переднє багажне відділення з можливістю безпосереднього доступу

Зручний лоток-органайзер багажного відсіку, оптимізований для перевезення речей і предметів, які мають бути в зоні швидкого безпосереднього доступу, таких як пляшки з водою, сонцезахисний козирок або невелика скринька для рибальських снастей.

Тримайте свій телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефона

Ударостійке відділення для смартфона, призначене для того, щоб ваш телефон завжди був у вас під рукою, захищений від ушкоджень під час їзди. До того ж ви маєте можливість тримати його постійно зарядженим завдяки наявності USB-порту (комплектується за додатковим замовленням).

Ще більше потужності

Двигун ROTAX 1630 ACE - 170 к.с.

Найпотужніший безнаддувний двигун у лінійці, розроблений для забезпечення високих робочих характеристик, надійності та економії палива.

Специфікації

ПОТУЖНІСТЬ 170 к.с.
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА 70 л
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 3
Колір
W Ширина 125.5 см
L Довжина 373.4 см
W Ширина 125.5 см
L Довжина 373.4 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

ЖИВІТЬ ЖИТТЯМ SEA-DOO З ПОВНИМ ДОСВІДОМ

ОНЛАЙН КАТАЛОГ