Гідроцикл
FISH PRO

Нова перспектива щодо спортивного рибальства

від 18 600 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ВАШЕ ВІКНО У ПІДВОДНИЙ ПРОСТІР

НАВІГАТОР І ЕХОЛОТ GARMIN

Картплоттер і ехолот Garmin Echomap Plus 62cv з 6-дюймовим (15 см) дисплеєм і вбудованим у корпус судна датчиком-передавачем. Багатофункціональна система навігації, мапування та риболокації.

Стійка по своїй суті

Подовжена задня платформа

Подовжує задню частину гідроцикла на 29 см і забезпечує більше місця для підйому на борт і риболовлі, а також покращує стійкість судна в стані спокою або при повному завантаженні рибою.

ЗБЕРІГАЙТЕ СВІЙ ВИЛОВ СВІЖИМ

ХОЛОДИЛЬНИК ДЛЯ РИБОЛОВЛІ З СИСТЕМОЮ ШВИДКОГО КРІПЛЕННЯ LINQ

Міцний холодильний ящик місткістю 51 л, розроблений спеціально для рибальства, з утопленою робочою поверхнею, чотирма тримачами для вудок інноваційної конструкції, слотами для тролінга та відділеннями для перевезення рибальських снастей і наживки.

СУЦІЛЬНЕ СИДІННЯ ДЛЯ РИБАЛЬСТВА

ПРИСТРАСТЬ ДО РИБАЛЬСТВА

Конструкція, оптимізована для забезпечення свободи рухів по всій поверхні гідроцикла (від сидіння водія до сидіння пасажира), а також для підвищення рівня комфорту й стійкості (в поєднанні з нахиленими під кутом упорами для ніг) в положенні сидячи обличчям вбік під час риболовлі.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ВОДОМЕТА (IDF)

КАТАЙТЕСЯ ДЕ ЗАВГОДНО Й ЗАЛИШАЙТЕСЯ СУХИМ

Завдяки інноваційній системі iDF, ви можете очищати засмічений водозабірник без необхідності забиратися у воду, одним натисненням на кнопку, економлячи дорогоцінний час.

ТРИМАЧ ДЛЯ ЧАШКИ І ВУДКИ

ДОСКОНАЛА РИБАЛЬСЬКА КОМБІНАЦІЯ

Нова улюблена комбінація рибалки – тримайте свою вудку та напої напоготові, закріпивши тримач для чашки та вудки збоку на гідроциклі.

ОПТИМІЗОВАНИЙ БАГАЖНИЙ ПРОСТІР

ПЕРЕДНІЙ БАГАЖНИЙ ВІДСІК З ПРЯМИМ ДОСТУПОМ

Зручний відсік-органайзер, оптимізований для перевезення речей і предметів, які мають бути в зоні швидкого безпосереднього доступу, таких як пляшки з водою, сонцезахисний козирок або невеликий ящик для рибальських снастей.

ТРИМАЙТЕ ЙОГО СУХИМ І ЗАРЯДЖЕНИМ

ВОДОНЕПРОНИКНЕ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ТЕЛЕФОНА

Водонепроникне відділення з вбудованим USB-портом* забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, наприклад, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне зберігання завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт пропонується як допоміжне обладнання.

ЩЕ БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ

ROTAX 1630 ACE – ДВИГУН ПОТУЖНІСТЮ 170 К.С.

Найпотужніший безнаддувний двигун у лінійці, розроблений для оптимізованої потужності, надійності й економічності.

ШВИДКО. ЛЕГКО. НАДІЙНО.

ТОЧКИ КРІПЛЕННЯ СИСТЕМИ ШВИДКОГО КРІПЛЕННЯ ДОПОМІЖНОГО ПРИЛАДДЯ LINQ

Два комплекти точок кріплення для холодильного ящика для рибальства і додаткових аксесуарів системи LinQ, зокрема невеликого холодильника для перевезення запасів їжі або паливної каністри, які збільшать час і відстань ваших водних прогулянок.

СТІЙКИЙ І ПРОГНОЗОВАНИЙ КОРПУС

У СТАНІ СПОКОЮ. НА ШВИДКОСТІ. ЗАВЖДИ СТІЙКИЙ.

Ідеальний корпус для риболовлі, розроблений для впевненості у воді під час їзди та неперевершеної стійкості у стані спокою.

Специфікації

Двигун Rotax 1630 ACE - 170 к.с., з системою iDF
Топливний бак 70 л
Місце зберігання Всього 98.9 л
Пасажиромісткість 3
Матеріал корпусу Склопластик
Колір
W Ширина 125,5 см
L Довжина 373,4 см
W Ширина 125,5 см
L Довжина 373,4 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ