Гідроцикл
GTI SE 170

Окрім нових переваг платформи Sea-Doo, відчуйте ще більше зручності та комфорту для цілоденних сімейних розваг на гідроциклі GTI SE.

від 14 600 €
 
GTI SE 170 (Race Orange) 14 600 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Музика на борту

Аудіосистема з підтримкою технології Bluetooth

Розрізайте хвилі в ритмі свого власного барабана з фірмовою аудіосистемою BRP преміум-класу потужністю 100 ват. Лише одним рухом пальця створюйте потрібну атмосферу за допомогою першої в галузі встановленої виробником справді водонепроникної та повністю інтегрованої аудіосистеми з Bluetooth‡. Користуючись пультом дистанційного керування на лівому динаміку, ви можете швидко та легко змінювати пісні та гучність.

Вітальня на борту

Велика платформа для стрибків у воду

Відтепер ця платформа для стрибків у воду рівніша, стійкіша і зручніша, і вона ідеально підходить для посадки на борт, відпочинку й підготовки для водних видів спорту. Створіть ще більше вільного простору, знявши заднє сидіння.

Швидко. Легко. Надійно.

Система швидкого кріплення допоміжного приладдя LINQ на задній платформі.

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей на задній платформі завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, холодильний ящик, сумку для речей та інші аксесуари, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Оберіть свою потужність

2 варіанти двигунів на вибір

Оберіть будь-який з двох перевірених двигунів Rotax, які пропонують надійність, чудові робочі характеристики та економію пального: нові 1630 ACE потужністю 130 к.с. або 170 к.с. Обидва оснащені технологією покращеної ефективності згоряння пального (ACE).

Відчуйте ще більше зручності

Додаткові конструктивні особливості

Ця модель у стандартній комплектації оснащена системою диферентівки (VTS), посадочним східцем, додатковими функціями приладової панелі (витрата палива, годинник) та режимом регулятора ходу.

Беріть із собою все, що забажаєте

Ще більший передній багажний відсік

Найбільший багажний простір у цій категорії* (152 л) дає вам можливість перевозити велику кількість речей та спорядження.

*Веб-сайти виробників. За даними про моделі за схожою ціною.

Тримайте свій телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефона

Водонепроникне відділення для телефона з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, як-от телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт пропонується як допоміжне обладнання.

Спритний і жвавий

Стійкий корпус

Переконструйований корпус і нижчий центр ваги для покращення стійкості та впевненості, з пасажирами або без них. Легко та весело за кермом.

Міцний і легкий

Матеріал Polytec

Цей міцний матеріал, тепер вже у своєму другому поколінні, зменшує вагу судна, забезпечуючи оптимальний ККД та відмінні експлуатаційні характеристики, і дозволяє легко буксирувати гідроцикл більшістю автомобілів. До того ж кольорові виливані вставки роблять його більш стійким до подряпин, ніж склопластик.

Два додаткових режими їзди

Спортивний і економічний

Обирайте спосіб подачі потужності завдяки різним режимам їзди, як от спортивний або економічний.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сміття, і гарантує підвищену надійність мотора та впевненість у його безперебійній роботі.

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом (iBR)

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, ексклюзивна система iBR (система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом) від Sea-Doo, тепер у своєму третьому поколінні, дозволяє вам зупинятися швидше. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Специфікації

ПОТУЖНІСТЬ 170 к.с.
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА 60 л
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 3
Колір
W Ширина 332 см
L Довжина 125 см
W Ширина 332 см
L Довжина 125 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

ЖИВІТЬ ЖИТТЯМ SEA-DOO З ПОВНИМ ДОСВІДОМ

ОНЛАЙН КАТАЛОГ