Гідроцикл
GTI SE 170

На додаток до переваг новітньої платформи Sea-Doo GTI, відчуйте ще більше зручності та комфорту в цілоденних сімейних розвагах на гідроциклі GTI SE

від 14 600 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Аудіосистема преміум-класу з підтримкою технології Bluetooth *

Музика на борту

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема підтримуватиме ваш гарний настрій завжди й усюди завдяки 100 Вт загальної потужності системи, повністю водонепроникній конструкції, можливості спряження по Bluetooth та зовнішньому пульту керування відтворенням, щоб улюблена пісня завжди була на борту.

* За додатковим замовленням

Переналаштовувана. Зручна. Інноваційна.

Велика платформа для стрибків у воду

Створений для тусовок на воді, цей гідроцикл має найбільшу в галузі платформу для стрибків у воду. Рівна, стійка та зручна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Швидко. Легко. Надійно.

Система швидкого кріплення вантажу LinQ на кормі

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, сумку або холодильник, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Абсолютна впевненість

Високі, прогнозовані ходові характеристики

Корпус нової конструкції і нижчий центр ваги забезпечують неймовірну стійкість і впевненість як на швидкості, так і в стані спокою; при цьому він легковагий і надчутливий – усе для того, щоб ви могли розважатися на повній потужності.

Матеріал корпусу Polytec 2 покоління

Міцний і легкий

Цей міцний матеріал, тепер уже в своєму другому поколінні, зменшує вагу судна, забезпечуючи оптимальний ККД та відмінні експлуатаційні характеристики, і дозволяє легко буксирувати гідроцикл більшістю автомобілів. До того ж кольорові виливані вставки роблять його більш стійким до подряпин, ніж склопластик.

170-сильний двигун Rotax 1630 ACE

Оберіть свою потужність

Оберіть перевірений часом двигун Rotax 1630 ACE потужністю 170 к.с., який довів свою надійність, чудові робочі характеристики та економічність, адже оснащений технологією покращеної ефективності згоряння пального (ACE).

Беріть із собою все, що забажаєте

Передній багажний відсік ще більшого розміру

Найбільший багажний простір у цій категорії* (152 л) дає вам можливість перевозити скільки завгодно речей та спорядження.

*Веб-сайти виробників. За даними про моделі за схожою ціною.

Два додаткових режими їзди

Спортивний та економічний

Обирайте бажаний рівень потужності завдяки двом різним режимам їзди: спортивному та економічному.

Відчуйте ще більше зручності

Додаткові конструктивні особливості

У стандартну комплектацію цієї моделі входить система диферентування (VTS), підніжка для підйому на борт з води, додаткові функції приладової панелі (витрата пального, годинник) та режим регулювання швидкості.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Специфікації

Двигун Rotax 1630 ACE - 170 к.с.
Топливний бак 60 л
Місце зберігання 152.8 л
Пасажиромісткість 3
Матеріал корпусу Polytec 2-го покоління
Колір
W Ширина 125 см
L Довжина 331,8 см
W Ширина 125 см
L Довжина 331,8 см
Місткість
Розміри
Двигун
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ