Гідроцикл
GTI STD 130

Новітня платформа Sea-Doo GTI змусить вас по-новому полюбити свій гідроцикл. Ваші дні на воді будуть абсолютно унікальними завдяки новим, неповторним емоціям на борту.

від 12 650 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Велика платформа для стрибків у воду

Переналаштовувана. Зручна. Інноваційна.

Створений для тусовок на воді, цей гідроцикл має найбільшу в галузі платформу для стрибків у воду. Рівна, стійка та зручна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Швидко. Легко. Надійно.

Система швидкого кріплення вантажу LinQ на кормі

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, сумку або холодильник, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Абсолютна впевненість

Високі, прогнозовані ходові характеристики

Корпус нової конструкції і нижчий центр ваги забезпечують неймовірну стійкість і впевненість як на швидкості, так і в стані спокою; при цьому він легковагий і надчутливий – усе для того, щоб ви могли розважатися на повній потужності.

Матеріал корпусу Polytec 2 покоління

Міцний і легкий

Цей міцний матеріал, тепер уже в своєму другому поколінні, зменшує вагу судна, забезпечуючи оптимальний ККД та відмінні експлуатаційні характеристики, і дозволяє легко буксирувати гідроцикл більшістю автомобілів. До того ж кольорові виливані вставки роблять його більш стійким до подряпин, ніж склопластик.

Тримайте його сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефона

Водонепроникне відділення з вбудованим USB-портом* забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, наприклад, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне зберігання завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт пропонується як допоміжне обладнання.

Беріть із собою все, що забажаєте

Передній багажний відсік ще більшого розміру

Найбільший багажний простір у цій категорії* (152 л) дає вам можливість перевозити скільки завгодно речей та спорядження

*Веб-сайти виробників. За даними про моделі за схожою ціною.

Два додаткових режими їзди

Спортивний та економічний

Обирайте бажаний рівень потужності завдяки двом різним режимам їзди: спортивному та економічному.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Перша в галузі й найбільш інтуїтивна гальмівна система на воді

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, розроблена для гідроциклів Sea-Doo ексклюзивна система iBR, тепер у своєму третьому поколінні, суттєво скорочує гальмівний шлях. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Специфікації

Двигун Rotax 1630 ACE - 130 к.с.
Топливний бак 60 л
Місце зберігання 152.8 л
Пасажиромісткість 3
Матеріал корпусу Polytec 2-го покоління
Колір
W Ширина 125 см
L Довжина 331,8 см
W Ширина 125 см
L Довжина 331,8 см
Місткість
Розміри
Двигун
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ