Гідроцикл
GTR STD 230

Цей гідроцикл є одним з найлегших способів поринути в світ енергійної швидкісної їзди. Він оснащений потужним 230-сильним двигуном Rotax з наддувом, а відтепер ще й обладнаний ексклюзивною системою швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ для перевезення вантажу та аудіосистемою потужністю 100 Вт з підтримкою технології Bluetooth.

від 16 350 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Аудіосистема преміум-класу з підтримкою технології Bluetooth *

Музика на борту

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема підтримуватиме ваш гарний настрій завжди й усюди завдяки 100 Вт загальної потужності системи, повністю водонепроникній конструкції, можливості спряження по Bluetooth та зовнішньому пульту керування відтворенням, щоб улюблена пісня завжди була на борту.

*Додаткове обладнання

Швидко. Легко. Надійно.

Система швидкого кріплення заднього вантажу LinQ

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, сумку або холодильник, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Велика платформа для стрибків у воду

Переналаштовувана. Зручна. Інноваційна.

Створений для тусовок на воді, цей гідроцикл має найбільшу в галузі платформу для стрибків у воду. Рівна, стійка та зручна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Rotax 1630 ACE двигун потужністю 230 к.с.

Більше потужності на воді

230 кінських сил, що викликають захват, із захоплюючим прискоренням від Rotax 1630. Вражаючий крутний момент та відмінна економія палива.

Абсолютна впевненість

Високі, прогнозовані ходові характеристики

Корпус нової конструкції і нижчий центр ваги забезпечують неймовірну стійкість і впевненість як на швидкості, так і в стані спокою; при цьому він легковагий і надчутливий – усе для того, щоб ви могли розважатися на повній потужності.

Для швидшого прискорення

Спортивний режим

Цей найбільш чутливий до відкриття дросельної заслінки режим витискає з вашого гідроцикла найкращі експлуатаційні характеристики.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Перша в галузі й найбільш інтуїтивна гальмівна система на воді

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, розроблена для гідроциклів Sea-Doo ексклюзивна система iBR, тепер у своєму третьому поколінні, суттєво скорочує гальмівний шлях. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Передній багажний відсік ще більшого розміру

Беріть із собою все, що забажаєте

Найбільший багажний простір у цій категорії* (152 л) дає вам можливість перевозити скільки завгодно речей та спорядження

*Веб-сайти виробників. За даними про моделі за схожою ціною.

Водонепроникне відділення для телефона

Тримайте його сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення з вбудованим USB-портом* забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, наприклад, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне зберігання завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт пропонується як допоміжне обладнання.

Специфікації

Двигун Rotax 1630 ACE - 230 к.с.
Топливний бак 60 л
Місце зберігання 160.8 л
Пасажиромісткість 3
Матеріал корпусу Polytec 2-го покоління
Колір
W Ширина 125 см
L Довжина 331,8 см
W Ширина 125 см
L Довжина 331,8 см
Місткість
Розміри
Двигун
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ