Гідроцикл GTX Limited S 260

Найкращий досвід у комфорті і зручності.

від 20 500 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ЄДИНА В ГАЛУЗІ ПІДВІСКА

ПІДВІСКА

Корпус рухається незалежно від верхньої палуби, ізолюючи водія і пасажирів від ударів сильних хвиль. Вона реагує на водні умови, забезпечуючи максимальну стійкість і комфорт завдяки довжині ходу 5,5 дюймів.

ВАШІ РЕЧІ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ НА SEA-DOO

КОНФІГУРАЦІЯ «LIMITED»

Забезпечує Вас масою додаткового обладнання, таким як чохол для гідроцикла, водонепроникний знімний багажний відсік, аварійний комплект та ексклюзивне забарвлення. Крім того Ви ще маєте глибиномір і витяжні швартові, органайзер речового бокса, покажчик температури води, високоефективну систему диферентування та ще багато чого іншого.

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ КОМФОРТ

СИДІННЯ ERGOLOCK СТУПІНЧАСТОЇ КОНСТРУКЦІЇ

Вузьке сидіння сприяє розташуванню Ваших колін ближче один до одного в природному положенні їзди, в той час як ступінчаста конструкція сидіння забезпечує кращу бокову підтримку і міцну посадку для Вас і Ваших пасажирів.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

ФУНКЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ ПІД ЧАС ПРОГУЛЯНОК

Ця модель поставляється в стандартній комплектації з великою кількістю простору для зберігання Ваших речей сухими, а також з рульовою колонкою, регульованою по куту нахилу, та з круїз-контролем з режимом повільного руху.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху на 48,75 м* і сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.

*На основі внутрішніх випробувань BRP

3 РЕЖИМИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Обирайте зручний для Вас спосіб відбору потужності, перемикаючись на будь-який з трьох режимів їзди – прогулянковий, спортивний або режим економії палива – доступних через цифровий інформаційний центр Вашого гідроцикла.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння в нього солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може спричинити механічні пошкодження його компонентів, підвищуючи його надійність та надаючи Вам впевненості.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажність 227 кг
Двигун Rotax 1503 HO
Колір
W Ширина 122 см
L Довжина 354 см
W Ширина 122 см
L Довжина 354 см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Корпус
Характерні властивості
Водометний рушій
Комплектація
Опції/аксесуари
Гарантія

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог