Гідроцикл
GTX LTD 300

Завдяки найбільшій у галузі платформі для стрибків у воду та знімному сидінню, моделі GTX Limited дозволяють облаштувати зону відпочинку для сонячних ванн або пікніка. Додайте музику з установленої на гідроциклі аудіосистеми з підтримкою технології Bluetooth, та ще трохи вантажу, наприклад холодильник, і кожен ваш день на воді стане неповторним. А інтелектуальна система очищення водомета (iDF) звільняє вас від усіляких турбот.

від 23 900 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Велика платформа для стрибків у воду

Переналаштовувана. Зручна. Інноваційна.

Створений для тусовок на воді, цей гідроцикл має найбільшу в галузі платформу для стрибків у воду. Рівна, стійка та зручна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Конфігурація Limited

Все основне й найголовніше, що є в Sea-Doo, включено

Отримайте ексклюзивні доповнення, наприклад, чохол для гідроцикла, аудіосистему з USB-портом та органайзер для зберігання речей. Плюс ехолот, покажчик температури води тощо.

Інтелектуальна система очищення водомета (iDF)

Катайтеся де завгодно й залишайтеся сухим

Це новий рівень спокою і впевненості в кожній поїздці. Завдяки інноваційній системі iDF ви можете очищати засмічений водозабірник за секунди, не підводячись із сидіння. Просте натиснення на кнопку повертає потік води, що надходить у водомет, у зворотному напрямку, ефективно очищаючи його від сміття.

Стійкий і прогнозований корпус

У стані спокою. На швидкості. Завжди стійкий.

Чи то ви мчитеся по відкритому морю на повному газу, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт з води – цей корпус покращеної, ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найвищий у галузі рівень стійкості.

Прямий доступ до переднього багажного відсіку

Геніальне рішення для облаштування багажного простору

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перший у галузі передній багажний відсік з безпосереднім доступом, який відкривається простим підняттям керма без необхідності підводитися з місця. Це найвдаліший водонепроникний багажний відсік з усіх, які ми досі розробляли для наших гідроциклів. Тепер ви маєте достатньо багажного простору для своєї наступної подорожі.

Система швидкого кріплення заднього вантажу LinQ

Швидко. Легко. Надійно.

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, сумку або холодильник, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Комфорт і зручність

Конструктивні особливості для підвищення рівня комфорту під час подорожей

Завдяки цим конструктивним особливостям, які входять у стандартну комплектацію, ви можете подорожувати хоч з ранку до ночі: інтелектуальна система очищення водомета (iDF), кермо з регульованим кутом нахилу, режими контролю швидкості й повільного руху, а ще підніжка для підйому на борт – все для неперевершеного комфорту й задоволення.

300 кінських сил

Чиста потужність Rotax

Двигун Rotax 1630 ACE розвиває 300 захопливих і хвилюючих кінських сил, до того ж оснащений технологією покращеної ефективності згоряння пального (ACE) для суттєвої економії пального.

Перша в галузі й найбільш інтуїтивна гальмівна система на воді

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, розроблена для гідроциклів Sea-Doo ексклюзивна система iBR, тепер у своєму третьому поколінні, суттєво скорочує гальмівний шлях. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Приладова панель з дисплеєм з високою роздільною здатністю та з підтримкою технології Bluetooth

Кольоровий дисплей 7,8 дюймів (19,8 см) завширшки

Дисплей, який вражає приголомшливими кольорами та кришталево чистим зображенням, показує дані про гідроцикл та спряжується з сумісними телефонними додатками через систему BRP Connect, щоб показувати вам карти, погоду та іншу інформацію на вашій приладовій панелі. Також скористайтеся повною мірою покращеною якістю звуку та інтуїтивним регулюванням гучності залежно від швидкості.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Аудіосистема преміум-класу з підтримкою технології Bluetooth

Музика на борту

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема підтримуватиме ваш гарний настрій завжди й усюди завдяки 100 Вт загальної потужності системи, повністю водонепроникній конструкції, можливості спряження по Bluetooth та зовнішньому пульту керування відтворенням, щоб улюблена пісня завжди була на борту.

Водонепроникне відділення для телефона

Тримайте його сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення з вбудованим USB-портом* забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, наприклад, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне зберігання завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт пропонується як допоміжне обладнання. Входить у стандартну комплектацію на моделі GTX Limited.

Специфікації

Двигун Rotax 1630 ACE - 300 к.с. з системою iDF
Місткість паливного бака 70 л
Місткість багажних відділень 98.9 л
Кількість місць 3
Матеріал корпусу Склопластик
Колір
W Ширина 125,5 см
L Довжина 345,1 см
W Ширина 125,5 см
L Довжина 345,1 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ