Гідроцикл
GTX STD 170/230

Завдяки найбільшій у галузі платформі для стрибків у воду та знімному сидінню, моделі GTX дозволяють облаштувати зону відпочинку для сонячних ванн або пікніка. Додайте музику з установленої на гідроциклі аудіосистеми з підтримкою технології Bluetooth, та ще трохи вантажу, наприклад холодильник, і кожен ваш день на воді стане неповторним. А інтелектуальна система очищення водомета (iDF) звільняє вас від усіляких турбот.

від 16 000 €
 
GTX STD 170 (Beach Blue Metallic & Lava Grey) 16 000 €
GTX STD 230 (Eclipse Black & Orange Crush) 17 900 €
GTX STD 230 (Eclipse Black & Orange Crush) з Аудіосистемою 18 600 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Велика платформа для стрибків у воду

Переналаштовувана. Зручна. Інноваційна.

Створений для тусовок на воді, цей гідроцикл має найбільшу в галузі платформу для стрибків у воду. Рівна, стійка та зручна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Стійкий і прогнозований корпус

У стані спокою. На швидкості. Завжди стійкий.

Чи то ви мчитеся по відкритому морю на повному газу, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт з води – цей корпус покращеної, ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найвищий у галузі рівень стійкості.

Прямий доступ до переднього багажного відсіку

Геніальне рішення для облаштування багажного простору

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перший у галузі передній багажний відсік з безпосереднім доступом, який відкривається простим підняттям керма без необхідності підводитися з місця. Це найвдаліший водонепроникний багажний відсік з усіх, які ми досі розробляли для наших гідроциклів. Тепер ви маєте достатньо багажного простору для своєї наступної подорожі.

Швидко. Легко. Надійно.

Система швидкого кріплення заднього вантажу LinQ

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, сумку або холодильник, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Аудіосистема преміум-класу з підтримкою технології Bluetooth

Музика на борту

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема підтримуватиме ваш гарний настрій завжди й усюди завдяки 100 Вт загальної потужності системи, повністю водонепроникній конструкції, можливості спряження по Bluetooth та зовнішньому пульту керування відтворенням, щоб улюблена пісня завжди була на борту.

*Додаткове обладнання лише на моделях GTX 230

Оберіть свою потужність

Два варіанти двигунів Rotax на вибір

Оберіть будь-який з двох перевірених часом двигунів Rotax, які пропонують надійність, чудові робочі характеристики та економічність: НОВІ 1630 ACE потужністю 170 або 230 к.с. Обидва оснащені технологією покращеної ефективності згоряння пального (ACE).

Перша в галузі й найбільш інтуїтивна гальмівна система на воді

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, розроблена для гідроциклів Sea-Doo ексклюзивна система iBR, тепер у своєму третьому поколінні, суттєво скорочує гальмівний шлях. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Система диферентування

Точність налаштування на кінчиках ваших пальців

Зручний доступ до кнопки керування системою диферентування (VTS), розташованої на кермі, для точного налаштування диференту залежно від переваг водія, умов акваторії та кількості пасажирів на борту.

Катайтеся спокійно

Інтелектуальна система очищення водомета (iDF)

Інноваційна система очищення водомета додає вам ще більше впевненості в кожній поїздці. Вона очищає засмічений водозабірник за секунди одним натисненням на кнопку без необхідності спускатися в воду (встановлюється за додатковим замовленням).

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Водонепроникне відділення для телефона

Тримайте його сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення з вбудованим USB-портом* забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, наприклад, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне зберігання завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт пропонується як допоміжне обладнання.

Специфікації

Двигун Rotax 1630 ACE - 170 або 230 к.с. з системою iDF
Топливний бак 70 л
Місце зберігання 98.9 л
Пасажиромісткість 3
Матеріал корпусу Склопластик
Колір
W Ширина 125,5 см
L Довжина 345,1 см
W Ширина 125,5 см
L Довжина 345,1 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ