Гідроцикл
RXP-X 300

Оптимальний «топовий» перегоновий гідроцикл, який має найкращі в галузі характеристики потужності, керованості та контролю на воді. А з 300-сильним двигуном Rotax 1630 ACE ви залишите всіх суперників далеко позаду, вільно маневруючи між буйками.

від 19 700 €
 
RXP 300 XRS (колір "Neon Yellow/Lava Grey") 19 700 €
RXP 300 XRS (колір "Eclipse Black/Lava Red") 20 100 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Найпотужніший з двигунів, встановлюваних на гідроциклах Sea-Doo

Двиун ROTAX 1630 ACE

Оснащений нагнітачем наддуву, зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) він має високий ККД і неймовірні характеристики розгону. Цей двигун є найпотужнішим з усіх коли-небудь встановлюваних на гідроциклах Sea-Doo, генеруючи вражаючі 300 к. с.

Досвід їзди, повністю орієнтований на водія

Система Ergolock

Станьте одним цілим із машиною, надійно зафіксувавши своє тіло для покращення керованості та контролю, що досягаються завдяки поєднанню вузького сидіння перегонового зразка, спеціальних нахилених клинчастих упорів для ніг і системи регульованого ергономічного рульового керування.

Підіймаймо планку

Кермо перегонового типу, регульоване по висоті

З інтервалом регулювання по висоті до 73 мм це кермо з телескопічною рульовою колонкою дозволяє водіям, незалежно від їхнього зросту, не втрачати впевненості в будь-яких, навіть найжорсткіших умовах.

Тримайтесь поверхні води, наче приклеєні

Корпус T3

Приготуватись, налаштуватись, вперед! Глибокий V-подібний корпус – улюбленець нашої команди гонщиків Sea-Doo X-Team – забезпечує неймовірний рівень контролю і точності для долання найкрутіших поворотів і неперевершеної керованості.

Долайте повороти як справжнісінький чемпіон

Регульовані спонсони конфігурації X

Мають ефективну конструкцію, що поліпшує поперечну стійкість під час заходу в поворот. Передбачають 3 позиції регулювання залежно від рівня підготовки та умов акваторії: вище – для більш маневреної й жвавої їзди; нижче – для виконання більш агресивних поворотів. Наявність кінцевих крильцят дозволяє виконувати повороти з крутішим кутом нахилу.

Точно регульована керованість

Високоефективна система диферентування з функцією контролю під час запуску

Система диферентування (VTS) із зручним доступом до елементів управління на рукоятках керма для точного регулювання керованості в залежності від індивідуальних переваг водія, умов акваторії та числа пасажирів. До того ж вона передбачає функцію контролю під час запуску, яка активується за допомогою органів керування на рукоятках керма й забезпечує оптимальний контроль розгону.

Зупиняймося швидше, швартуймося легше

Система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR)

Ексклюзивну систему iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) від Sea-Doo, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США як технологію, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії третього покоління, ця технологія дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 48 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Не відриваючи рук від керма, водії мають можливість перемикати передачі, переходячи на передній хід, нейтральну передачу або реверс і зберігаючи стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

4 режими, які можна обирати залежно від власного стилю їзди

Система інтелектуального керування дроселем

Абсолютно нова повністю цифрова приладова панель, яка надає водієві зручний інтуїтивний доступ до інформації про транспортний засіб і режими їзди (прогулянковий, спортивний, режим водних лиж і режим економії палива ECO). Підсвітка з автоматично регульованою інтенсивністю, збільшена область перегляду показників, а також цифри та букви більшого розміру сприяють покращенню оглядовості під час їзди.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння в нього солоної води та сміття, забезпечуючи підвищену надійність і впевненість.

Специфікації

Кількість місць 2
Вантажомісткість 182 кг
Двигун ROTAX 1630 ACE
Колір
W Ширина 123 см
L Довжина 332 см
W Ширина 123 см
L Довжина 332 см
Місткість
Розміри
Двигун
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари та спорядження

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог