Гідроцикл
RXT-X 300

Його принципово нова, полегшена платформа в поєднанні з системою Ergolock забезпечує максимальний контроль у будь-яких умовах, що робить гідроцикл RXT-X новим стандартом для експлуатації в неспокійній воді. З двигуном потужністю 300 к.с. розгін до 96 км/год - це справа лише кількох секунд.

від 20 700 €
 
RXT-X RS 300 (Jungle Green) 20 700 €
RXT-X RS 300 Sound System (Dragon Red) 21 850 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Швидко. Легко. Надійно.

Система швидкого кріплення допоміжного приладдя LINQ на задній платформі

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей на задній платформі завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, холодильний ящик, сумку для речей та інші аксесуари, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Вітальня на борту

Велика платформа для стрибків у воду

Перший гідроцикл, призначений для тусовок на воді з найбільшою в галузі платформою для стрибків у воду. Абсолютно рівна, стійка та комфортна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Революційна стійкість

Корпус ST3

Незалежно від того, що ви робите – долаєте бурхливі води відкритого моря на високій швидкості, спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт з боку гідроцикла – цей корпус покращеної, ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найвищий у галузі рівень стійкості.

Оригінальні рішення для створення багажного простору

Переднє багажне відділення з можливістю безпосереднього доступу

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитися з місця. Це найвдаліше водонепроникне багажне відділення з тих, які ми досі розробляли для наших гідроциклів. Воно має достатньо багажного простору для ваших майбутніх подорожей.

«Вростіть» у сидіння

Система Ergolock з сидінням модульної конструкції

Сидіння вузького профілю дозволяє розташувати коліна ближче одне до одного, щоб триматися на сидінні міцніше, одночасно спрощуючи перехід у положення стоячи. А якщо зняти заднє сидіння, ви отримаєте ще більше простору для тусовки, сонячних ванн або пікніка удвох.

Найпотужніший з двигунів, якими дотепер обладнувалися гідроцикли Sea-Doo

Двигун Rotax 1630 ACE

Оснащений нагнітачем наддуву, зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) він має високий ККД і неймовірні характеристики розгону. Цей двигун є найпотужнішим з усіх досі встановлюваних на гідроциклах Sea-Doo, генеруючи вражаючі 300 к.с.

Виводьте ходові характеристики на новий рівень

Конфігурація Х

Придбайте конфігурацію з покращеними ходовими характеристиками. Завдяки спонсонам конфігурації X для забезпечення стійкості на поворотах та нашій інноваційній системі ErgoLock з вузьким гоночним сидінням, спеціально скошеними клиноподібними упорами для ніг та регульованою рульовою колонкою конфігурації Х, ви і ваша машина стаєте одним цілим.

Точне регулювання

Система диферентівки з функцією контролю під час запуску

Система диферентівки (VTS) із зручним доступом до елементів керування на рукоятках керма для точного регулювання керованості в залежності від індивідуальних переваг водія, умов акваторії та числа пасажирів. До того ж вона передбачає функцію контролю під час запуску, яка активується за допомогою органів керування на рукоятках керма й забезпечує оптимальний контроль розгону.

Музика на борту

Аудіосистема з підтримкою технології Bluetooth

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема, яка дозволяє перетворити будь-яку подорож на безперервну вечірку, адже вона має загальну потужність у 100 ват, повністю водонепроникну конструкцію, функцію обміну даними за допомогою Bluetooth, а також зовнішні елементи управління програванням композицій, щоб ви могли завжди насолоджуватись улюбленими мелодіями на борту судна.

Тримайте свій телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефона

Водонепроникне відділення для телефона з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, як-от телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

* Входить у стандартну комплектацію тільки на моделях Limited.

Система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR)

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, система iBR від Sea-Doo, тепер у своєму третьому поколінні, дозволяє вам зупинятися швидше. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Абсолютно нова повністю цифрова приладова панель

Цифрова приладова панель з дисплеєм 7,6 дюймів завширшки

Абсолютно нова цифрова приладова панель з 7,6-дюймовим дисплеєм надає водієві зручний доступ до інформації про транспортний засіб і режими їзди. Підсвітка з автоматично регульованою інтенсивністю, яка забезпечує відмінну видимість у будь-який час доби, збільшена область перегляду даних, а також цифри та букви більшого розміру поліпшують користування панеллю під час їзди.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сміття, і гарантує підвищену надійність мотора та впевненість у його безперебійній роботі.

Специфікації

ПОТУЖНІСТЬ 300 к.с.
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА ВІДТЕПЕР 70 л
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 3
Колір
W Ширина 125.5 см
L Довжина 345.1 см
W Ширина 125.5 см
L Довжина 345.1 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

ЖИВІТЬ ЖИТТЯМ SEA-DOO З ПОВНИМ ДОСВІДОМ

ОНЛАЙН КАТАЛОГ