Гідроцикл
Spark

Ваша мрія про відпочинок та розваги на воді відтепер стане реальністю

від 7 500 €
 
Spark 2up 60hp 7 500 €
Spark 2up 90hp 8 100 €
Spark 2up 90hp iBR 9 000 €
Spark 3up 90hp 8 850 €
Spark 3up 90hp iBR 9 850 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

НЕСКІНЧЕННЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО

2- АБО 3-МІСНІ МОДЕЛІ

Гідроцикли Sea-Doo SPARK пропонуються у 2- чи 3-місній конфігурації, щоб задовольнити потреби тих, хто полюбляє кататися парами або спускатися на воду втрьох.

ШВИДКІСТЬ ТА ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

ДВИГУНИ ROTAX 900 ACE/900 HO ACE

Двигуни Rotax 900 ACE є найекономічнішими на ринку, споживаючи якихось 7,34 л палива на годину. Двигуни Rotax 900 HO ACE, що характеризуються ще більшою потужністю в кінських силах і швидшим розгоном споживають лише 9 л палива на годину. Обидва двигуни є компактними й легковагими і забезпечують миттєвий розгін транспортного засобу.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА iBR І РОЗШИРЕНИЙ КОМПЛЕКТ ПРИЛАДДЯ ДЛЯ ДОДАТКОВОГО КОМФОРТУ

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху майже на 48,75 м*, а також підвищення рівня керованості та маневреності судна.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

ДОДАМО ТРОХИ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ

ГРАФІЧНІ КОМПЛЕКТИ

Зробіть свій гідроцикл Sea-Doo SPARK ще унікальнішим, додавши один з наших індивідуалізованих комплектів графічних наклейок. Ця опція індивідуального зовнішнього виконання судна є абсолютно ексклюзивною: ніхто інший не запропонує Вам такого!

ЛЕГКОВАГИЙ, ВИСОКОМІЦНИЙ МАТЕРІАЛ

МАТЕРІАЛ POLYTEC

Використання цього інноваційного матеріалу дозволяє знизити вагу гідроциклів Sea-Doo SPARK для забезпечення якнайкращих ходових якостей, а застосовувана технологія фарбування під час формовки робить його навіть більш стійким до механічних контактних пошкоджень, ніж скловолокно.

2 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ 

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Можливість обирати між швидшим або повільнішим і більш плавним розгоном завдяки наявності спортивного (Sport; передбачений на моделях із двигунами Rotax 900 HO ACE) і прогулянкового (Touring; на всіх моделях) режимів їзди.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність роботи і додаючи впевненості під час їзди.

Специфікації

Кількість місць 2 або 3
Вантажність 160 кг (2-місний)
205 кг (3-місний)
Двигун Rotax 900 ACE (2-місний)
Rotax 900 HO ACE (2- або 3-місний)
Колір
W Ширина 118 см
L Довжина 2-місний: 279 см
3-місний: 305 см
W Ширина 118 см
L Довжина 2-місний: 279 см
3-місний: 305 см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Характерні властивості
Варіанти комплектації
Опції/аксесуари
Гарантія

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог