Гідроцикл
SPARK

SPARK, на якому весело кататися та який легко перевозити більшістю седанів, створений для того, щоб зробити ваше літо на воді найкращим.

від 7 850 €
 
SPARK 60 7 850 €
SPARK 90 9 650 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Фірмова портативна аудіосистема BRP

Нехай музика грає, хай серце співає

Слухайте улюблені композиції у воді, на воді та на суші – будь-де, адже ця аудіосистема є не лише переносною, а ще й повністю водонепроникною. 25 ват потужності кожного з двох динаміків і підтримка передачі даних за технологією Bluetooth, літієвий акумулятор з ресурсом 24 години і кнопкова панель керування, роблять цей «дивайс» надзвичайно зручним у користуванні як на борту гідроцикла, так і поза ним.

*Встановлюється за додатковим замовленням

Для одного, або для двох

Нескінченні розваги для всіх

Вирушати на воду одному, або у двох – вирішувати вам. Sea-Doo SPARK пропонується тільки у 2-місній конфігурації.

Двигун Rotax 900 ACE

Швидкий і економічний

Rotax 900 ACE – найекономічніший 60-сильний двигун на ринку, адже він витрачає лише 7,34 л* пального за годину, а Rotax 900 ACE потужністю 90 к.с. зі швидшим розгоном витрачає 9 л за годину*. Обидва двигуни компактні й легковагі та забезпечують миттєвий розгін.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP

Зробіть своє катання ще крутішим

Ексклюзивні технології Sea-Doo встановлюють нові стандарти

Отримайте ще кращу керованість з нашою інтелектуальною системою керування гальмуванням і реверсом (iBR) та ще більше веселощів з нашою портативною аудіосистемою BRP*. Встановіть передній багажний відсік, щоб узяти з собою особисті речі, й забирайтеся на борт з води з легкістю, користуючись зручною підніжкою Sea-Doo.

*Встановлюється за додатковим замовленням

Матеріал корпусу Polytec

Легкий і надміцний

Цей міцний матеріал зменшує вагу судна, забезпечуючи оптимальний ККД та відмінні експлуатаційні характеристики, і дозволяє легко буксирувати гідроцикл більшістю автомобілів. До того ж кольорові виливані вставки роблять його більш стійким до подряпин, ніж склопластик.

Сплеск кольорів

Комплект графічних прикрас

Зробіть ваш Sea-Doo SPARK ще більш виразним, замовивши комплект графічних прикрас Attitude на власний смак. Це унікальний варіант індивідуалізації, який не пропонує жодний інший виробник гідроциклів.

Швидко. Легко. Надійно.

Система швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ

Відкрийте для себе революційний продукт. Система швидкого кріплення заднього вантажу LinQ тепер може бути додана до всіх моделей SPARK. Тому що, коли ви можете спакувати більше, грати довше, від’їжджати далі і зберігати їжу та напої холодними та свіжими, ви вже не просто катаєтесь, а мчите назустріч пригодам.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Специфікації

Двигун Rotax 900 ACE - 60 або 90 к.с.
Місткість паливного бака 30 л
Об’єм відділень для речей Речовий бокс: 1,6 л
Кількість місць 2
Матеріал корпусу Polytec
Колір
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см
Місткість
Розміри
Двигун
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

Онлайн каталог