Гідроцикл Spark Trixx

Новий грайливий трікстер

від 9 850 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО РОЗВАГ НА ВОДІ

КОНФІГУРАЦІЯ TRIXX

Тепер можна виконувати трюки, про які Ви навіть не мріяли раніше. Виконання трюків ще ніколи не було таким легким і веселим заняттям.
Ніколи не виконуйте трюки або складні маневри з пасажиром на борті. Не намагайтеся їх виконувати, якщо не маєте відповідних навичок і досвіду.

ЗНАЙДИ СВІЙ ХВАТ

КЕРМО, РЕГУЛЬОВАНЕ ПО ВИСОТІ

Регулювання висоти керма дозволяє обрати положення, яке є найзручнішим і відповідає власному стилю їзди. До того ж, наявність різних положень дає можливість вибору влучного варіанту для покращення маневрених характеристик гідроциклу залежно від конкретних умов акваторії.

А МОЖЕ НАВСТОЯЧКИ?

КЛИНЧАСТІ УПОРИ ДЛЯ НІГ

Клинчасті упори для ніг покращують стійкість та упевненість у різноманітних стоячих положеннях, що набагато полегшує виконання ефектних трюків подібно до того, як це роблять справжні професіонали!

ЩЕ КРУТІШІ ТРЮКИ? ВСЕ, ЩО ЗАБАЖАЄТЕ…

СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ РОЗШИРЕНОГО ДІАПАЗОНУ (VTS)

Ця ексклюзивна технологія від Sea-Doo дозволяє значно збільшити можливу висоту підйому носа судна і глибину його занурення у воду. Тому виконання найкарколомніших трюків стає як ніколи легким і приємним. То ж розважаймося!

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху для більшої впевненості під час їзди, а також сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.

ЛЕГКОВАГИЙ, ВИСОКОМІЦНИЙ МАТЕРІАЛ

МАТЕРІАЛ POLYTEC

Використання цього інноваційного матеріалу дозволяє знизити вагу гідроциклів Sea-Doo SPARK для забезпечення якнайкращих ходових якостей, а застосовувана технологія фарбування під час формовки робить його навіть більш стійким до механічних контактних пошкоджень, ніж скловолокно.

2 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ 

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Можливість обирати між швидшим або повільнішим і більш плавним розгоном завдяки наявності спортивного (Sport; передбачений на моделях із двигунами Rotax 900 HO ACE) і прогулянкового режимів їзди.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння в нього солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність роботи і додаючи впевненості під час їзди.

Специфікації

Кількість місць 2
Вантажність 160 кг
Двигун Rotax 900 HO ACE
Колір
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Корпус
Характерні властивості
Водометний рушій
Комплектація
Опції/аксесуари
Гарантія

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог