Гідроцикл
SPARK TRIXX

Унікальний SPARK TRIXX робить виконання трюків настільки простим і захопливим заняттям, що вам ніколи не хотітиметься, щоб закінчувався день.

від 10 300 €
 
SPARK Trixx 90 2-місн. 10 300 €
SPARK Trixx 90 3-місн. 10 990 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Конфігурація TRIXX

Розважаємося по-новому

Розважайтесь на вашому гідроциклі як ніколи раніше. Підстрибуйте, занурюйтеся, робіть кола й петлі завдяки його унікальним можливостям. Це найзахопливіше, найфеєричніше, найкрутіше катання по воді.

Система диферентування (VTS) розширеного діапазону

Ще крутіші трюки? Все, що забажаєте

Ця ексклюзивна система диферентування (VTS) розширеного діапазону Sea-Doo дозволяє значно збільшити можливу висоту підйому носа судна і глибину його занурення у воду. Тому виконання найкарколомніших трюків стає як ніколи легким і приємним.

Фірмова портативна аудіосистема BRP

Нехай музика грає, хай серце співає

Слухайте улюблені композиції у воді, на воді та на суші – будь-де, адже ця аудіосистема є не лише переносною, а ще й повністю водонепроникною. 25 ват потужності кожного з двох динаміків і підтримка передачі даних за технологією Bluetooth, літієвий акумулятор з ресурсом 24 години і кнопкова панель керування, роблять цей «дивайс» надзвичайно зручним у користуванні як на борту гідроцикла, так і поза ним.

*Встановлюється за додатковим замовленням

Клинчасті упори для ніг

Станьте в стійку

Клинчасті упори для ніг забезпечують кращу стійкість і більшу впевненість у різних стоячих положеннях, що значно полегшує виконання ефектних трюків, як це роблять професіонали!

Матеріал корпусу Polytec

Легкий і надміцний

Цей міцний матеріал зменшує вагу судна, забезпечуючи оптимальний ККД та відмінні експлуатаційні характеристики, і дозволяє легко буксирувати гідроцикл більшістю автомобілів. До того ж кольорові виливані вставки роблять його більш стійким до подряпин, ніж склопластик.

Знайди свій хват

Рульова колонка, що регулюється по висоті

Регулювання висоти керма дозволяє обрати положення, яке є найзручнішим для водія залежно від власного досвіду і манери їзди. До того ж різні положення керма дають можливість вибору влучного варіанту для покращення маневрених характеристик гідроцикла в будь-яких умовах акваторії.

Високооктанова розвага

Спортивний режим

Цей найбільш чутливий до відкриття дросельної заслінки режим витискає з вашого гідроцикла найкращі ходові характеристики, які забезпечує 90-сильний двигун Rotax 900 HO ACE.

Зупиняйтеся швидше, швартуйтеся легко

Система інтелектуального керування гальмуванням і реверсом

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo, ексклюзивна система iBR дозволяє вам зупинятися швидше, надаючи більшої впевненості за кермом, а також сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP порівняно з моделями без системи iBR.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Специфікації

Двигун Rotax 900 ACE - 90
Місткість паливного бака 30 л
Об’єм відділень для речей Речовий бокс: 1,6 л
Кількість місць 2 або 3
Матеріал корпусу Polytec
Колір
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см/305 см
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см/305 см
Місткість
Розміри
Двигун
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ