Гідроцикл
WAKE 170

Беріть із собою вейкборд, скейтбород, дошку для серфінга або будь-що інше, на чому можна потрапити на воду. Завдяки ексклюзивним функціям, орієнтованим на буксирування, таких як режим водних лиж, пілон для водних лиж з кріпленням LinQ та стійка для перевезення вейкборда, немає жодного іншого гідроцикла, за яким би вам так хотілося мчати.

від 15 100 €
 
WAKE 170 (Galactic Blue) 15 100 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Музика на борту

Аудіосистема з підтримкою технології Bluetooth

Розрізайте хвилі в ритмі свого власного барабана з фірмовою аудіосистемою BRP преміум-класу потужністю 100 ват. Лише одним рухом пальця створюйте потрібну атмосферу за допомогою першої в галузі встановленої виробником справді водонепроникної та повністю інтегрованої аудіосистеми з Bluetooth‡. Користуючись пультом дистанційного керування на лівому динаміку, ви можете швидко та легко змінювати пісні та гучність.

Вітальня на борту

Велика платформа для стрибків у воду

Відтепер ця платформа для стрибків у воду рівніша, стійкіша і зручніша, і вона ідеально підходить для посадки на борт, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. Створіть ще більше вільного простору, знявши заднє сидіння.

Воднобуксирні види спорту для всіх і кожного

Конфігурація WAKE

Насолоджуватись воднобуксирними видами спорту з вашого гідроцикла Sea-Doo відтепер легко як ніколи завдяки трьом ексклюзивним конструктивним особливостям, а саме: висувному пілону для водних лиж, режиму водних лиж і знімній рамі для перевезення вейкборда.

Завжди стартуйте як професіонали

Режим водних лиж

Ця ексклюзивна функція дозволяє водіям обирати запрограмовані профілі прискорення та швидкості, забезпечуючи передбачуваний і точно контрольований старт для занять воднолижним спортом і вейкбордингом, а також дозволяючи користуватися всіма перевагами 2 інших режимів їзди (спортивного та економічного).

Спритний і жвавий

Стійкий корпус

Переконструйований корпус і нижчий центр ваги для покращення стійкості та впевненості, з пасажирами або без них. Легко та весело за кермом.

Міцний і легкий

Матеріал Polytec

Цей міцний матеріал, тепер вже у своєму другому поколінні, зменшує вагу судна, забезпечуючи оптимальний ККД та відмінні експлуатаційні характеристики, і дозволяє легко буксирувати гідроцикл більшістю автомобілів. До того ж кольорові виливані вставки роблять його більш стійким до подряпин, ніж склопластик.

Беріть із собою все, що забажаєте

Ще більший передній багажний відсік

Найбільший багажний простір у цій категорії* (152 л) дає вам можливість перевозити велику кількість речей та спорядження.

*Веб-сайти виробників. За даними про моделі за схожою ціною.

Тримайте свій телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефона

Водонепроникне відділення для телефона з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, як-от телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт комплектується за додатковим замовленням.

Стрибайте на борт або відпочивайте у воді

Підніжка для підняття на борт

Має відкидну конструкцію й дозволяє легко повертатися на борт після розваг у воді.

Система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR)

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, система iBR від Sea-Doo, тепер у своєму третьому поколінні, дозволяє вам зупинятися швидше. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сміття, і гарантує підвищену надійність мотора та впевненість у його безперебійній роботі.

Специфікації

ПОТУЖНІСТЬ 170 к.с.
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА 60 л
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 3
Колір
W Ширина 125 см
L Довжина 331.8 см
W Ширина 125 см
L Довжина 331.8 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

ЖИВІТЬ ЖИТТЯМ SEA-DOO З ПОВНИМ ДОСВІДОМ

ОНЛАЙН КАТАЛОГ