Гідроцикл
WAKE 230 PRO

Гідроцикл
WAKE 230 PRO

Модель WAKE PRO зібрано на нашій новітній платформі, яка забезпечує найкращу в галузі стійкість під час їзди. З додатковим простором для спорядження, легкістю підняття на борт і солідною аудіосистемою потужністю 100 Вт з підтримкою технології Bluetooth ці гідроцикли створені для серйозної їзди.

від 17 900 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Можливість занять воднобуксирними видами спорту для всіх і кожного

Конфігурація WAKE

Насолоджуватись воднобуксирними видами спорту з гідроциклами Sea-Doo відтепер легко як ніколи завдяки трьом ексклюзивним характеристиками, а саме: висувному пілону для водних лиж, режиму водних лиж і знімній рамі для перевезення вейкборда.

Завжди спускайтеся на воду як це роблять професіонали

Система інтелектуального керування дроселем з режимом водних лиж

Ця ексклюзивна функція дозволяє водіям обирати запрограмовані профілі прискорення та швидкості, забезпечуючи передбачуваний і точно контрольований старт для занять воднолижним спортом і вейкбордингом, а також дозволяючи користуватися всіма перевагами 2 інших режимів їзди (спортивного та режиму економії палива ECO).

Житловий простір на борту

Велика платформа для стрибків у воду

Перший гідроцикл, який дозволяє спокійно відпочивати на воді з найбільшою в галузі платформою для стрибків у воду. Абсолютно рівна, стійка та комфортна, вона забезпечує ідеальні умови для підняття на борт, відпочинку й підготовки для занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Музика на борту

Аудіосистема з підтримкою технології Bluetooth

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема, яка дозволяє перетворити будь-яку подорож на безперервне задоволення, адже вона має загальну потужність у 100 ват, повністю водонепроникну конструкцію, функцію обміну даними за технологією Bluetooth, а також зовнішні елементи управління програванням композицій, щоб ви могли завжди насолоджуватись улюбленими мелодіями на борту судна.

Тримайте телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефону

Водонепроникне відділення для телефону з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, як-от телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеному від ударів водостійкому відділенні.

*USB-порт комплектується за додатковим замовленням, він входить до стандартної комплектації лише на моделі GTX Limited.

Стрибайте на борт або відпочивайте у воді

Підніжка для підняття на борт

Має відкидну конструкцію й дозволяє легко повертатися на борт після розваг у воді.

Революційна стійкість

Корпус ST3

Чи то ви на високій швидкості долаєте бурхливі води відкритого моря, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт збоку, цей корпус покращеної ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найкращий в галузі рівень стійкості.

Оригінальні рішення для організації багажного простору

Передній (носовий) багажний відсік із можливістю безпосереднього доступу

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця. Це найвдаліше водонепроникне багажне відділення з тих, що ми вбудовували в наші гідроцикли. Воно забезпечуватиме достатній багажний простір для ваших майбутніх подорожей.

Двигун ROTAX 1500 HO ACE

Двигун ROTAX 1500 HO ACE

Оснащений технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) і оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному, двигун 1500 HO ACE потужністю 230 к. с. із нагнітачем наддуву створено на базі компонентів нашого топового двигуна Rotax 1630 ACE, що забезпечує високі робочі характеристики та суттєве зниження витрат на паливо.

Зупиняймося швидше, швартуймося легше

Система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR)

Ексклюзивну систему iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) від Sea-Doo, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США як технологію, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії третього покоління, ця технологія дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 48 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Не відриваючи своїх рук від керма, водії мають можливість перемикати передачі, переходячи на передній хід, нейтральну передачу або реверс і зберігаючи стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття, забезпечуючи підвищену надійність і впевненість.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажомісткість 272кг
Двигун ROTAX 1500 HO ACE
Колір
W Ширина 126 см
L Довжина 345 см
W Ширина 126 см
L Довжина 345 см
Місткість
Розміри
Корпус
Двигун
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари та спорядження

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO

ОНЛАЙН КАТАЛОГ