Гідроцикл
WAKE PRO 230

Модель WAKE PRO забезпечує найкращу в галузі стійкість під час їзди. З додатковим простором для спорядження, легкістю підняття на борт і солідною аудіосистемою потужністю 100 Вт з підтримкою технології Bluetooth ці гідроцикли створені для серйозної їзди.

від 18 900 €
 
WAKE PRO 230 Sound System (Galactic Blue) 18 900 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Воднобуксирні види спорту для всіх і кожного

Конфігурація WAKE

Насолоджуватись воднобуксирними видами спорту з вашого гідроцикла Sea-Doo відтепер легко як ніколи завдяки трьом ексклюзивним конструктивним особливостям, а саме: висувному пілону для водних лиж, режиму водних лиж і знімній рамі для перевезення вейкборда.

Завжди стартуйте як професіонали

Режим водних лиж

Ця ексклюзивна функція дозволяє водіям обирати запрограмовані профілі прискорення та швидкості, забезпечуючи передбачуваний і точно контрольований старт для занять воднолижним спортом і вейкбордингом, а також дозволяючи користуватися всіма перевагами 2 інших режимів їзди (спортивного та економічного).

Вітальня на борту

Велика платформа для стрибків у воду

Перший гідроцикл, призначений для тусовок на воді з найбільшою в галузі платформою для стрибків у воду. Абсолютно рівна, стійка та комфортна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Музика на борту

Аудіосистема з підтримкою технології Bluetooth

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема, яка дозволяє перетворити будь-яку подорож на безперервну вечірку, адже вона має загальну потужність у 100 ват, повністю водонепроникну конструкцію, функцію обміну даними за допомогою Bluetooth, а також зовнішні елементи управління програванням композицій, щоб ви могли завжди насолоджуватись улюбленими мелодіями на борту судна.

Тримайте свій телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефона

Водонепроникне відділення для телефона з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, як-от телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт комплектується за додатковим замовленням. Входить у стандартну комплектацію тільки на моделі GTX Limited.

Стрибайте на борт або відпочивайте у воді

Підніжка для підняття на борт

Має відкидну конструкцію й дозволяє легко повертатися на борт після розваг у воді.

Революційна стійкість

Стійкий і передбачуваний корпус

Незалежно від того, що ви робите – долаєте бурхливі води відкритого моря на високій швидкості, спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт з боку гідроцикла – цей корпус покращеної, ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найвищий у галузі рівень стійкості.

Оригінальні рішення для створення багажного простору

Переднє багажне відділення з можливістю безпосереднього доступу

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитися з місця. Це найвдаліше водонепроникне багажне відділення з тих, які ми досі розробляли для наших гідроциклів. Воно має достатньо багажного простору для ваших майбутніх подорожей.

Більше потужності на воді

Двигун ROTAX 1630 ACE – 230 к.с.

Справжні 230 кінських сил, що запалюють уяву, з захопливим прискоренням від Rotax 1630, вражаючим крутним моментом та відмінною економією палива.

Система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR)

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, система iBR від Sea-Doo, тепер у своєму третьому поколінні, дозволяє вам зупинятися швидше. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сміття, і гарантує підвищену надійність мотора та впевненість у його безперебійній роботі.

Специфікації

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 3
Колір
W Ширина 125.5 см
L Довжина 345.1 см
W Ширина 125.5 см
L Довжина 345.1 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

ЖИВІТЬ ЖИТТЯМ SEA-DOO З ПОВНИМ ДОСВІДОМ

ОНЛАЙН КАТАЛОГ