Гідроцикл
Wake PRO 230

Модель WAKE PRO характеризується найкращою в галузі стійкістю під час руху. Маючи додаткове місце для зручного влаштування, підніжку для легкого підйому на борт з води та серйозну аудіосистему з Bluetooth потужністю 100 Вт, ці моделі не шуткують.

від 19 400 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Воднобуксирні види спорту для всіх

Конфігурація WAKE

Насолоджуватись воднобуксирними видами спорту з вашого гідроцикла Sea-Doo відтепер легко як ніколи завдяки трьом ексклюзивним конструктивним особливостям: висувному лижному пілону із системою швидкого кріплення LinQ, режиму водних лиж і рамі для перевезення вейкборда.

Завжди стартуйте як професіонал

Режим водних лиж

Ця ексклюзивна функція дозволяє водіям обирати запрограмовані профілі прискорення та швидкості, забезпечуючи прогнозовані й точно контрольовані старти для занять воднолижним спортом і вейкбордингом, а також користуватися всіма перевагами 2 інших режимів їзди (спортивного та економічного).

Велика платформа для стрибків у воду

Переналаштовувана. Зручна. Інноваційна.

Створений для тусовок на воді, цей гідроцикл має найбільшу в галузі платформу для стрибків у воду. Рівна, стійка та зручна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Аудіосистема преміум-класу з підтримкою технології Bluetooth

Музика на борту

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема підтримуватиме ваш гарний настрій завжди й усюди завдяки 100 Вт загальної потужності системи, повністю водонепроникній конструкції, можливості спряження по Bluetooth та зовнішньому пульту керування відтворенням, щоб улюблена пісня завжди була на борту.

Стійкий і прогнозований корпус

У стані спокою. На швидкості. Завжди стійкий.

Чи то ви мчитеся по відкритому морю на повному газу, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт з води – цей корпус покращеної, ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найвищий у галузі рівень стійкості.

Прямий доступ до переднього багажного відсіку

Геніальне рішення для облаштування багажного простору

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перший у галузі передній багажний відсік з безпосереднім доступом, який відкривається простим підняттям керма без необхідності підводитися з місця. Це найвдаліший водонепроникний багажний відсік з усіх, які ми досі розробляли для наших гідроциклів. Тепер ви маєте достатньо багажного простору для своєї наступної подорожі.

Більше потужності на воді

Rotax 1630 ACE – двигун потужністю 230 к.с.

230 кінських сил, що викликають захват, із захоплюючим прискоренням від Rotax 1630. Вражаючий крутний момент та відмінна економія палива.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Перша в галузі й найбільш інтуїтивна гальмівна система на воді

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, розроблена для гідроциклів Sea-Doo ексклюзивна система iBR, тепер у своєму третьому поколінні, суттєво скорочує гальмівний шлях. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Водонепроникне відділення для телефона

Тримайте його сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення з вбудованим USB-портом* забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, наприклад, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне зберігання завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт пропонується як допоміжне обладнання.

Підніжка для підйому на борт

Піднімайтеся на борт або «зависайте» у воді

Ви можете легко повертатися на борт після розваг у воді, скориставшись підніжкою, яка складається і відкидається одним рухом руки.

Специфікації

Двигун Rotax 1630 ACE - 230 к.с.
Топливний бак 70 л
Місце зберігання 98.9 л
Пасажиромісткість 3
Матеріал корпусу Склопластик
Колір
W Ширина 345,1 см
L Довжина 125,5 см
W Ширина 345,1 см
L Довжина 125,5 см
Місткість
Розміри
Двигун
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ