Sea-Doo

КРАЩІ З КРАЩИХ НА ВОДІ

Дізнатися більше

Гідроцикли

Гідроцикли Sea-Doo виробництва  BRP. Маючи найширший вибір моделей у галузі, компанія BRP пропонує кожному прихильнику відпочинку на воді модель гідроцикла Sea-Doo, що відповідає будь яким його бажанням, за ціною, яка робить можливим жити життям Sea-Doo.

Якщо питання щодо вибору, вартості й т.п. залишаються, зв’яжіться з найближчим офіційним дилерським центром, який допоможе у виборі найбільш підходящої моделі гідроцикла Sea-Doo.

Марка Sea-Doo давно стала синонімом неперевершених функціональних характеристик і ходових якостей, що досягаються за рахунок застосування передових інноваційних технологій, поєднання яких дозволило отримати гідроцикли, що відрізняються небаченим досі рівнем технічної досконалості.

Гідроцикл (водний мотоцикл) – динамічний та емоційний транспортний засіб, як для відпочинку, так і для професійних райдерів на воді!

Корпорація BRP першою створила гідроцикл у далекому 1968 році, і на сьогоднішній день домінує на світовому ринку водної техніки для персонального використання. Варто відзначити, що професійні спортсмени – аквабайкери – віддають перевагу гідроциклам саме марки Sea-Doo | BRP. Як доказ – чотири роки поспіль гонщики на гідроциклах вигравали Чемпіонати світу.

Асортимент

Моделі мають широкий спектр характеристик – об’єм двигуна, потужність двигуна, швидкість та багато іншого.

В першу  чергу необхідно визначити цілі експлуатації продукту.

Чи це буде спортивний гідроцикл для фрістайлу й професійного виконання трюків на воді, чи машина для розважальних прогулянок зі своєю сімє’ю, а з 2019 року розпочали випуск, навіть, гідроциклів Sea-Doo Fish Pro – для рибалок!

Розкішні, класу «люкс»

Найкращі характеристики, сучасні технології, оптимальна їзда.

В сегменті люксових гідроциклів марка Sea-Doo пропонує ергономічне сидіння й ексклюзивну систему водної підвіски (на окремих моделях та опційно) для забезпечення максимального комфорту для будь-якого водія і пасажира. А для тих, хто прагне максимальної потужності, BRP пропонує гідроцикли потужністю 300 к.с.

Спортивно-розважальні

Більша універсальність – більше задоволення.

Легкі й маневрені, ці гідроцикли оснащені цілим рядом унікальних характеристик в стандартній комплектації, що забезпечує надзвичайну стабільність та універсальність для занять усіма Вашими улюбленими видами активного відпочинку. До того ж, вони мають багажні відділення місткістю більше, ніж у будь-якого іншого гідроцикла цього класу.

Полегшені спортивно-розважальні

Доступні, функціональні, складають власний унікальний клас.

Компактні, маневрені, прості в експлуатації й обслуговуванні й пофарбовані в яскраві кольори, гідроцикли Sea-Doo SPARK пропонують легкий спосіб стати в ряди прихильників відпочинку на воді для Вас та Вашої сім’ї. Додайте до цього безліч варіантів індивідуальної комплектації – такого Ви не знайдете більше ніде!

З 2019 року виробник розробив спеціальну версію для рибалок – Sea-Doo FISH PRO 155

 

Варто також відзначити пріоритет виробника – безпека! Перша і поки що єдина система гальмування на воді використовується на гідроциклах виробництва BRP й встановлена практично на всіх моделях.

Взагалі гідроцикл Sea-Doo – вигідне придбання для насиченого активного відпочинку на воді!

Де придбати?

Як офіційний дистриб’ютор техніки BRP в Україні, ми пропонуємо через широку мережу офіційних дилерів різноманіття всілякої рекреаційної й екстремальної техніки на будь який смак, колір і гаманець.

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.