Квадроцикл
OUTLANDER MAX DPS 570

Чудовий комфорт та можливості для всіх райдерів. Ідеальне поєднання ефективності, продуктивності та ціни. Квадроцикл Outlander MAX 570 DPS - це все, що вам коли-небудь знадобиться ...

від 10 500 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

КВАДРОЦИКЛИ OUTLANDER 450/570 CAN-AM НАДІЛЕНІ СИЛОЮ Й МОЖЛИВОСТЯМИ І СТВОРЕНІ, ЩОБ НІКОЛИ ВАС НЕ ПІДВЕСТИ.

ЩЕ ВИЩІ СТАНДАРТИ

Вентильовані бічні панелі, довгий перелік характеристик і опцій, що входять у стандартну комплектацію, і незмінна якість Can-Am – для виконання різноманітних видів робіт та активного відпочинку, які змінюють якість вашого життя.

РОЗРОБЛЕНИЙ З ПРИЦІЛОМ НА СТАНДАРТ, А НЕ НА ЦІНУ. З ПОТУЖНІСТЮ, ЯКА ЗАЛИШАЄ НАШИХ КОНКУРЕНТІВ ДАЛЕКО ПОЗАДУ.

СПРАВЖНЯ ЦІННІСТЬ

Тихий, упевнений і зроблений на совість, Outlander MAX 570 DPS – це серце нашої лінійки універсальних квадроциклів. Ідеально збалансований між роботою в будні … й активним відпочинком у вихідні.

ДВИГУНИ ROTAX 450 І 570 НА ВИБІР

КРАЩА В ГАЛУЗІ ТЕХНОЛОГІЯ ПОБУДОВИ ДВИГУНІВ

Обирайте між 38-сильним одноциліндровим Rotax 450 та 48-сильним V-подібним двоциліндровим 8-клапанним Rotax 570 з одинарним верхнім розподільним валом. Ці перевірені часом двигуни Rotax мають незрівнянну потужність та характеристики, водночас залишаючись надійними та економічними.

БУКСИРУВАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ У 590 кг

ВМІЛЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ Й БУКСИРУВАННЯ

Повністю обладнаний для легкого перевезення великих вантажів, Outlander має стандартну задню плиту зчепу та вражаючу буксирувальну потужність (590 кг) для будь-якої роботи або подорожі.

ПРИВІД НА 2 АБО 4 КОЛЕСА З ДИФЕРЕНЦІАЛОМ VISCO-LOK QE

КРУТНИЙ МОМЕНТ НА ВИМОГУ

Маючи самоблоковний передній диференціал Visco-Lok QE з більш швидкою точкою зачеплення для складних умов експлуатації, ви можете сміливо випробовувати будь-яку місцевість. На відміну від диференціалів деяких конкурентів, він не вимагає наявності обмежувача швидкості.

ТРИРЕЖИМНА ДИНАМІЧНА СИСТЕМА РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ З ПІДСИЛЮВАЧЕМ (DPS)

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Система призначена для легкого сприяння в керуванні залежно від швидкості, яке посилюється на менших швидкостях, зменшуючи зусилля при повороті керма, і послаблюється на більш високих швидкостях для забезпечення максимального відчуття керма. Три режими навіть ще краще адаптують систему DPS до умов їзди.

ЛЕБІДКА CAN-AM HD ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЮ 1 588 КГ

УНІВЕРСАЛЬНА ЛЕБІДКА

Випробуйте цю потужну, встановлену на заводі-виробнику лебідку Can-Am HD із роликовим тросоукладальником. Її здатність піднімати до1588 кг вантажу знадобиться під час полювання, виконання робіт на фермі, для визволення застряглої машини з грязі або під час роботи у віддалених місцях. Встановлення лебідки передбачене в усіх інших комплектаціях.

БЕЗСТУПІНЧАСТА ТРАНСМІСІЯ

НАДІЙНА ТРАНСМІСІЯ

Виберіть передачу, натисніть на газ – і вперед. Трансмісія Can-Am Outlander забезпечує стільки потужності, скільки вам потрібно. Тепер із відкаліброваним гальмуванням двигуном для більш точної керованості на горбистій місцевості

ПАЛИВНИЙ БАК НА 20,5 Л

ДОЛАЄМО ВІДСТАНІ БЕЗ ДОЗАПРАВЛЯННЯ

Запас пального, що дозволяє подорожувати. Велика місткість паливного бака й економічний двигун Rotax дають можливість вам та вашому Outlander 450/570 долати більші відстані, ніж ви могли очікувати.

ЦИФРОВИЙ ДИСПЛЕЙ ДІАГОНАЛЛЮ 4,5 ДЮЙМІВ (11,4 СМ)

З ОДНОГО ПОГЛЯДУ

Слідкуйте за всім, що робить ваш Outlander MAX 570 DPS – за будь-яких погодних умов – за допомогою абсолютно нового 4,5-дюймового цифрового дисплея, який відображає показання спідометра, тахометра, одометра та лічильників щоденного пробігу й мотогодин, обрану передачу, індикатор повного приводу, температуру й сигнальні лампи двигуна, а також витрату пального та час.

Специфікації

Двигун Rotax® з V-подібним розташуванням циліндрів, 570 см3, з рідинним охолодженням
Підвіска Передня: двійний A-подібний важіль / Задня: незалежна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях (ТТІ)
Конструктивні особливості Сталеві багатофункціональні багажники з системою швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, заднє водонепроникне багажне відділення місткістю 10,9 л
Диференціал На вибір: привід на 2 колеса, або повний привід із автоматичною системою блокування переднього диференціала Visco-Lok QE
Колір
W Ширина 116,8 см
L Довжина 231 см
H Висота 133 см
WB Колісна база 149,5 см
GC Кліренс 26,7 см
W Ширина 116,8 см
L Довжина 231 см
H Висота 133 см
WB Колісна база 149,5 см
GC Кліренс 26,7 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ