Квадроцикл
OUTLANDER MAX LIMITED 1000R

Ексклюзивні характеристики, варіанти забарвлення й найпотужніший 91-сильний двигун для квадроциклів народжуватимуть у вас непереборне бажання сісти за кермо квадроцикла Outlander MAX LIMITED 2019 року і вирушити в далеку подорож позашляховими стежками — адже в вашому розпорядженні стільки функціональних можливостей.

від 17 990 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Неймовірний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax потужністю 91 к. с.

Легенда Rotax триває

Повністю новий 91-сильний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax 1000R з рідинним охолодженням, чотирма клапанами на циліндр і одинарним верхнім розподільним валом відрізняється своєю, якщо можна так сказати, вишуканою бурхливою силою. Знамениті своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світа – і це не порожні слова!

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Контроль на кінчиках пальців

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги». Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

Передня та задня підвіски повністю переробленої конструкції

Для підкорення нових вершин

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене, насамперед, на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків переглянутої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передавання потужності на колеса.

Ергономічні характеристики забезпечення комфорту для пасажира

Максимум можливостей і вільного простору

Як і всі інші характеристики на квадроциклах Outlander, сидіння конфігурації MAX створено не просто так: у поєднанні з ергономічними багатопозиційними ручками керма й піднесеними підніжками воно забезпечує підвищений комфорт під час тривалих поїздок, а пасажирське сидіння, що складається за лічені секунди, дозволяє значно збільшити вантажомісткість.

Лебідка WARN на 1361 кг з роликовим тросоукладником

Ніяких простоїв

Ця потужна лебідка на 1361 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом для вирішення різноманітних проблем під час полювання, сільськогосподарських робіт або просування місцевістю, вкритою вибоїнами з вологою багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам знадобиться витягнути з халепи ваших друзів.

Безступінчаста трансмісія (варіатор)

Вмикається і мчить

Надійна технологія безступінчастої трансмісії (варіатора) забезпечує плавне чутливе перемикання передач у потрібний момент. Для зручності використання ви можете покластися на функцію гальмування двигуном, що допомагає уповільнити рух під час їзди вниз схилом.

Рама просторово-трубчастої конструкції (SST)

Надійні експлуатаційні якості

Все, що ми робимо, випромінює якість, фундаментом якої є рама нового покоління просторово-трубчастої конструкції (SST) з оптимізованою геометрією контакту з поверхнею, що не має аналогів у галузі. Ця ефективна рама зварної сталевої конструкції є поєднанням прогресивних виробничих технологій і оптимізованої геометрії контакту з поверхнею для забезпечення підвищеної структурної міцності, покращеної зносостійкості й точної керованості.

26-дюймові шини ITP Terracross і 14-дюймові литі алюмінієві колісні диски

Ексклюзивні колісні диски та шини

Маючи функціональні характеристики, що не поступаються їхньому чудовому зовнішньому погляду, 14-дюймові (36 см) литі алюмінієві колісні диски преміум-класу зі зменшеною непідресореною вагою та підвищеною міцністю оснащені зносостійкими 26-дюймовими (66 см) 6-шаровими шинами ITP Terracross з малюнком протектора, що забезпечує комфортну їзду й міцне зчеплення з поверхнею в умовах позашляхової їзди.

Задня пневматична підвіска (ACS) з пневматичними газовими амортизаторами високого тиску FOX HPG

Регульовані під час руху

За допомогою вбудованого компресора ця інтелектуальна система підвіски дозволяє регулювати ступінь попереднього натягу пневматичних газових амортизаторів високого тиску FOX, обираючи один з шести рівнів, що забезпечує максимально ефективну роботу підвіски й дозволяє регулювати її жорсткість під час руху. В комплект поставки також входить шланг для накачування шин.

Система GPS Garmin Montana 650T з сенсорним екраном

Впевнено прямуйте обраним маршрутом

Завдяки співробітництву Can-Am з провідним виробником систем GPS Garmin модель Outlander MAX LIMITED було оснащено вбудованою системою GPS Montana 650T з сенсорним екраном. З камерою 5 мегапікселів, попередньо завантаженими топографічними мапами, 4-дюймовим кольоровим дисплеєм, барометричним висотоміром, 3-координатним компасом, можливістю бездротової передачі даних та іншими функціями ця система виправдає вашу довіру в умовах їзди далеко від торованих шляхів.

Стандартні характеристики для виконання важких робіт

Готовий до негайного виконання робіт

З найбільшим у галузі тяговим зусиллям 750 кг, переднім та заднім багажними стелажами з точками кріплення системи LinQ й багатофункціональною приладовою панеллю квадроцикл Outlander стане вашим головним помічником під час виконання робіт і відпочинку.

Специфікації

Двигун 1000R
Підсилювач рульового керування Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Лебідка Лебідка WARN на 1361 кг
Колір
W Ширина 122 см
L Довжина 2398 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 28 см
W Ширина 122 см
L Довжина 2398 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 28 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Чому слід обирати аксесуари Can-Am?

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

Онлайн каталог