Квадроцикл
OUTLANDER MAX XT 650

Додаткове обладнання відтепер входить у базову комплектацію. Покращений зовнішній захист, модернізовані бампери і лебідка в фабричній комплектації гарантують їх відповідність для подолання викликів протягом ваших наступних пригод.

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax: різні конфігурації на вибір

Напишіть власну історію Rotax

Відтепер офіційна пропозиція двигунів включає здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів найпотужніший в галузі 91-сильний Rotax 1000R, 62-сильний Rotax 650 або 78-сильний Rotax 850 з V-подібним розташуванням циліндрів – то ж вибір за вами! Водночас конструкція квадроциклів Outlander забезпечує передачу всього доступного крутного моменту на землю, високу чутливість механізму відкриття дросельної заслінки, характерне ревіння під час запуску й більш ніж достатню потужність. Відомі своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світу – і це не хвастощі!

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Контроль на кінчиках пальців

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги» водієм. Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

Передня та задня підвіски повністю переробленої конструкції

Для підкорення нових вершин

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене, насамперед, на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків переглянутої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передавання потужності на колеса.

Лебідка WARN на 1361 кг з роликовим тросоукладником

Ніяких простоїв

Ця потужна лебідка на 1361 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом для вирішення різноманітних проблем під час полювання, сільськогосподарських робіт або просування місцевістю, вкритою вибоїнами з вологою багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам знадобиться витягнути з халепи ваших друзів.

Безступінчаста трансмісія (варіатор)

Зачіпляє і мчить

Надійна технологія безступінчастої трансмісії (варіатора) забезпечує плавне чутливе перемикання передач у потрібний момент. Для зручності використання ви можете покластися на функцію гальмування двигуном, що допомагає уповільнити рух під час їзди вниз схилом.

Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з 3 режимами їзди

Мозок праворуч

Саме система інтелектуального керування дроселем (iTC) робить це поєднання платформи Outlander з двигуном Rotax таким надзвичайно чутливим і зручним у керуванні протягом щоденної експлуатації. Зі стандартним, робочим і спортивним режимами їзди, система iTC дроселя з тросовим приводом забезпечує плавний відбір потужності завдяки точному керуванню – стандартна функція для всіх комплектацій моделей 850 та 1000R.

26-дюймові шини ITP Terracross і 14-дюймові литі алюмінієві колісні диски

Колісні диски та шини преміум-класу

Маючи функціональні характеристики, що не поступаються їхньому чудовому зовнішньому погляду, 14-дюймові (36 см) литі алюмінієві колісні диски зі зменшеною непідресореною вагою та підвищеною міцністю оснащені зносостійкими 26-дюймовими (66 см) 6-шаровими шинами ITP Terracross з малюнком протектора, що забезпечує комфортну їзду й міцне зчеплення з поверхнею в умовах позашляхової їзди.

Цифрова приладова панель із дисплеєм 4,5 дюймів

Дисплей, на який можна покластись

Квадроцикл Outlander, звісно ж, відвезе вас, куди завгодно, проте, вам потрібно слідкувати за тим, що відбувається в дорозі. Ця повністю нова цифрова приладова панель із дисплеєм 4,5 дюймів підсвічується, забезпечує зручний перегляд показників за будь-яких умов і має кнопки для керування і виводу на екран інформації про транспортний засіб, які реагують на дотик пальців навіть у рукавичках – стандартна функція для всіх комплектацій моделей 850 та 1000R.

Різні варіанти забарвлення (включаючи «камуфляж») й зносостійке покриття

Колір чи камуфляж?

Навіть елементи зовнішнього оздоблення виконані на совість: міцні панелі з висококласного фарбованого пластику надають квадроциклам Outlander чудовий зовнішній вигляд й здатність успішно протистояти зносу та пошкодженням. До того ж, завдяки унікальній технології виробництва, ці пластикові панелі надовго зберігають покриття і є стійкими до подряпин. А пропоноване за додатковим замовленням камуфляжне покриття Mossy Oak Break-Up Country преміум-класу, яке наносять за технологією вологого занурення, має розкішний зовнішній вигляд і такі ж чудові характеристики. Іншими словами, ви отримаєте саме те, на що очікували!

Стандартні характеристики для виконання важких робіт

Готовий до негайного виконання робіт

З найбільшим у галузі тяговим зусиллям 750 кг, переднім та заднім багажними стелажами з точками кріплення системи LinQ й багатофункціональною приладовою панеллю квадроцикл Outlander стане вашим головним помічником під час виконання робіт і відпочинку.

Специфікації

Тип 650 Rotax
Підсилювач рульового керування Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Приводний механізм Привід на 2 або 4 колеса з автоматичною системою блокування переднього диференціала VISCO-LOK QE
Колір
W Ширина 122 см
L Довжина 239 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 28 см
W Ширина 122 см
L Довжина 239 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 28 см
Двигуни
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

ОНЛАЙН КАТАЛОГ