Квадроцикл
OUTLANDER MAX XT 650

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ВІДТЕПЕР ВХОДИТЬ У БАЗОВУ КОМПЛЕКТАЦІЮ. Покращений зовнішній захист, модернізовані бампери і лебідка гарантують, що вони готові до ваших наступних пригод.

від 14 100 €
 
Outlander MAX 650 XT Boreal Green 14 100 €
Outlander MAX 650 XT Mossy Oak Break-up Country Camo 14 200 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ПРИ ШИРИНІ 48 ДЮЙМІВ (122 СМ) OUTLANDER МОЖЕ ПОХВАЛИТИСЯ НЕАБИЯКОЮ СТІЙКІСТЮ, ЯКА ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ УПЕВНЕНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЙОГО НАЙКРАЩУ В ГАЛУЗІ ПОТУЖНІСТЬ НА ПОВНУ.

АБСОЛЮТНА ВПЕВНЕНІСТЬ

Потужність, яка виручає в екстремальних ситуаціях. Долайте перешкоди з легкістю завдяки дорожньому просвіту висотою 28 см у стандартній комплектації та до 33 см на приголомшливому Outbander X mr 1000R.

АДАПТУЙТЕ ЙОГО. АБО ЗАЛИШАЙТЕ НА СКЛАДІ – ВІН ГОТОВИЙ ДО ВСЬОГО

СПРАВЖНЯ ЦІННІСТЬ

Погода жахлива, але Outlander до неї готовий. Знайдіть нову місцевість, завдання та умови, в яких ви збираєтеся керувати, адже ваша машина має здатність здолати будь-який поворот. Ініціатива за вами.

МИ ТАКОЖ КВАДРОЦИКЛІСТИ. ТОМУ КВАДРОЦИКЛ OUTLANDER ЗДАТНИЙ СПРАВИТИСЯ З БУДЬ-ЯКИМ ЗАВДАННЯМ І З БУДЬ-ЯКОЮ МІСЦЕВІСТЮ.

ВСІ ШЛЯХИ ВІДКРИТІ

Комфортні експлуатаційні характеристики як для приємної подорожі, так і для випробовування на міцність, адже він створений, щоб служити довго. Запевняємо, отримати так багато за ваші гроші вам ще не вдавалося. Ви вже вирішили, який колір обрати?

ЛІНІЙКА ПОТУЖНИХ І НАДІЙНИХ ДВИГУНІВ ROTAX

КРАЩА В ГАЛУЗІ ТЕХНОЛОГІЯ ПОБУДОВИ ДВИГУНІВ

Outlander, доступний з кращими в галузі двигунами Rotax з V-подібним розташуванням циліндрів потужністю 91 к.с. (1000R), 78 к.с. (850) та 62 к.с. (650), віддає увесь свій крутний момент на колеса, маючи чутливу дросельну заслінку, фірмове ревіння мотору та потужність, якої більше ніж досить.

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ДРОСЕЛЕМ З 3 РЕЖИМАМИ ЇЗДИ

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Саме система інтелектуального керування дроселем (iTC) робить Outlander і його двигун Rotax 850 або 1000R такими надзвичайно чутливими до дій водія і контрольованими. Маючи стандартний, робочий і спортивний режими, система iTC забезпечує плавний відбір потужності для їзди по бездоріжжю.

ПЕРЕДНЯ ПІДВІСКА НА ДВІЙНИХ А-ПОДІБНИХ ВАЖЕЛЯХ ДУГОПОДІБНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ПІДВІСКИ

Найбільш значна модернізація Outlander на сьогоднішній день: передні A-подібні важелі дугоподібної форми, стабілізатор поперечної стійкості та колеса нової конструкції для більш широкої постави та вищого дорожнього просвіту. Завдяки відмінному зчепленню та керованості, Outlander не виходить з-під контролю навіть в найекстремальніших ситуаціях.

НАЙКРАЩА В ГАЛУЗІ БУКСИРНА ПОТУЖНІСТЬ 750 КГ

ВМІЛЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ Й БУКСИРУВАННЯ

Це більше, ніж цифри: здатний перевозити вражаючих 750 кг, дворівневий багажник та передня й задня полиці з точками кріплення LinQ роблять Outlander швидким, ефективним і сильним компаньйоном для роботи та активного відпочинку.

ПЕРЕГОНОВІ АМОРТИЗАТОРИ FOX

КЕРОВАНІСТЬ НОВОГО РІВНЯ

Варіанти комплектації Outlander передбачають широкий вибір перегонових амортизаторів FOX, від регульованих амортизаторів FOX 1.5 PODIUM QS3 до моделей FOX 1.5 PODIUM RC2, які забезпечують повністю регульовану керованість відповідно до умов їзди та рельєфу.

ЛЕБІДКА CAN-AM HD ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЮ 1 588 КГ

УНІВЕРСАЛЬНА ЛЕБІДКА

Випробуйте цю потужну, встановлену на заводі-виробнику лебідку Can-Am HD із роликовим тросоукладальником. Її здатність піднімати до1588 кг вантажу знадобиться під час полювання, виконання робіт на фермі, для визволення застряглої машини з грязі або під час роботи у віддалених місцях. Встановлення лебідки передбачене в усіх інших комплектаціях.

ЯСКРАВІ 7,6-/4,5-ДЮЙМОВІ ЦИФРОВІ ДИСПЛЕЇ

ПО-СПРАВЖНЬОМУ КОРИСНІ ДИСПЛЕЇ

Слідкуйте за своїм Outlander та його основними показниками, користуючись абсолютно новим дисплеєм 4,5 (11,4 см) або 7,6 дюймів (19,3 см) завширшки, залежно від моделі. Вони мають підсвітку й легко читаються в будь-яких умовах. З інформацією про транспортний засіб та органами керування на кінчиках пальців ви в повному порядку.

БЕЗСТУПІНЧАСТА ТРАНСМІСІЯ

НАДІЙНА ТРАНСМІСІЯ

Виберіть передачу, натисніть на газ – і вперед. Трансмісія Can-Am Outlander забезпечує стільки потужності, скільки вам потрібно. Тепер із відкаліброваним гальмуванням двигуном для більш точної керованості на горбистій місцевості.

ВЕНТИЛЬОВАНІ БІЧНІ ПАНЕЛІ НОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ

ОПТИМІЗОВАНИЙ ПОВІТРЯНИЙ ПОТІК

Кожну деталь було піддано ретельному аналізу, щоб з’ясувати, яким чином вона може покращити комфорт водія. Навіть бокові панелі та внутрішні крила тепер забезпечують кращу вентиляцію двигуна і повітряний потік.

ТРИДІАПАЗОННА ДИНАМІЧНА СИСТЕМА РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ З ПІДСИЛЮВАЧЕМ (DPS)

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Система призначена для легкого сприяння в керуванні залежно від швидкості, яке посилюється на менших швидкостях, зменшуючи зусилля при повороті керма, і послаблюється на більш високих швидкостях для забезпечення максимального відчуття керма. Три режими навіть ще краще адаптують систему DPS до умов їзди.

Специфікації

Двигун 2-циліндровий двигун Rotax з V-подібним розташуванням циліндрів, об’єм 649,6 см3, з рідинним охолодженням
Захист Посилені передній і задній бампери, вітрові дефлектори на рукоятках керма, ергономічність динамічного комфорту пасажирів, радіочастотна система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.)
Підвіска Передня: двійний A-подібний важіль дугоподібної конструкції з переднім стабілізатором поперечної стійкості / Задня: незалежна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях (ТТІ)
Диференціал Привід з режимами роботи на 2 або 4 колеса з автоматичною системою блокування переднього диференціала Visco- Lok QE
Конструктивні особливості Магнето потужністю 625 Вт, надміцні багатофункціональні багажники з системою швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, заднє водонепроникне багажне відділення місткістю 21,4 л, система, яка дозволяє встановлення багажного ящика замість знятого пасажирського сидіння (CRS), підкрилки
Колір
W Ширина 121,9 см
L Довжина 238,8 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 149,9 см
GC Кліренс 27,9 см
W Ширина 121,9 см
L Довжина 238,8 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 149,9 см
GC Кліренс 27,9 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ