Квадроцикл
Outlander MAX XT-P 1000R

Функціональні характеристики, що дозволяють здолати будь-яку відстань. Повністю споряджений для забезпечення високого стилю та швидкості позашляхової їзди з регульованими амортизаторами FOX 1.5 PODIUM QS3, 14-дюймовими литими алюмінієвими колісними дисками з бедлоками й додатковими вдосконаленими функціями в заводській комплектації.

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Кожний квадроцикл Outlander є лідером за потужністю в кінських силах

По-справжньому повний крутний момент

Відтепер офіційна пропозиція двигунів включає такі здвоєні з V-подібним розташуванням циліндрів двигуни як найпотужніший в галузі 91-сильний Rotax 1000R, або 78-сильний Rotax 850 – то ж вибір за вами! А конструкція квадроциклів Outlander забезпечує передачу всього доступного крутного моменту на землю, високу чутливість механізму відкриття дросельної заслінки, характерне ревіння під час запуску й більш ніж достатню потужність. Відомі своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світу – і це не хвастощі!

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Контроль на кінчиках пальців

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги» водієм. Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з 3 режимами їзди

Мозок праворуч

Саме система інтелектуального керування дроселем (iTC) робить це поєднання платформи Outlander з двигуном Rotax таким надзвичайно чутливим і зручним у керуванні протягом щоденної експлуатації. Зі стандартним, робочим і спортивним режимами їзди, система iTC з тросовим приводом, забезпечує плавний відбір потужності завдяки точному керуванню.

Цифрова приладова панель із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки

Дисплей, на який можна покластись

Квадроцикл Outlander, звісно ж, відвезе вас, куди завгодно, проте, вам потрібно слідкувати за тим, що відбувається в дорозі. Ця повністю нова цифрова приладова панель преміум-класу із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки та підсвічуванням забезпечує зручний перегляд показників за будь-яких умов із кнопками для керування і виводу на екран інформації про транспортний засіб, які реагують на дотик пальців навіть у рукавичках.

Повністю модернізовані передня та задня підвіски

Для підкорення нових вершин

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене насамперед на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків удосконаленої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передачі потужності на колеса.

Ергономічні характеристики забезпечення комфорту для пасажира

Максимум можливостей і вільного простору

Як і всі інші характеристики на квадроциклах Outlander, сидіння конфігурації MAX створено не просто так: у поєднанні з ергономічними багатопозиційними ручками керма й високо розташованими підніжками воно забезпечує підвищений комфорт під час тривалих поїздок, а пасажирське сидіння, що складається за лічені секунди, дозволяє значно збільшити вантажомісткість.

Регульовані амортизатори Fox 1.5 Podium QS3

Можливість регулювання відповідно до власної манери їзди

Високоефективні передні та задні амортизатори Fox 1.5 Podium QS3 дозволяють з легкістю регулювати жорсткість підвіски відповідно до умов місцевості без застосування будь-яких інструментів. Завдяки 3-позиційному регулятору підвіску можна налаштувати на плавну й комфорту їзду, або на більш жваву чи навіть потужну швидкісну їзду в режимі перегонів, якщо задіяти позицію 3 з більш жорстким натягом пружин амортизаторів.

Лебідка WARN на 1361 кг з роликовим тросоукладником

Ніяких простоїв

Ця потужна лебідка на 1361 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом для вирішення різноманітних проблем під час полювання, сільськогосподарських робіт або просування місцевістю, вкритою вибоїнами з багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам потрібно буде витягнути з халепи ваших друзів.

Безступінчаста трансмісія (варіатор)

Зачіпляє і мчить

Надійна технологія безступінчастої трансмісії (варіатора) забезпечує плавне чутливе перемикання передач у потрібний момент. Для зручності використання ви можете покластися на функцію гальмування двигуном, що допомагає уповільнити рух під час спуску по схилу.

Рама просторово-трубчастої конструкції (SST)

Надійні ходові якості

Все, що ми робимо, випромінює якість, фундаментом якої є рама нового покоління просторово-трубчастої конструкції (SST) з оптимізованою геометрією контакту з поверхнею, що не має аналогів у галузі. Ця ефективна рама зварної сталевої конструкції є поєднанням прогресивних виробничих технологій і оптимізованої геометрії контакту з поверхнею для забезпечення підвищеної структурної міцності, покращеної зносостійкості й точної керованості.

26-дюймові шини ITP Terracross і 14-дюймові литі алюмінієві колісні диски з бедлоками

Колісні диски та шини преміум-класу

Маючи функціональні характеристики, що не поступаються їхньому чудовому зовнішньому вигляду, 14-дюймові литі алюмінієві колісні диски з бедлоками і зменшеною непідресореною вагою та підвищеною міцністю оснащені зносостійкими 26-дюймовими (66 см) 6-шаровими шинами ITP Terracross з малюнком протектора, що забезпечує комфортну їзду й міцне зчеплення з поверхнею в умовах позашляхової їзди.

Різні варіанти забарвлення й зносостійке покриття

Знайдіть ідеальний відтінок

Навіть елементи зовнішнього оздоблення виконані на совість: міцні панелі з висококласного фарбованого пластику надають квадроциклам Outlander чудовий зовнішній вигляд і здатність успішно протистояти зносу та пошкодженням. До того ж завдяки унікальній технології виробництва, ці пластикові панелі надовго зберігають покриття і є стійкими до подряпин.

Специфікації

Двигун 1000R
Підсилювач рульового керування Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Амортизатори преміум-класу FOX 1.5 PODIUM QS3
Колір
W Ширина 122 см
L Довжина 239 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 28 см
W Ширина 122 см
L Довжина 239 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 28 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am у ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

ОНЛАЙН КАТАЛОГ