Квадроцикл
OUTLANDER X MR 1000R

Квадроцикл
OUTLANDER X MR 1000R

Знайдіть найглибшу вибоїну й мерщій стрибайте до неї з найкращим у світі 91-сильним двигуном Rotax. Нові квадроцикли Outlander X mr 1000R 2019 року забезпечують неперевершені ходові якості для їзди забрудненою місцевістю завдяки ширшій підвісці переробленої конструкції, яка дозволяє максимально скористатися спеціальними додатковими функціями для брудової їзди.

від 17 600 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Неймовірний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax потужністю 91 к.с.

Легенда Rotax триває

Повністю новий 91-сильний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax 1000R з рідинним охолодженням, чотирма клапанами на циліндр і одинарним верхнім розподільним валом відрізняється своєю, якщо можна так сказати, вишуканою бурхливою силою. Знамениті своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світа – і це не порожні слова!

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Контроль на кінчиках пальців

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги». Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

Передня та задня підвіски повністю переробленої конструкції

Для підкорення нових вершин

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене, насамперед, на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків переглянутої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передавання потужності на колеса.

Регульовані амортизатори FOX PODIUM 1.5 QS3

Можливість регулювання відповідно до власної манери їзди

Високоефективні передні та задні амортизатори FOX PODIUM 1.5 QS3 дозволяють з легкістю регулювати жорсткість підвіски відповідно до умов місцевості без застосування будь-яких інструментів. З 3-позиційним регулятором підвіску можна налаштувати на плавну й комфорту їзду, або на більш жваву чи навіть потужну швидкісну їзду в режимі перегонів, якщо задіяти позицію 3 з більш жорстким натягом пружин амортизаторів.

Радіатор зміненого розташування для оптимального охолодження

Охолоджувач переднього розташування

Створений для роботи в важких умовах і встановлений на місці переднього багажного стелажа, радіатор квадроциклів Can-Am Outlander X mr має конфігурацію з підвищеним (для запобігання забиття брудом) розташуванням і захисною решіткою з вентиляційними отворами, що дозволяє вам насолоджуватися екстремальними поїздками в глибокій багнюці хоч цілими днями поспіль. Цей великий ефективний радіатор має охолоджувальну здатність приблизно 22 кВт.

Автоматична система блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE

Безвідмовне зачеплення

Автоматична система блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE має ті самі характеристики та переваги, що й стандартна система Visco-Lok, але характеризується ще швидшим спрацьовуванням для ефективної брудової їзди. До того ж, ця система диференціала, на відміну від систем конкурентів, має конфігурацію без обмежувача швидкості.

Лебідка WARN на 1361 кг з роликовим тросоукладником

Друзі будуть вам вдячні

Ця потужна лебідка на 1361 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом для вирішення різноманітних проблем під час просування місцевістю, вкритою глибокими вибоїнами з вологою багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам знадобиться витягнути з халепи ваших друзів.

Рама просторово-трубчастої конструкції (SST)

Надійні ходові якості

Все, що ми робимо, випромінює якість, фундаментом якої є рама нового покоління просторово-трубчастої конструкції (SST) з оптимізованою геометрією контакту з поверхнею, що не має аналогів у галузі. Ця ефективна рама зварної сталевої конструкції є поєднанням прогресивних виробничих технологій і оптимізованої геометрії контакту з поверхнею для забезпечення підвищеної структурної міцності, покращеної зносостійкості й точної керованості.

30-дюймові шини ITP CRYPTID і 14-дюймові литі алюмінієві колісні диски

Шини для брудової їзди

Потрібні оптимальні ходові якості для брудової їзди? 30-дюймові (77 см) шини ITP Cryptid створені спеціально для забезпечення можливості цілодобової брудової їзди. Вони мають малюнок протектора, оптимізований для агресивної їзди й встановлюються на потужних 14-дюймових (36 см) литих алюмінієвих колісних дисках, що мають ідеальний баланс міцності та низької ваги.

Довша (150 см) колісна база

Ексклюзивна конфігурація

Застосовано колісну базу довжиною 150 см на платформі Outlander MAX, що забезпечує покращення ходових якостей у найглибшій багнюці.

Специфікації

Двигун Двигун Rotax 1000R V-подібний зі здвоєними циліндрами потужністю 91 к.с.
Амортизатори преміум-класу Амортизатори FOX PODIUM 1.5 QS3
Радіатор Радіатор оптимізованого розташування
Колір
W Ширина 127 см
L Довжина 246 см
H Висота 131 см
WB Колісна база 149.9 см
GC Кліренс 33 см
W Ширина 127 см
L Довжина 246 см
H Висота 131 см
WB Колісна база 149.9 см
GC Кліренс 33 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Чому слід обирати аксесуари Can-Am?

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

Онлайн каталог