Квадроцикл
OUTLANDER X MR 1000R

Поєднання потужності та технологічності. Ви ще маєте якісь питання, дивлячись на цього звіра, створеного для підкорення боліт? З найпотужнішим двигуном у галузі та довшою колісною базою для відмінного зчеплення, Ви щойно отримали найкраще.

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Неймовірний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax потужністю 91 к.с.

Напишіть власну історію Rotax

Повністю новий 91-сильний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax 1000R з рідинним охолодженням, чотирма клапанами на циліндр і одинарним верхнім розподільним валом відрізняється своєю, якщо можна так сказати, вишуканою бурхливою силою. Відомі своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світу – і це не хвастощі!

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Контроль на кінчиках пальців

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги» водієм. Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з 3 режимами їзди

Мозок праворуч

Саме система інтелектуального керування дроселем (iTC) робить це поєднання платформи Outlander з двигуном Rotax таким надзвичайно чутливим і зручним у керуванні протягом щоденної експлуатації. Зі стандартним, екологічним і спортивним режимами їзди, система iTC дроселя з тросовим приводом забезпечує плавний відбір потужності завдяки точному керуванню.

Цифрова приладова панель із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки

Дисплей, на який можна покластись

Квадроцикл Outlander, звісно ж, відвезе вас, куди завгодно, проте вам потрібно слідкувати за тим, що відбувається в дорозі. Ця повністю нова цифрова приладова панель преміум-класу із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки та підсвічуванням забезпечує зручний перегляд показників за будь-яких умов із кнопками для керування і виводу на екран інформації про транспортний засіб, які реагують на дотик пальців навіть у рукавичках.

Передня та задня підвіски повністю переробленої конструкції

Для підкорення нових вершин

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене, насамперед, на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків переглянутої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передавання потужності на колеса.

Амортизатори FOX 1.5 PODIUM

Повна довіра

Відчуття повністю оновленого Outlander, на якому тепер встановлено A-подібні важелі дугоподібної конструкції передньої підвіски, стабілізатор поперечної стійкості та колісні диски переглянутої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування. Незалежна задня підвіска усуває ефект проковзування й зміну кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання.

Радіатор зміненого розташування для оптимального охолодження

Охолоджувач переднього підвищеного розташування

Створений для роботи в важких умовах і встановлений на місці переднього багажного стелажа, радіатор квадроциклів Can-Am Outlander X mr має конфігурацію з підвищеним (для запобігання забиття брудом) розташуванням і захисною решіткою з вентиляційними отворами, що дозволяє вам насолоджуватися екстремальними поїздками в глибокій багнюці хоч цілими днями поспіль. Цей великий ефективний радіатор має охолоджувальну здатність приблизно 22 кВт.

Автоматична система блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE

Безвідмовне зачеплення

Автоматична система блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE має ті самі характеристики та переваги, що й стандартна система Visco-Lok, але характеризується ще швидшим спрацьовуванням для ефективної брудової їзди. До того ж, ця система диференціала, на відміну від систем конкурентів, має конфігурацію без обмежувача швидкості.

Лебідка WARN на 1361 кг з роликовим тросоукладником

Ваші друзі будуть вам вдячні

Ця потужна лебідка на 1361 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом при просуванні місцевістю, вкритою величезними вибоїнами з вологою багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам знадобиться витягнути з халепи ваших друзів.

Довша (150 см) колісна база

Ексклюзивна конфігурація

Застосовано колісну базу довжиною 150 см на платформі Outlander MAX, що забезпечує покращення ходових якостей у найглибшій багнюці.

Специфікації

Двигун Новий двигун 1000R, 91 к.с.
Амортизатори преміум-класу Амортизатори FOX 1.5 PODIUM
Радіатор Нове розташування радіатора
Колір
W Ширина 127 см
L Довжина 246 см
H Висота 131 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 33 см
W Ширина 127 см
L Довжина 246 см
H Висота 131 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 33 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

ОНЛАЙН КАТАЛОГ