Мотовсюдихід
Commander Limited

Здійсніть приголомшливу поїздку на повністю укомплектованому мотовсюдиході.

від 22 300 €
  23 300 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

92-сильний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун ROTAX 1000R

Оптимальна потужність

8-клапанний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax 976 куб. см з рідинним охолодженням видає потужність у 92 кінські сили й відрізняється надзвичайною точністю роботи завдяки системі інтелектуального керування дроселем (iTC) з електронним впорскуванням палива (EFI). Цей силовий агрегат з рідинним охолодженням та одинарним верхнім розподільним валом має конструкцію з 4 клапанами на циліндр, корпусом дросельної заслінки Bosch‡ 54 мм і 2 високотехнологічними паливними форсунками VDO Siemens‡.

Комбіновані амортизатори FOX 2.0 Podium QS3† Piggyback

Високоефективні амортизатори

Ці нові високоефективні передні й задні амортизатори FOX 2.0 PODIUM QS3 забезпечують водіям можливість простого безінструментального регулювання підвіски. 3-позиційний регулятор дозволяє легко настроїти підвіску відповідно до умов місцевості або власних переваг і манери їзди. Поверніть регулятор у позицію 1 для плавного регулювання стиску, що забезпечує оптимальний рівень комфорту і ходових якостей для тривалих поїздок, або у позицію 3, щоб перевести підвіску в режим потужного швидкісного руху.

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням

Точна керованість

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS) передбачає три рівня підсилення рульового керування, що їх водій може обирати для оптимізації керування залежно від умов місцевості й зниження відбою на кермі під час їзди. Ступінь підсилення змінюється залежно від швидкості транспортного засобу з метою забезпечення комфортного для водія зусилля рульового керування.

Вбудований GPS-навігатор Garmin† Montana† 650t з сенсорним екраном

Навігація в режимі реального часу

Поєднавши зусилля з провідним виробником систем GPS, компанією Garmin, інженери Can-Am оснастили мотовсюдихід Commander LIMITED вбудованим GPS-навігатором Montana 650t з сенсорним екраном. Цей навігатор має камеру на 5 мегапікселів, попередньо завантажені топографічні мапи, 4-дюймовий кольоровий дисплей, барометричний альтиметр, 3-координатний електронний компас, бездротовий обмін даними і багато інших корисних функцій.

Вітрове напівскло і дах преміум-класу

Стильний захист

Вітрове напівскло забезпечує стильний захист, не обмежуючи повітряні потоки, як це робить повнорозмірне вітрове скло. До того ж, наявність двосекційного жорсткого даху, що має привабливий дизайн і міцну конструкцію, дозволяє змінювати зовнішній вигляд мотовсюдихода, як ви забажаєте, адже його можна легко й швидко встановлювати і знімати без будь-яких інструментів.

Зміцнений передній бампер, поруччя кузова і бризковики

Відмінний захист

Зміцнений передній бампер підвищує функціональність мотовсюдихода й надає йому більш загрозливого вигляду. Поруччя, встановлені на дворівневому кузові, забезпечують збільшення кількості кріпильних точок для перевезення вантажу. А бризковики створюють додатковий рівень захисту для мешканців кабіни.

Специфікації

Двигун 1000R
Колісні диски / шини 27-дюймові (68,6 см) шини Maxxis Bighorn 2.0 на 14-дюймових (35,6 см) литих алюмінієвих дисках
Рульове керування з підсилювачем Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Колір
W Ширина 159 см
L Довжина 306 см
H Висота 183 см
WB Колісна база 193 см
GC Кліренс 28 см
W Ширина 159 см
L Довжина 306 см
H Висота 183 см
WB Колісна база 193 см
GC Кліренс 28 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

СПОРТИВНИЙ ТЕНТ

Відмінний захист від опадів.

Захист передніх фар

Забезпечує захист передніх фар і спортивний войовничий вигляд.

4" (10 см) Круглі світлодіодні ліхтарі (2 х 25 Вт)

2 х 900 люменів, міцні та водонепроникнені.