Мотовсюдихід Commander LTD

Здійсніть найзахоплюючу прогулянку на повністю укомплектованому мотовсюдиході з посадкою «бік-о-бік»

від 22 550 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ДВИГУН ROTAX 1000 V-TWIN 85 К.С.

НАЙКРАЩІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

8-клапанний, V-подібний зі здвоєними циліндрами двигун Rotax 976 см³ з рідинним охолодженням забезпечує найкращу в своєму класі потужність у 85 к.с. Він став довершеним завдяки Системі електронного впорскування палива (EFI) та Інтелектуальній системі керування дроселем (iTC). Силова установка рідинного охолодження з одинарним верхнім розподільним валом має 4 клапана на циліндр і живиться 54-міліметровим корпусом дросельної заслінки Bosch і двома удосконаленими паливними інжекторами VDO Siemens.

ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА (ACS) з пневматичними газовими амортизаторами високого тиску FOX AIR ASSIST

РЕГУЛЮЄТЬСЯ НА ХОДУ

За допомогою вбудованого компресора система регулює задні пневматичні газові амортизатори високого тиску FOX Air Assist в межах шести заздалегідь встановлених положень попереднього натягу пружин. Це забезпечує ефективну роботу задньої підвіски і регулювання жорсткості на ходу. Поставляється зі шлангом для накачування шин.

ТРИРЕЖИМНИЙ ДИНАМІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ

ТОЧНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ

Трирежимний динамічний підсилювач рульового керування (DPS) пропонує три рівня допомоги в рульовому керуванні, які обирає водій відповідно до рельєфу місцевості, й зменшує віддачу рульової колонки. Об’єм сприяння в рульовому керуванні змінюється в залежності від швидкості транспортного засобу, регулюючи зусилля, що прикладається до керма, до комфортного рівня.

Вбудований GPS-навігатор GARMIN MONTANA 650T з сенсорним екраном

НАВІГАЦІЯ В РУСІ

Can-Am взяв у партнери провідного виробника GPS-систем Garmin, щоб оснастити Commander LIMITED інтегрованим GPS-навігатором Montana 650T з сенсорним екраном. Навігатор оснащений фотокамерою на 5 МП, завантаженими топографічними картами, 4-дюймовим кольоровим екраном, барометричним висотоміром, 3-осьовим електронним компасом, бездротовим обміном даними і багато чого іншим.

ПОЛОВИНЧАСТЕ ВІТРОВЕ СКЛО І НАДІЙНИЙ ВЕРХ

СТИЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Половинчасте вітрове скло пропонує стильний захист, не обмежуючи повітряний потік, як це робить повнорозмірне вітрове скло. Крім того, наш двосекційний жорсткий верх розроблений, щоб бути міцним і привабливим одночасно, дозволяючи вам облаштувати свій транспортний засіб так, як вам подобається. Швидке, легке і без застосування інструментів установлення і зняття.

ПОСИЛЕНИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР, ПОРУЧНІ КУЗОВА Й БРИЗКОВИКИ

ВІДМІННИЙ ЗАХИСТ

Потужний передній бампер створений для мужнього вигляду й функціональності. Поручні, встановлені на дворівневому Dual-level кузові, додають ще більше точок кріплення для перевезення вантажу. Бризковики також створюють додатковий шар захисту для водія й пасажира.

Специфікації

Двигун 1000
Колісні диски / шини 27-дюймові (68,6 см) шини Maxxis Bighorn 2.0 на 14-дюймових (35,6 см) литих алюмінієвих дисках
Рульове керування з підсилювачем Трирежимний динамічний підсилювач рульового керування (DPS)
Колір
W Ширина 159 см
L Довжина 306 см
H Висота 183 см
WB Колісна база 193 см
GC Кліренс 28 см
W Ширина 159 см
L Довжина 306 см
H Висота 183 см
WB Колісна база 193 см
GC Кліренс 28 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

СПОРТИВНИЙ ТЕНТ

Відмінний захист від опадів.

Захист передніх фар

Забезпечує захист передніх фар і спортивний войовничий вигляд.

4" (10 см) Круглі світлодіодні ліхтарі (2 х 25 Вт)

2 х 900 люменів, міцні та водонепроникнені.