Мотовсюдихід
MAVERICK X3 MAX X RS TURBO R

Модель Maverick X3 MAX X rs Turbo R - перевершує будь-які найсміливіші очікування. Вона готова стати до бою з комбінованими амортизаторами FOX 2.5 PODIUM Piggyback з регулюванням ступеня стиску QS3, потужністю 172 кінські сили та технологією Smart-Lok.

від 32 500 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Ширина 183 см для забезпечення оптимальних ходових якостей

Ландшафтний режим

Навіть невелике розширення колії коліс забезпечує просто приголомшливе покращення ходових якостей, вже не кажучи про те, що воно дозволило отримати перший в світі мотовсюдихід 183 см завширшки заводської збірки. В поєднанні з довжиною ходу підвіски 56 см і вдосконаленими компонентами FOX перегонового типу це збільшує можливості моделі X3 MAX X rs до рівня, що перевищує будь-які найсміливіші очікування.

Лідер у галузі, двигун Rotax® ACE 172 к.с., з турбонаддувом і проміжним охолоджувачем

Захоплююча потужність

Готові віддати належні почесті королю двигунів для мотовсюдиходів? Створений із застосуванням найточніших інженерних інструментів, трициліндровий двигун Rotax ACE є справжнім лідером у галузі. Маючи потужність 172 кінські сили при 7250 об./хв. й 168 Нм крутильного моменту при 6500 об./хв., він забезпечує просто неймовірну швидкість за будь-яких умов місцевості. Тому починайте ретельно обирати друзів-шанувальників екстремальної їзди для здійснення приголомшливих поїздок перетятою місцевістю й отримання незабутніх вражень.

Революційне зчеплення з поверхнею для їзди будь-якою місцевістю

Інноваційна технологія Smart-Lok

Ексклюзивна технологія Smart-Lok* від Can-Am, що вже стала новим галузевим стандартом, забезпечує підвищений рівень зчеплення з поверхнею для підкорення навіть найбільш перетятої місцевості. Система по-справжньому повного блокування переднього диференціала під час руху з різними режимами електронного автоматичного керування й можливістю обирати між заданими параметрами інтелектуального калібрування залежно від типу їзди простим натисненням на кнопку. В «інтелектуальному режимі» система відстежує різноманітні вхідні дані, здійснюючи миттєве блокування диференціала із застосуванням належного ступеня навантаження у належний момент часу. Ніколи раніше водіям не пропонували максимальне зчеплення з поверхнею зі збереженням маневреності на низьких швидкостях, що забезпечують оптимальну посадку й відчуття впевненості під час їзди, а також небачено швидкий розгін, притаманний лише мотовсюдиходам Maverick X3 MAX X rs.

* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Удосконалена динаміка повітряних потоків

Вітер, який працює

З повітрозабірником і системою випуску, оптимізованими для забезпечення максимальної потужності, ККД і приємистості, мотовсюдихід Can-Am Maverick X3 MAX ніколи не відчуватиме нестачу швидкості чи потужності. Три повітрозабірника збільшеного розміру, розташовані поза робочою зоною, забезпечують надходження чистого повітря до двигуна та варіатора й підтримують низький рівень температури, а спортивна вихлопна труба створює характерний для двигуна Rotax ACE рикаючий звук під час випуску відпрацьованих газів.

Широка, міцна й легковага рама

Каркас, створений з розумом

Наші інженери справедливо пишаються тим, що їм удалося оснастити мотовсюдиходи Maverick X3 MAX надлегкою міцною рамою, виготовленою з найвищого сорту двофазної сталі марки 980. Вона не лише достатньо міцна, щоб дозволяти підвісці виконувати свою роботу, але й надзвичайно ефективна для забезпечення належного функціонування двигуна потужністю 172 кінські сили й надійного та безпечного розміщення пасажирів.

Трансмісія з системою швидкого спрацьовування QRS-X

Миттєві, як вітер

Компактний високоефективний варіатор із системою QRS-X, відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим ременем на сьогоднішній день все ще залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Підвіска TTX із найбільшою в галузі довжиною ходу

Труськоміцність гарантовано

Чотириважільна торсійна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації Х (ТТХ) від BRP з довжиною ходу 56 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важеля, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею протягом їзди, навіть у режимі подовженого ходу підвіски. І що в результаті? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Ergo-Lok† – єдина в галузі кабіна, по-справжньому створена для комфортного розміщення чотирьох осіб

Спеціалізоване оснащення

Завдяки на 18% більшій відстані між задніми сидіннями для пасажирів, ніж у моделі Polaris RZR XP4, а також можливості регулювання положення сидінь вперед-назад і по висоті, кожний з пасажирів у другому ряді, знайде собі місце, де розгорнутися. Все на своїх місцях: від підніжок оптимізованого розташування й зручного поруччя до рульового колеса перегонового типу з регульованим кутом нахилу, а також вбудована проводина й широкий діапазон аксесуарів для внутрішнього оздоблення кабіни заводської установки. Хоча ця модель Maverick буде пропонуватись ще досить довгий час, рекомендуємо скоріше робити замовлення.

Низькі сидіння, впевнена посадка

Ідеальне положення

Завдяки низькому розташуванню сидінь водій і пасажир опиняються ніби поміщеними в капсулу, таким чином, вони відчувають кожний рух транспортного засобу, злившись з ним в одне ціле, без зменшення кліренсу транспортного засобу. Висока і домінуюча постава мотовсюдихода покращена завдяки суцільнолитим сидіннями на зразок сидінь у гоночних автомобілях з ідеальною опорою, розподілом ваги і 4-позиційним регулюванням.

ДНК торговельної марки Can-Am у поєднанні з дизайном нового покоління

Відверто несамовитий

Джерелом несамовитої енергії мотовсюдиходів Maverick X3 MAX X rs є суміш орієнтованих на потужність механічних і структурних елементів дизайну, від фірмових світлодіодних ліхтарів до високотехнологічної кабіни. Більш того, наші дизайнери спорядили топові мотовсюдиходи Maverick X3 X rs засобами для формування унікального зовнішнього вигляду, зокрема, пропонуючи наступні варіанти забарвлення на вибір клієнта: «золотистий» (Gold) і «червоний Can-Am» (Can-Am Red), або «потрійний чорний» (Triple Black), або «платиновий матовий» (Platinum Satin), або «потрійний чорний» (Triple Black) і «червоний Can-Am» (Can-Am Red) (останній з системою Smart-Lok).

14-дюймові литі алюмінієві колісні диски з бедлоками з 30-дюймовими шинами Maxxis Bighorn† 2.0

Надійна система фіксації колісних дисків та шин

Відчуйте по-справжньому впевнену їзду з 14-дюймовими литими алюмінієвими колісними дисками з бедлоками і 30-дюймовими шестишаровими шинами Maxxis Bighorn 2.0. Створені для підкорення перетятої місцевості, ці шини мають міцні грунтозачіпи й неспрямований малюнок протектора, забезпечуючи точно керовану їзду в будь-яких умовах місцевості.

Повністю регульовані амортизатори FOX 3.0 PODIUM RC2 з винесеним резервуаром і перепускним клапаном

Випробуйте їх

Мотовсюдиходи Maverick X3 MAX X rs Turbo R оснащені повністю регульованими комбінованими амортизаторами FOX 2.5 Podium RC2 Piggyback з перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою (передні) та найкращими в своєму класі амортизаторами FOX 3.0 Podium RC2 з винесеним резервуаром, перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску (задні) на високих швидкостях.

Дверцята на чверть дверного отвору (4), повний дах, зміцнений повний захист днища з високомолекулярного матеріалу і чотириточкові ремені безпеки з м’якими наплічниками

Серйозне оздоблення

Для забезпечення додаткового захисту моделі X3 X rs Turbo R оснащено 4-точковими ременями безпеки з м’якими наплічниками, повним дахом і зміцненим повним захистом днища з високомолекулярного матеріалу, оптимізованим для жорсткої їзди перетятою місцевістю.

Специфікації

Двигун Rotax Turbo R, 172 к.с. з турбонаддувом
Захист Дверцята на 1/4 дверного отвору
Повний дах
Зміцнений захист днища з високомолекулярного матеріалу
Чотири точкові ремені безпеки
Система блокування переднього диференціала З технологією Smart-Lok
Колір
W Ширина 182.9 см
L Довжина 419.1 см
H Висота 169.4 см
WB Колісна база 342.9 см
GC Кліренс 35.6 см
W Ширина 182.9 см
L Довжина 419.1 см
H Висота 169.4 см
WB Колісна база 342.9 см
GC Кліренс 35.6 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Чому слід обирати аксесуари Can-Am?

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

Онлайн каталог