Мотовсюдихід
MAVERICK SPORT X RC 1000R

ЗАВОДЬ МОТОР І ВИРУШАЙ У ПУТЬ. ПІДКОРИ ОСТАННЮ МИЛЮ, ЗАОЩАДИВШИ СИЛИ: 100 КІНСЬКИХ СИЛ, АКТИВНИЙ ПЕРЕДНІЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ SMART-LOK І ШИРИНА КУЗОВА 162 СМ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ЛЕГКИЙ ПІДЙОМ.

від 24 000 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

РОЗУМНИЙ І СПРИТНИЙ

ЗАВЖДИ В ДІАПАЗОНІ ПОТУЖНОСТІ: ДВИГУНИ ROTAX, ВІДМІННА КЕРОВАНІСТЬ І ДИФЕРЕНЦІАЛ SMART-LOK™ ДЛЯ НЕГАЙНОГО РЕАГУВАННЯ

ТОЙ, ЩО ВИКЛИКАЄ ЗАХВАТ НА ТРАСІ

100 к.с., блоковний передній диференціал Smart-Lok з режимом Trail Activ, амортизатори FOX і підвіска з довжиною ходу 37,5 см.

БІЛЬШЕ НІЖ ПРОСТО ГОТОВИЙ

Чи вирушати назустріч пригодам – вирішувати вам: сучасна, зручна, простора кабіна, місце для спорядження та кузов, готовий до перевезення допоміжного обладнання з системою швидкого кріплення LinQ. А ще профільований каркас, затверджений за ROPS (промисловий стандарт на пристрої для захисту від перевертання), і захист для їзди будь-якою місцевістю.

СКОНСТРУЙОВАНИЙ ДЛЯ КОНКРЕТНИХ ЦІЛЕЙ

Виберіть своє шасі: від 4-місного MAX або готового до їзди по камінню X rc, до заточеного під перегони по грязі X Mr. – ми маємо Maverick Sport для кожного мандрівника.

ТЕХНОЛОГІЯ SMART-LOK – ДЛЯ ВАС

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Smart-Lok – це найдосконаліший передній диференціал для позашляхової їзди, крапка. Він повністю блокується «на льоту» і має чотири автоматичних режими з електронним керуванням, які завжди забезпечують максимальне зчеплення в будь-яких умовах. Обирайте між режимами їзди з приводом на 2 або 4 колеса з заблокованим переднім диференціалом або повнопривідним режимом для їзди по трасі (4WD TRAIL). Відчуйте переваги режиму для їзди по грязі з повним приводом (4WD MUD) на моделі X mr, або для їзди по камінню (4WD ROCK) на моделі X rc. Запевняємо вас, ви так само будете в захваті, обравши режим повного приводу для швидкісної їзди по трасі (4WD TRAIL ACTIV) на моделі X xc.
*Технологію Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є лідером ринку серед виробників приводних механізмів.

УДОСКОНАЛЕННЯ КОНФІГУРАЦІЇ Х ТЕПЕР ВХОДЯТЬ У ЗАВОДСЬКУ КОМПЛЕКТАЦІЮ

МОДЕЛІ В КОНФІГУРАЦІЇ Х

Завдяки світлодіодним фарам, ексклюзивному забарвленню та повному зовнішньому захисту, конфігурація X додає ще один вимір моделям Maverick Sport. До повного захисту й диференціала Smart-Lok додайте ще унікальну графіку та сидіння, а також неймовірні властивості амортизаторів FOX† 2.5 PODIUM Piggyback із системою попередження пробоїв і регулюванням ступеню стиску QS3†.

ПЕРЕГОНОВІ АМОРТИЗАТОРИ FOX

НОВИЙ РІВЕНЬ КЕРОВАНОСТІ

Розроблені у партнерстві з найкращим виробником амортизаторів для досягнення повної рівноваги на дуже мінливій, важкопрохідній місцевості. На моделях Maverick Sport перегонові амортизатори FOX входять у стандартну комплектацію. У конфігурації Х підвіска вдосконалена для роботи з амортизаторами FOX 2.5 PODIUM з регулюванням ступеню стиску QS3 і має довжину ходу 37,5 см.

4,5/7,6-ДЮЙМОВИЙ ДИСПЛЕЙ З КЛАВІАТУРОЮ

ПО-СПРАВЖНЬОМУ КОРИСТНІ ДИСПЛЕЇ

Все, що потрібно тримати під контролем для ідеальної їзди. Цифрові дисплеї діагоналлю 4,5 та 7,6 дюймів читаються в будь-яких умовах, а інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках ваших пальців.

Специфікації

Двигун двигун Rotax, 100 к.с.
Характерні властивості Вбудований передній сталевий бампер, задній спортивний бампер, напівдверцята преміум класу, бризговики, передній причіпний гачок, 7,6-дюймовий цифровий дисплей з клавіатурою, захист порогів UHMWPE, повний захист днища HMWPE: диференціал / передня та задня підвіска
Диференціал Блоковний передній диференціал із ексклюзивною технологією Smart-Lok. 4WD ROCK / 4WD TRAIL
Колеса 14-дюймові (35,6 см) литі алюмінієві колісні диски
Підвіска Передня: Двійний A-подібний важіль дугоподібної конструкції зі стабілізатором поперечної стійкості, Задня: Торсіонна підвіска на поздовжніх А-подібних важелях дугоподібної конструкції (ТТА)
Колір
W Ширина 162,6 см
L Довжина 309,8 см
H Висота 188,6 см
WB Колісна база 230,1
GC Кліренс 38
W Ширина 162,6 см
L Довжина 309,8 см
H Висота 188,6 см
WB Колісна база 230,1
GC Кліренс 38
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ