Мотовсюдихід
MAVERICK TRAIL DPS

ОБЕРТ ЗА ОБЕРТОМ. Потужність високооборотного двигуна Rotax та динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS), яка вселяє впевненість, гарантують абсолютну керованість, комфорт та можливості, що виходять за межі 127-сантиметрової постави.

від
 
Maverick Trail DPS 800 15 000 €
Maverick Trail DPS 1000 17 000 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

127-сантиметрова постава

Ми не зупиняємося напівдорозі

Іншими словами, компактний корпус без компромісів щодо компактності. Ми вимагали від інженерів того, що вам потрібно: можливість подорожувати всюди, куди веде ваше серце, і цілоденне сидіння, кабіна й органи керування не повинні виводити вас із зони комфорту. Настав час зустріти перший в історії позашляховик Can-Am, утиснутий у компактний 127-сантиметровий простір: Maverick Trail DPS.

Двигуни Rotax 1000 та 800

Ваша нова улюблена потужність

Потужність на ваш вибір: 51 і 75 кінських сил. Серце Rotax у кожному Maverick Trail б’ється в ритмі бойового барабана. Ми не стали перераховувати визначні події, гоночні перемоги чи досягнення V-подібних двигунів зі здвоєними циліндрами об’ємом 800 або 1000 куб. см. частково тому, щоб дати вам можливість помріяти, куди могли б вас завезти ці тяговиті силові агрегати.

Динамічне підсилення рульового керування

М’язи по всій окружності

Відомий своєю інноваційною та багатою на зворотній зв’язок динамічною системою рульового керування з підсиленням, Maverick Trail пропонує легку допомогу в рульовому керуванні, пристосовуючись до швидкості руху. На низьких швидкостях допомога збільшується для зменшення зусилля, необхідного для повороту рульового колеса, тоді як на більш високих швидкостях вона зменшується, щоб зберегти максимальне «відчуття» керма для водія.

Просто досконале зчеплення

Підготовлений для понаднормового використання

Протягом десятиліть ми створюємо транспортні засоби для активного відпочинку, ми подолали всі труднощі і не можемо акцентувати увагу лише на тому, наскільки вдало це поєднання нашої нової системи швидкого спрацьовування (QRS) безступінчастої трансмісії та непостійного повного приводу відповідає вашим планам. Відтепер з відмінним вентиляційним повітряним потоком та електронним захистом повідного пасу ця БКП може застосовувати крутний момент двигуна Rotax на складних місцевостях з ранку до пізньої ночі.

Маневреність

Візьми віжки правління в свої руки

З двигуном Rotax, трансмісією Can-Am, кабіною Ergo-Lok та підвіскою з розширеним діапазоном настройок водій має почуватися лідером, за яким рухається решта обраним маршрутом. Рульове колесо в товстій обшивці з регульованим нахилом та вдосконалений багатофункціональний цифровий дисплей – це все, що вам потрібно, щоб продовжувати рух уперед – з електронною системою допомоги під час спуску, коли вам це потрібно.

Двійні А-подібні важелі у поєднанні з підвіскою ТТА

Створений, щоб оцінити підвіску

Розроблені для їзди по бездоріжжю, передня підвіска на двійних А-подібних важелях та задня підвіска TTA мають довжину ходу до 25 см та 27 см, відповідно.

Найкращий у галузі внутрішній простір

Тіло і дух

Це не зменшений у розмірі Maverick X3, це мандрівник, розміри якого дозволяють пройти будь-якою стежкою. Проектувальники зуміли викроїти в центрі кабіні Ergo-Lok вдосталь простору для двох пасажирів, зберігши здатність транспортного засобу протискатися вузькими стежками та тісними трасами.

Система кріплення LinQ наступного покоління

Навантажений, і вантаж закріплений

Десять. Стільки точок кріплення системи LinQ передбачено в Maverick Trail. Таке навантаження може здатися непосильним, але ми знаємо, на що здатний цей утилітарник, і також знаємо, що ви хочете використовувати кожен його сантиметр. Вибирайте розроблені та спроектовані компанією BRP сумки для інструментів та спорядження, кріплення для спорядження, кронштейни для рушниць – загалом понад 100 предметів. До того ж усі моделі оснащені магнето потужністю 650 Вт для можливості використання додаткової електроніки або важких режимів.

Стовідсотковий Can-Am

Впізнаваний з першого погляду

Через компактність моделі кожна деталь у Maverick Trail має своє призначення. Її стиль та функціональність нероздільні, низка фірмових елементів Can-Am опинилася вдало втиснутою у корпус 127 см завширшки. Від фар потужністю 55 Вт до світлодіодних задніх ліхтарів, від вбудованого каркаса безпеки до кузова вантажопідйомністю136 кг жодна деталь не була прихована від очей. Ми залишили у ваше розпорядження лише найважливіше та найкраще.

Довговічний захист в умовах позашляхового використання

Будемо відвертими

Реклами захистів днища ніколи не скажуть вам про те, що мати тільки міцний захист днища замало, коли ви знаходитесь в милях від найближчої стільникової вежі. Ви хочете транспортний засіб, який був би механічно надійним, з великим запасом міцності, добре сконструйованим, а отже, підготовленим до бою. Від свого сталевого каркасу до вбудованого переднього сталевого бампера та повного захисту днища Maverick Trail одягнений та броньований для бою.

Специфікації

Двигун ROTAX 800 / 1000
Розміри 50” (127 см) завширшки / 90.6” (230 см) колісна база
Багажний простір Кращий у своєму класі - 20 л
Колір
W Ширина 127см
L Довжина 301см
H Висота 175 см
WB Колісна база 230 см
GC Кліренс 25 см
W Ширина 127см
L Довжина 301см
H Висота 175 см
WB Колісна база 230 см
GC Кліренс 25 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Маючи можливість вибору з понад 100 аксесуарів, що пропонуються для Maverick Trail, ви можете зробити свої пригоди такими, як забажаєте. До того ж усі моделі поставляються оснащеними магнето потужністю 650 Вт для можливості використання додаткової електроніки або важких режимів. З аксесуарами, які гарантовано підійдуть до вашої моделі, чудово виглядають та мають довгий строк служби, у вас є безліч способів обладнати свій Maverick Trail під власний стиль і зробити його неповторним!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ