Мотовсюдихід
MAVERICK X rc TURBO RR

Випробуйте свій характер і нарешті підкоріть останній кілометр: Maverick X3 X rc Turbo RR - це найкращий мотовсюдихід у заводській комплектації для рок-кроулінгу, який залишає суперників біля підніжжя скелі. Чотириланкова підвіска TTX з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль і передній двійний А-подібний важіль дугоподібної конструкції зі стабілізатором поперечної стійкості, як на перегонових вантажівках.

від 34 000 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

НОВА ПІДВІСКА SMART-SHOX

У ПАРТНЕРСТВІ З КОМПАНІЄЮ FOX СТВОРЕНО ПЕРШУ В ГАЛУЗІ ПОВНІСТЮ САМОРЕГУЛЬОВАНУ ПІДВІСКУ.

ВІН ПРИВОДИВ НАС ДО ПЕРЕМОГ У ДАКАРІ 3 РОКИ ПОСПІЛЬ. ТЕПЕР ВАША ЧЕРГА БУТИ ПОПЕРЕДУ.

ПОТУЖНИЙ ФОРВАРД

Два або чотири сидіння. Три двигуни з турбонаддувом на вибір: 12, 172 і 195 к.с. Десять моделей, орієнтованих на зручність водія. 300 предметів допоміжного обладнання й аксесуарів.

ВАШ MAVERICK X3 ЧЕКАЄ НА ВАС

ВАЖКИЙ ВИБІР

Два або чотири сидіння, по піску, грязі, камінню та по трасі – ми створили Maverick X3 для будь-якого типу місцевості і для будь-якої погоди.

ПЕРЕВІРЕНА НАДІЙНІСТЬ І МІЦНІСТЬ

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ФІНІШУВАТИ

Світ жорстокий, але ми впораємось. Перемагаючи і ставлячи нові рекорди, долаючи тисячі кілометрів бездоріжжя, наша спільнота водіїв мотовсюдиходів щодня доводить, наскільки Maverick X3 випереджає свій час.

ВІН – ПРИКЛАД СПРАВЖНЬОГО ЛІДЕРА

ОДНЕ ШВИДКІСНЕ СІМЕЙСТВО

Будь-хто може якось вирішити проїхатися разок бездоріжжям. Натомість знову і знову, кожні вихідні сімейство мотовсюдиходів Maverick X3 пише нову главу позашляхових пригод для тих, хто наважується жити життям мандрівника. Ви один з нас?

195-СИЛЬНИЙ ДВИГУН ROTAX RR

ЛІДЕР СЕРЕД ТРИЦИЛІНДРОВИХ ДВИГУНІВ

Найпотужніший двигун для мотовсюдиходів, вже відомий своєю максимальною надійністю та найкращими характеристиками. Удосконалені поршні, більший за розміром турбонагнітач та збільшена охолоджуюча здатність виведуть вас у лідери в будь-яких перегонах.

ТЕХНОЛОГІЯ SMART-LOK – ДЛЯ ВАС

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Smart-Lok – це найдосконаліший передній диференціал для позашляхової їзди, крапка. Він повністю блокується «на льоту» і має чотири автоматичних режими з електронним керуванням, які завжди забезпечують максимальне зчеплення в будь-яких умовах.

ПІДВІСКА НА А-ПОДІБНИХ ВАЖЕЛЯХ ДУГОПОДІБНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

ІННОВАЦІЙНА КОНФІГУРАЦІЯ ПІДВІСКИ

Міцність тепер входить у стандартну комплектацію: моделі Maverick X3 X rc та x mr отримують повністю регульовану підвіску на А-подібних важелях дугоподібної конструкції, розроблену для посилення міцності, покращення комфорту під час їзди, стійкості та збільшення дорожнього просвіту до 40,6 см на моделях Turbo RR.

НОВЕ МАГНЕТО НА 850 ВТ

УДОСКОНАЛЕНИЙ ВИСОКОПОТУЖНИЙ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ГЕНЕРАТОР

Потужність, яка вам потрібна, скрізь, де вона вам потрібна. Ми додали магнето потужністю 850 Вт для задоволення електричних потреб як нових мотовсюдиходів Can-Am, так і їх післяпродажних удосконалень, таких як аудіообладнання, допоміжне освітлення, додаткове приладдя потужністю 12 В, лебідка тощо.

* Комплектації Turbo і Turbo R оснащені магнето потужністю 650 Вт.

ПЕРЕГОНОВІ АМОРТИЗАТОРИ FOX

НОВИЙ РІВЕНЬ КЕРОВАНОСТІ

Підіска, розроблена у партнерстві з найкращим виробником амортизаторів: щоб досягти принципово нових характеристик, ми працювали разом з компанією FOX над розробкою абсолютно нової напівактивної підвіски Smart-Shox, яку тепер має Maverick X3. Кожен Maverick X3 приречений на успіх завдяки регульованим перегоновим амортизаторам FOX – FOX† 2.5 або FOX† 3.0 PODIUM RC2 † з виносним резервуаром і перепускним клапаном та двошвидкісним регулюванням стиску і відбою.

4,5/7,6-ДЮЙМОВИЙ ДИСПЛЕЙ З КЛАВІАТУРОЮ

ПО-СПРАВЖНЬОМУ КОРИСНІ ДИСПЛЕЇ

Все, що потрібно тримати під контролем для ідеальної їзди. Цифрові дисплеї діагоналлю 4,5 та 7,6 дюймів читаються в будь-яких умовах, а інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках ваших пальців.

КОЛІСНІ ДИСКИ Й ШИНИ З ВИСОКИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

ЯКІСНІ КОЛІСНІ ДИСКИ Й ШИНИ

Оснащений для того, щоб пройти відстань і досягти максимуму, де завгодно, в яких завгодно умовах. Maverick X3 у будь-якій комплектації має унікальний комплект шин – від 32-дюймових Maxxis† Liberty 2.0 на моделях X rc Turbo RR до готових до грязі ITP Cryptid на лінійці X mr.

КАБІНА І СИДІННЯ ERGO-LOK

ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР, ОРІЄНТОВАНИЙ НА КОМФОРТ

Ласкаво просимо до вашого офісу. Все там, де повинно бути, навіть коли ви на межі. Ця кабіна розроблена для забезпечення комфорту протягом усього дня – зручно розміщені органи керування та ковшоподібні сидіння, регульовані в чотирьох напрямках, з 4-точковими пасками безпеки.

НОВИНКА: МАЛОШУМНА СИСТЕМА ВПУСКУ ВАРІАТОРА

БЕЗСТУПІНЧАСТА ТРАНСМІСІЯ

Для майже миттєвої реакції та впевненої прохідності по будь-якій місцевості Maverick X3 оснащений новітньою технологією – системою швидкого реагування X (QRS-X) варіатора, яка забезпечує подачу потужного потоку повітря для такої їзди, як на жодному іншому мотовсюдиході. Новинка 2021 року: удосконалений повітрозабірник варіатора з акустичною обробкою для ще більшої досконалості.

Специфікації

Диференціал Блоковний передній диференціал із ексклюзивною технологією Smart-Lok. привід на 2 колеса / повний привід з блокуванням переднього диференціала / 4WD ROCK / 4WD TRAIL
Амортизатори Передні: FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback / Задні: FOX 3.0 PODIUM RC2 Piggyback
Підвіска Передня: двійний A-подібний важіль дугоподібної конструкції зі стабілізатором поперечної стійкості, як на перегонових вантажівках /Задня: 4-важільна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях (ТТХ) зі стабілізатором поперечної стійкості й вигнутими нижніми важелями
Захист Передній бампер, двері на половину прорізу, алюмінієвий дах, труба для захисту від удару, 4-точкові паски безпеки з м’якими наплічниками, боковий захист порогів з надвисокомолекулярного поліетилену, повний посилений захист днища з високомолекулярного поліетилену з захистом диференціала, бампера і передньої й задньої підвісок
Конструктивні особливості Лебідка на 2041 кг з синтетичним тросом, цифрова приладова панель із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки і клавіатурою, новий магнітоелектричний генератор потужністю 850 Вт, графічні прикраси / сидіння конфігурації X / фірмові світлодіоди Can-Am, задній буксирний гак
Колір
W Ширина 184,9 см
L Довжина 341,6 см
H Висота 174 см
WB Колісна база 259,1 см
GC Кліренс 40,6 см
W Ширина 184,9 см
L Довжина 341,6 см
H Висота 174 см
WB Колісна база 259,1 см
GC Кліренс 40,6 см
Двигун
Підвіски
Шини / Колісні диски
Гальма
Розміри / Місткість
Характерні особливості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ