Мотовсюдихід
MAVERICK X3 TURBO

Високі функціональні характеристики, які вам по кишені: 2- або 4-місні моделі Maverick X3 Turbo потужністю 120 кінських сил вражають своїми конструктивними особливостями нового покоління, здатними до їзди в будь-яких умовах місцевості, та неперевершеною універсальністю.

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

120-сильний двигун Rotax® ACE з турбонаддувом

Приголомшлива потужність

Чутливість керування й удосконалені функціональні характеристики стають доступними як ніколи раніше з повністю оновленим мотовсюдиходом Maverick X3 потужністю 120 кінських сил. Його точно налаштований двигун Rotax ACE з турбонаддувом, подібно до своїх більших братів, виробляє належний крутний момент та плавну безступінчасту передачу потужності, щоб залишати суперників далеко позаду на фінішній прямій.

Удосконалена динаміка повітряних потоків

Вітер, який працює

З повітрозабірником і системою випуску, оптимізованими для забезпечення максимальної потужності, ККД і чутливості двигуна до відкриття дросельної заслінки, мотовсюдихід Can-Am Maverick X3 ніколи не відчуватиме нестачу швидкості чи потужності. Три повітрозабірника збільшеного розміру, розташовані поза робочою зоною, забезпечують надходження чистого повітря до двигуна та варіатора й підтримують низький рівень температури, а спортивна вихлопна труба створює характерне для двигуна Rotax ACE ревіння під час випуску відпрацьованих газів.

Надефективна та легковага рама

Досконала конструкція

Мотовсюдиходи Maverick X3 мають надлегку міцну раму, виготовлену з найвищого сорту двофазної сталі марки 980. І що це означає? На 53% краща крутильна жорсткість і на 20% легша вага, ніж у моделі найближчого конкурента.

Трансмісія з системою швидкого спрацьовування QRS-X

Без розриву потоку потужності

Компактний високоефективний варіатор із системою швидкого спрацьовування конфігурації X (QRS-X), відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим пасом на сьогоднішній день досі залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Підвіска TTX із найбільшою в галузі довжиною ходу

Захист від тряски

Чотириважільна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації Х (ТТХ) від Can-Am з довжиною ходу 51 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важелі, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею під час їзди, навіть у режимі тривалого збільшеного ходу підвіски. Результат? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Характеристики найточнішої керованості

Відточена керованість

Оснащений подвійним трубчастим A-подібним важелем і стабілізатором поперечної стійкості, розташованим перед D-подібним кермом перегонового типу зі швидкою зміною передатного числа рульового механізму, тридіапазонною системою динамічного підсилювача рульового керування (DPS) і системою інтелектуального керування дроселем (iTC), мотовсюдихід Maverick X3 відрізняється точною керованістю навіть в умовах найбільш пересіченої місцевості або на високій швидкості.

Кабіна Ergo-Lok† з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках

Спеціалізоване оснащення

Все на своїх місцях, від педалі акселератора і гальм центрального розташування, як у спортивних автомобілів, до плаского рульового колеса перегонового типу з регульованим кутом нахилу в інтервалі до 25° вгору та вниз. Сидіння з регулюванням у чотирьох положеннях: 5 см по висоті й 15 см вперед-назад, простота встановлення додаткового обладнання і вбудована проводина дозволяють по-справжньому пристосувати кабіну до вимог її власника.

Низькі сидіння, впевнена посадка

Ідеальне положення

Завдяки низькому розташуванню сидінь водій і пасажир опиняються ніби поміщеними в капсулу, таким чином, вони відчувають кожний рух транспортного засобу, злившись з ним в одне ціле, без зменшення кліренсу транспортного засобу. Висока і домінуюча постава мотовсюдихода покращена завдяки суцільнолитим сидінням на зразок сидінь у гоночних автомобілях з ідеальною опорою, розподілом ваги і 4-позиційним регулюванням.

14-дюймові литі алюмінієві колісні диски з 28-дюймовими шинами Maxxis Bighorn† 2.0

Надміцні колісні диски та шини

Відчуйте по-справжньому впевнену їзду з 14-дюймовими литими алюмінієвими колісними дисками і 28-дюймовими восьмишаровими шинами Maxxis Bighorn 2.0. Створені для підкорення пересіченої місцевості, ці шини мають міцні грунтозачепи й ненаправлений малюнок протектора для забезпечення більш плавної їзди.

Комбіновані амортизатори FOX 2.5 Podium Piggyback

Чудова підвіска

Мотовсюдиходи Maverick X3 оснащені комбінованими амортизаторами FOX 2.5 Podium Piggyback QS3 на всіх чотирьох кутах з регулюванням швидкості стиску (передні та задні) й регулятором нижньої точки ходу (задні), які забезпечують належний ступінь точності та адаптивності до будь-яких умов їзди.

Дверцята на чверть прорізу

Всі умови передбачено

Будьте готові до будь-яких умов, від пустелі й піщаних дюн до скелястої місцевості або позашляхових трас, з дверцятами на чверть прорізу й домінантною високою поставою транспортного засобу, що забезпечує оптимальні ходові якості в умовах бездоріжжя без погіршення оглядовості під час їзди.

Специфікації

Потужність 120 к.с.
Амортизатори преміум-класу Амортизатори FOX 2.5 PODIUM QS3
Захист Дверцята на чверть прорізу.
Повний захист днища з високомолекулярного поліетилену (ВМПЕ).
Колір
W Ширина 163 см
L Довжина 335 см
H Висота 166 см
WB Колісна база 259 см
GC Кліренс 36 см
W Ширина 163 см
L Довжина 335 см
H Висота 166 см
WB Колісна база 259 см
GC Кліренс 36 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

ОНЛАЙН КАТАЛОГ