Мотовсюдихід
MAVERICK X3 X RC TURBO RR

Випробуйте свій характер і нарешті підкоріть останній кілометр: Maverick X3 X rc Turbo RR - це найкращий мотовсюдихід у заводській комплектації для рок-кроулінгу, який залишає суперників біля підніжжя скелі. Чотириланкова підвіска TTX з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль і передній подвійний А-подібний важіль дугоподібної конструкції зі стабілізатором поперечної стійкості як на перегонових вантажівках.

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

185 см завширшки для забезпечення найкращих експлуатаційних показників

Розшир свій горизонт

Наскільки наші інженери розширили горизонти можливостей? З кузовом 185 см завширшки цей Maverick збільшує свою геометрію перегонового типу завдяки високоефективній підвісці, колісним дискам і шинам, обраним для забезпечення абсолютної керованості. Якщо ви прагнете сильних емоцій, несучись по широкій відкритій місцевості й постійно випробовуєте свою машину на стійкість, ця комплектація – для вас.

Найкращий у галузі 195-сильний двигун Rotax® ACE з турбонаддувом і проміжним охолоджувачем

Зустрічайте ваш RR

Переможці ніколи не припиняють еволюціонувати, саме тому найдосконаліший двигун, розроблений для мотовсюдиходів, став ще кращим. Модифікований для збільшення терміну служби та потужності, з новими поршнями, більшим турбокомпресором, збільшеною ємністю системи охолодження та іншими удосконаленнями 195-сильний Turbo RR готовий зустріти вашу праву ногу.

Блоковний передній диференціал

Система блокування переднього диференціала з технологією Smart-Lok

Новий рівень зчеплення з поверхнею для подолання важкопрохідної місцевості: ексклюзивна технологія Smart-Lok* є новим стандартом у галузі. Справжній повністю блоковний «на льоту» передній диференціал з автоматичними режимами з електронним керуванням або з перемиканням режимів простим натисканням на кнопку має попередньо задані інтелектуальні настройки для підлаштування під ваш тип їзди. Використовуючи різні датчики й дані, інтелектуальний режим майже миттєво блокує диференціал, застосовуючи належний ступінь навантаження у потрібний момент часу. Це вперше, коли водії отримують максимальне зчеплення з поверхнею, зберігаючи маневреність на низьких швидкостях.

* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Удосконалена динаміка повітряних потоків

Вітер, який працює

З повітрозабірником і системою випуску, оптимізованими для забезпечення максимальної потужності, ККД і чутливості двигуна до відкриття дросельної заслінки, мотовсюдихід Can-Am Maverick X3 ніколи не відчуватиме нестачу швидкості чи потужності. Три повітрозабірника збільшеного розміру, розташовані поза робочою зоною, забезпечують надходження чистого повітря до двигуна та варіатора й підтримують низький рівень температури, а спортивна вихлопна труба створює характерне для двигуна Rotax ACE ревіння під час випуску відпрацьованих газів.

Трансмісія з системою швидкого спрацьовування QRS-X

Відв’яжись на повну

Компактний високоефективний варіатор із системою швидкого спрацьовування конфігурації QRS-X, відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим пасом на сьогоднішній день досі залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Підвіска TTX із найбільшою в галузі довжиною ходу та нижніми важелями дугоподібної конструкції

Захист від тряски

Чотириважільна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації ТТХ від BRP з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важелі, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею під час їзди, навіть у режимі тривалого збільшеного ходу підвіски. Результат? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Кабіна Ergo-Lok† з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках

Орієнтована на водія

Ви знайдете все на своїх місцях, від педалей нового розташування, яке забезпечує зручніше педальне керування під час руху по нерівній місцевості, до плаского рульового колеса з регульованим кутом нахилу в інтервалі до 25° вгору та вниз. Сидіння з регулюванням у чотирьох положеннях: 5 см по висоті й 15 см вперед-назад, простота встановлення додаткового обладнання і вбудована проводина дозволяють по-справжньому пристосувати кабіну до вимог її власника.

Захист як на перегонових автівках

Постійно з вами

Висувні 4-точкові ремені безпеки у стандартній комплектації. Напівдверцята й алюмінієвий дах у стандартній комплектації. Передній і задній буксирні гаки й захисна контактна труба в районі лобового скла також входять до стандартної комплектації для забезпечення повної безпеки під час дослідження незнайомої місцевості та їзди по валунах на межі можливостей.

ДНК торгової марки Can-Am з дизайном нового покоління

Відверто несамовитий

Потужність Maverick X3 походить від поєднання механічних та конструктивних рішень, орієнтованих на покращення робочих характеристик. Маємо ось такий підсумок: з новими поршнями, новим проміжним охолоджувачем, більшим турбокомпресором Rotax і оптимізованим повітрозабірником моделі Maverick X3 з турбонаддувом мають не тільки кращі робочі характеристики, але й кращий захист від перегріву двигуна, відрізняючись надзвичайною надійністю в екстремальних умовах експлуатації. Додайте сюди ще преміум-комплектацію X та фірмове світлодіодне освітлення Can-Am.

32-дюймові шини Maxxis Liberty на 15-дюймових литих алюмінієвих колісних дисках

Повний контроль висоти дорожнього просвіту

Поряд з іншими вдосконаленнями конструкції Maverick X3, 40-сантиметровий дорожній просвіт, досягнутий завдяки більшим 32-дюймовим шинам Maxxis Liberty, є одним з найважливіших. Нещодавно розроблені міцні 15-дюймові литі алюмінієві колісні диски з бедлоками надійно тримають ваші шини на місці після того, як вони спустили, а ви збираєтеся випробувати можливості X3 на дуже нерівній поверхні.

Амортизатори FOX 2.5 PODIUM Piggyback QS3 з регулюванням стиску

Неперевершена підвіска

Модель Maverick X3 X rc оснащена повністю регульованими амортизаторами FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback з перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою (передні) та кращими в своєму класі амортизаторами FOX 3.0 PODIUM RC2 з виносним резервуаром і перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою.

Багатофункціональна цифрова приладова панель із дисплеєм діагоналлю 7,6 дюймів

Орієнтована на водія

Коли ви мчите на повному ходу, знайте, що завжди можна глянути вниз і швидко побачити, що відбувається. Повністю оновлений 7,6-дюймовий цифровий дисплей підсвічується і легко читається в будь-яких умовах, інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках пальців ваших рукавиць. Цифрова панель має нову клавіатуру для полегшення вибору режиму. І все це в комфорті вашої кабіни Ergo-Lok † з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках.

Високоефективна лебідка

Рятуємо без зусиль

Лебідка на 2041 кг з синтетичним тросом, розташована на передньому бампері, дає силу вибратися самій – і витягнути ваших суперників – з багнюки.

Специфікації

Потужність 195 к.с. / 183 Н∙м
Дорожній просвіт 41 см
Колісні диски й шини 32-дюймові шини Maxxis Liberty на 15-дюймових литих алюмінієвих дисках з бедлоками
Колір
W Ширина 185 см
L Довжина 342 см
H Висота 187 см
WB Колісна база 259 см
GC Кліренс 38 см
W Ширина 185 см
L Довжина 342 см
H Висота 187 см
WB Колісна база 259 см
GC Кліренс 38 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

ОНЛАЙН КАТАЛОГ