Мотовсюдихід
MAVERICK X3 X RS TURBO R

Модель Maverick X3 X rs Turbo R - перевершує будь-які найсміливіші очікування. Вона готова стати до бою з комбінованими амортизаторами FOX 2.5 PODIUM Piggyback з регулюванням ступеня стиску QS3, потужністю 172 кінські сили та технологією Smart-Lok.

від 26 990 €
  29 990 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Ширина 183 см для забезпечення оптимальних ходових якостей

Розширюємо межі можливого

Ось що трапляється, коли наші інженери та гонщики потребують розширення горизонтів можливостей: модель Maverick X3 X rs Turbo R 183 см завширшки оснащено підвіскою TTX, що характеризується геометрією перегонового типу, з високоефективними амортизаторами, колісними дисками й шинами, обраним для забезпечення абсолютної керованості та контролю. Якщо ви обожнюєте мчатися вперед широкими просторами, а випробувати свою машину на стійкість для вас звичайне діло, то ця конфігурація – саме те, що вам потрібно.

Лідер у галузі, двигун Rotax® ACE 172 к.с., з турбонаддувом і проміжним охолоджувачем

Просто звір!

Зустрічайте короля двигунів для мотовсюдиходів! Створений із застосуванням найточніших інженерних інструментів, трициліндровий двигун Rotax ACE є справжнім лідером у галузі. Маючи потужність 172 кінські сили* при 7250 об./хв. й 168 Нм крутильного моменту при 6500 об./хв., він забезпечує просто неймовірну швидкість за будь-яких умов місцевості. Розкажіть друзям: розгін від 0 до 97 км/год. за якихось 4,4 секунди*.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

Передній диференціал, що блокується

Технологія Smart-Lok

Ексклюзивна технологія Smart-Lok™* від Can-Am, що вже стала новим галузевим стандартом, забезпечує підвищений рівень зчеплення з поверхнею для підкорення навіть найбільш перетятої місцевості. Система по-справжньому повного блокування переднього диференціала під час руху з різними режимами електронного автоматичного керування й можливістю обирати між заданими параметрами інтелектуального калібрування залежно від типу їзди простим натисненням на кнопку. В «інтелектуальному режимі» система відстежує різноманітні вхідні дані, здійснюючи миттєве блокування диференціала із застосуванням належного ступеня навантаження у належний момент часу. Ніколи раніше водіям не пропонували максимальне зчеплення з поверхнею зі збереженням маневреності на низьких швидкостях.

* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Удосконалена динаміка повітряних потоків

На крилах вітру

З повітрозабірником і системою випуску, оптимізованими для забезпечення максимальної потужності, ККД і приємистості, мотовсюдихід Can-Am Maverick X3 ніколи не відчуватиме нестачу швидкості чи потужності. Три повітрозабірника збільшеного розміру, розташовані поза робочою зоною, забезпечують надходження чистого повітря до двигуна та варіатора й підтримують низький рівень температури, а спортивна вихлопна труба створює характерний для двигуна Rotax ACE рикаючий звук під час випуску відпрацьованих газів.

Надефективна та легковага рама

Каркас, створений з розумом

Мотовсюдиходи Maverick X3 мають надлегку міцну раму, виготовлену з найвищого сорту двофазної сталі марки 980. І що це означає? На 53% краща крутильна жорсткість і на 20% легша вага, ніж у моделі найближчого конкурента.

Трансмісія з системою швидкого спрацьовування QRS-X

Миттєві, як вітер

Компактний високоефективний варіатор із системою QRS-X, відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим ременем на сьогоднішній день все ще залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Підвіска TTX із найбільшою в галузі довжиною ходу

Труськоміцність гарантовано

Чотириважільна торсійна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації Х (ТТХ) від BRP з довжиною ходу 56 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важеля, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею протягом їзди, навіть у режимі подовженого ходу підвіски. І що в результаті? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Кабіна Ergo-Lok з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках

Орієнтований на водія

Все на своїх місцях, від педалі акселератора і гальм центрального розташування, як у спортивних автомобілів, до плаского рульового колеса перегонового типу з регульованим кутом нахилу в інтервалі до 25° вгору та вниз. Сидіння з регулюванням у чотирьох положеннях: 5 см по висоті й 15 см вперед-назад, простота встановлення додаткового обладнання і вбудована проводина дозволяють по-справжньому пристосувати кабіну до вимог її власника.

Низькі сидіння, впевнена посадка

Ідеальне положення

Завдяки низькому розташуванню сидінь водій і пасажир опиняються ніби поміщеними в капсулу, таким чином, вони відчувають кожний рух транспортного засобу, злившись з ним в одне ціле, без зменшення кліренсу транспортного засобу. Висока і домінуюча постава мотовсюдихода покращена завдяки суцільнолитим сидіннями на зразок сидінь у гоночних автомобілях з ідеальною опорою, розподілом ваги і 4-позиційним регулюванням.

ДНК торговельної марки Can-Am у поєднанні з дизайном нового покоління

Відверто несамовитий

Джерелом несамовитої енергії мотовсюдиходів Maverick X3 X rs є суміш орієнтованих на потужність механічних і структурних елементів дизайну, від фірмових світлодіодних ліхтарів до високотехнологічної кабіни.

14-дюймові литі алюмінієві колісні диски з бедлоками з 30-дюймовими шинами Maxxis Bighorn† 2.0

Надійна система фіксації колісних дисків та шин

Відчуйте по-справжньому впевнену їзду з 14-дюймовими литими алюмінієвими колісними дисками з бедлоками і 30-дюймовими шестишаровими шинами Maxxis Bighorn 2.0. Створені для підкорення перетятої місцевості, ці шини мають міцні грунтозачіпи й неспрямований малюнок протектора, забезпечуючи точно керовану й плавну їзду.

Повністю регульовані амортизатори FOX 3.0 PODIUM RC2 з винесеним резервуаром і перепускним клапаном

Удосконалена підвіска

Мотовсюдиходи Maverick X3 X rs Turbo R оснащені повністю регульованими комбінованими амортизаторами FOX 2.5 Podium RC2 Piggyback з перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою (передні) та найкращими в своєму класі амортизаторами FOX 3.0 Podium RC2 з винесеним резервуаром, перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску (задні) на високих швидкостях.

Дверцята на чверть прорізу, повний дах, зміцнений повний захист днища з високомолекулярного матеріалу і чотириточкові ремені безпеки з м’якими наплічниками.

Серйозне оздоблення

Для забезпечення додаткового захисту моделі X3 MAX X rs Turbo R оснащено 4-точковими ременями безпеки з м’якими наплічниками, повним дахом і зміцненим повним захистом днища з високомолекулярного матеріалу, оптимізованим для жорсткої їзди перетятою місцевістю.

Специфікації

Потужність 172 к.с.
Захист Дверцята на 1/4 прорізу
Повний дах
Зміцнений захист днища з високомолекулярного матеріалу
Чотириточкові ремені безпеки
Система блокування переднього диференціала З технологією Smart-Lok
Колір
W Ширина 182.9 см
L Довжина 337.8 см
H Висота 170.4 см
WB Колісна база 259.1 см
GC Кліренс 38.1 см
W Ширина 182.9 см
L Довжина 337.8 см
H Висота 170.4 см
WB Колісна база 259.1 см
GC Кліренс 38.1 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Характерні властивості
Розміри
Гарантія

Чому слід обирати аксесуари Can-Am?

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

Онлайн каталог