Мотовсюдихід
MAVERICK X3 X RS TURBO RR

Створений для перемог. Він завжди попереду будь-якої зграї завдяки своїм 195 кінським силам, амортизаторам FOX 3.0 Podium RC2 та диференціалу Smart-Lok з режимом Trail Activ (режим активної їзди позашляховими трасами).

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

183 см завширшки для забезпечення найкращих експлуатаційних показників

Розшир свій горизонт

Ось що трапляється, коли наші інженери та гонщики потребують розширення горизонтів можливостей: модель Maverick X3 X rs Turbo RR з шириною кузова 183 см оснащено підвіскою TTX з геометрією перегонового типу, яка добре узгоджується з високоефективними амортизаторами, колісними дисками й шинами, обраними для забезпечення абсолютної керованості. Якщо ви прагнете сильних емоцій, несучись по широкій відкритій місцевості й постійно випробовуєте свою машину на стійкість, ця комплектація – для вас.

Предмети в дзеркалі знаходяться далі, ніж здається

Зустрічайте ваш RR

Переможці ніколи не припиняють еволюціонувати, саме тому найдосконаліший двигун, розроблений для мотовсюдиходів, став ще кращим. Модифікований для збільшення терміну служби та потужності, з новими поршнями, більшим турбокомпресором, збільшеною ємністю системи охолодження та іншими удосконаленнями 195-сильний Turbo RR готовий зустріти вашу праву ногу.

Блоковний передній диференціал

Система блокування переднього диференціала з технологією Smart-Lok

Новий рівень зчеплення з поверхнею для подолання важкопрохідної місцевості: ексклюзивна технологія Smart-Lok™* є новим стандартом у галузі. Справжній повністю блоковний «на льоту» передній диференціал з автоматичними режимами з електронним керуванням або з перемиканням режимів простим натисканням на кнопку має попередньо задані інтелектуальні настройки для підлаштування під ваш тип їзди. Використовуючи різні датчики й дані, інтелектуальний режим майже миттєво блокує диференціал, застосовуючи належний ступінь навантаження у потрібний момент часу. Це вперше, коли водії отримують максимальне зчеплення з поверхнею, зберігаючи маневреність на низьких швидкостях.

 

* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Покращена динаміка повітряних потоків

Разом з вітром

Нові вдосконалення двигуна від низу до верху включають збільшену ємність системи охолодження, більш зносостійкі поршні, новий проміжний охолоджувач та повітрозабірник з більшою пропускною здатністю. Що це означає? Надійність має бути останнім, про що вам потрібно думати, коли ви використовуєте все те, на що здатний Maverick X3.

Надзвичайно ефективна й легковага рама

Продумана рама

Мотовсюдиходи Maverick X3 мають надлегку міцну раму, виготовлену з найвищого сорту двофазної сталі марки 980. І що? А те, що крутильна жорсткість такої рами на 53% краща, а вага на 20% легша, ніж у моделі найближчого конкурента.

Трансмісія з системою швидкого спрацьовування QRS-X

Відв’яжись на повну

Компактний високоефективний варіатор із системою швидкого спрацьовування конфігурації QRS-X, відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим пасом на сьогоднішній день досі залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Підвіска із найбільшою в галузі довжиною ходу, як на перегоновій вантажівці

Захист від тряски

Чотириважільна торсіонна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації ТТХ від BRP з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важелі, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею під час їзди, навіть у режимі тривалого збільшеного ходу підвіски. Результат? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Багатофункціональна цифрова приладова панель із дисплеєм діагоналлю 7,6 дюймів

Орієнтована на водія

Коли ви мчите на повному ходу, знайте, що завжди можна глянути вниз і швидко побачити, що відбувається. Повністю оновлений 7,6-дюймовий цифровий дисплей підсвічується і легко читається в будь-яких умовах, інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках пальців ваших рукавиць. Цифрова панель має нову клавіатуру для полегшення вибору режиму. І все це в комфорті вашої кабіни Ergo-Lok † з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках.

Низькі сидіння, впевнена посадка

Ідеальне положення

Завдяки низькому розташуванню сидінь водій і пасажир опиняються ніби поміщеними в капсулу, таким чином, вони відчувають кожний рух транспортного засобу, злившись з ним в одне ціле, без зменшення кліренсу транспортного засобу. Висока і домінуюча постава мотовсюдихода покращена завдяки суцільнолитим сидінням на зразок сидінь у гоночних автомобілях з ідеальною опорою, розподілом ваги і 4-позиційним регулюванням.

Неповторна індивідуальність торгової марки Can-Am з досвідом наступного покоління

Зупинись і дай їм повитріщатися

Потужність Maverick X3 походить від поєднання механічних та конструктивних рішень, орієнтованих на покращення робочих характеристик. Маємо ось такий підсумок: з новими поршнями, новим проміжним охолоджувачем, більшим турбокомпресором Rotax і оптимізованим повітрозабірником моделі Maverick X3 з турбонаддувом мають не тільки кращі робочі характеристики, але й кращий захист від перегріву двигуна, відрізняючись надзвичайною надійністю в екстремальних умовах експлуатації. Додайте сюди ще преміум-комплектацію X та фірмове світлодіодне освітлення Can-Am.

14-дюймові литі алюмінієві колісні диски з бедлоками з 30-дюймовими шинами Maxxis Bighorn† 2.0

Надміцні колісні диски та шини

Продовжуйте впевнено рухатися вперед з 14-дюймовими литими алюмінієвими колісними дисками з бедлоками і 30-дюймовими шестишаровими шинами Maxxis Bighorn 2.0. Створені для підкорення пересіченої місцевості, ці шини мають міцні грунтозачепи й ненаправлений малюнок протектора для забезпечення більш плавної їзди.

Амортизатори FOX† 3.0 PODIUM RC2† з виносним резервуаром і перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою

Саме там, де це потрібно

Модель Maverick X3 X rs Turbo RR оснащена повністю регульованими амортизаторами FOX† 2.5 PODIUM RC2† Piggyback з перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою (передні) та кращими в своєму класі амортизаторами FOX† 3.0 PODIUM RC2† з виносним резервуаром і перепускним клапаном, двошвидкісним регулюванням стиску і відбою.

Дверцята на чверть прорізу, повний дах, повний захист днища з високомолекулярного поліетилену (ВМПЕ) й 4-точкові ремні безпеки з наплічниками

Солідно оснащений

Для забезпечення додаткового захисту X3 MAX X rs Turbo RR оснащений ременями безпеки з чотирма точками кріплення та наплічниками, має повний дах та повний захист днища з високомолекулярного поліетилену, щоб ви могли безпечно розважатися на складному рельєфі.

Специфікації

Потужність 195 к.с. / 183 Н∙м
Задні амортизатори преміум-класу Повністю регульовані амортизатори FOX 3.0 PODIUM RC2 з перепускним клапаном
Захист Дверцята на чверть прорізу
Повний дах
Повний захист днища з високомолекулярного поліетилену (ВМПЕ)
Колір
W Ширина 185 см
L Довжина 335 см
H Висота 174 см
WB Колісна база 259 см
GC Кліренс 41 см
W Ширина 185 см
L Довжина 335 см
H Висота 174 см
WB Колісна база 259 см
GC Кліренс 41 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

ОНЛАЙН КАТАЛОГ