Мотовсюдихід
TRAXTER DPS HD8

Зручна в користуванні система, що передбачає різні рівні підсилення рульового керування, робить мотовсюдихід Traxter DPS унікальним транспортним засобом. Якщо коротко, ця тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS) значно полегшує виконання будь-яких робіт.

від 16 400 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Потужність 50 кінських сил

Здвоєні з V-подібним розташуванням циліндрів двигуни Rotax для важких умов експлуатації.

Зустрічайте новий еталон, створений для тих, хто не любить порожніх балачок, а ставить собі за мету конкретне виконання поставлених завдань: орієнтований на виконання робіт, здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD8. Ця конячка видає 50 к.с. потужності й 68 Нм крутильного моменту для виконання навіть найважчих завдань. Отже, придбавши мотовсюдихід Traxter, ви матимете в своєму арсеналі найвідточеніший інструмент для важких справ.

Рама з високоміцної низьколегованої сталі

Рама, на яку можна покластися

Все починається з каркасу: мотовсюдиходи Traxter є надзвичайно функціональними позашляховиками й справжніми робочими конячками, адже їх виготовлено із застосуванням автомобільних технологій та заводських допусків, які використовують у виробництві сучасних вантажівок класу пікап. Високоміцна низьколегована сталь робить конструкцію каркасу достатньо жорсткою та витривалою, щоб успішно поратися із навантаженнями від час виконання важких робіт. Для перевірки міцності рами мотовсюдиходів Traxter інженерами Can-Am проведено новий цикл абсолютно безжальних випробувань утилітарної придатності на спеціальних зимових та літніх випробувальних майданчиках – і вона їх вдало витримала!

Динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Точна керованість

Динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS) спеціально відкалібрована для утилітарного використання, одночасно забезпечуючи характерну для мотосюдиходів марки Can-Am чутливість для рекреаційної їзди. Ця система DPS сприяє покращенню відчуття керування під час виконання робіт на низькій швидкості й в умовах так званого «технічного бездоріжжя». Вона також передбачає зниження ступеня підсилення рульового керування на високій швидкості та його зростання на більш низьких швидкостях.

4-діапазонна система контролю тяги

Потужність від самої землі

Автоматична система блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE† в поєднанні з заднім диференціалом, що блокується*, створює 4-діапазонну систему контролю тяги, яка забезпечує безліч варіантів керування для різної місцевості або завдань. За допомогою окремих перекидних перемикачів переднього і заднього диференціала водії мають можливість обирати наступні варіанти їзди: 2×4 відкритий задній диференціал для виконання крутих поворотів й забезпечення підвищеного захисту від перевертання; 2×4 заблокований задній диференціал для покращення зчеплення з поверхнею, коли привід працює в режимі на 2 колеса; 4×4 відкритий задній диференціал для підвищення маневреності на перетятій місцевості й 4×4 заблокований задній диференціал для забезпечення максимального зчеплення з поверхнею. Задній диференціал перебуває в зубчатому зачепленні з трансмісією для покращення ефективності його роботи за рахунок підвищення швидкості спрацьовування, відсутності необхідності в технічному обслуговуванні, поліпшеної ефективності й використання меншої кількості деталей.

*Задній диференціал, що блокується, пропонується лише на окремих моделях цієї серії.

Задня підвіска для важких умов експлуатації

Задня підвіска TTA

Встановлювану на мотовсюдиходах Traxter торсійну задню підвіска на поздовжніх A-подібних важелях (TTA) для важких умов експлуатації спеціально розроблено таким чином, щоб вона забезпечувала належну якість їзди в умовах як утилітарного, так і рекреаційного використання. Маючи повну довжину ходу 25 см, вона гарантує плавну їзду незалежно від умов місцевості. Її архітектура створює оптимальний рівень комфорту і ходових якостей в будь-яких умовах їзди завдяки практично повній відсутності зміни кута розхилу.

Багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO

Сидіння в стилі «пікап»

Багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO має конструкцію 40/20/40, створену за типом сидінь, встановлюваних на сучасних вантажівках класу «пікап». Воно дозволяє комфортно розмістити трьох дорослих осіб, а також має такі характеристики, як профільовані кути для зручної посадки та виходу з кабіни й зміцнену вінілову обшивку для покращення зносостійкості. Сидіння для пасажирів оснащені вбудованими гачками-защіпками в нижній частині та мають відкидну конструкцію, яка дозволяє збільшувати багажний простір усередині кабіни. Дизайнери марки Can-Am також оздобили це сидіння відкидною центральною консоллю та підлокітником з двома підстаканниками, щоб додати вільного простору в кабіні.

Відкрита передня панель зі знімним інструментальним ящиком і нижнім багажним відділенням під панеллю

Багажний простір саме там, де він потрібний

Конструкція відкритої передньої панелі включає зручний знімний водонепроникний інструментальний бокс на 6 л (не має аналогів у галузі), який дозволяє користувачам ретельно й упорядковано зберігати необхідні інструменти та приладдя під час поїздок. Також передбачене багажне відділення під передньою панеллю з внутрішньою сумкою (23 л), що ідеально підходить для перевезення невеликих предметів першої необхідності. Загальна місткість багажних відділень на мотовсюдиходах Traxter становить 40 л.

Багатофункціональний кузов з жорстким відкидним заднім бортом

Універсальний кузов

Цей високоміцний кузов має зручний самоскидний механізм і солідну вантажомісткість, що сягає аж 454 кг. Він має такі стратегічно важливі конструктивні особливості як ніші для відер (19 л), вбудовані анкерні провушини в бічних стінках і низку точок кріплення додаткового приладдя для зручнішого використання вантажного простору. Спеціальні виточені канавки дозволяють оптимізувати доступний простір відповідно до власних потреб, зокрема, поділити його на 3 частини або встановити фанерні розділювачі та надставки на борти кузова для збільшення його габаритних розмірів. До того ж, відкидний задній борт здатен витримувати навантаження, пов’язані зі щоденним сільськогосподарським використанням, а ще його можна використовувати в якості сидіння, щоб відпочити під час обідньої перерви (максимальна вага: 113 кг).

Профільований каркас

Готова кабіна

Міцний профільований сталевий каркас створювали паралельно з розробкою кабіни та оригінальних аксесуарів Can-Am для забезпечення повної інтеграції компонентів і найкращої в галузі якості збирання та оздоблення. З метою покращення оглядовості й забезпечення зручнішої посадки та виходу з кабіни передню секцію каркаса пересунули далеко вперед.

Легковагі шини та колісні диски

Литі алюмінієві колісні диски

14-дюймові литі алюмінієві колісні диски чорного кольору з 27-дюймовими шинами Maxxis Bighorn 2.0 на моделях HD8 та HD10 і 12-дюймові литі алюмінієві колісні диски з 25-дюймовими шинами Maxxis для моделей HD5.

2-річна гарантія

Перемагає сильніший

Щоб довести свою абсолютну впевненість у видатних здатностях мотовсюдиходів Traxter до виконання важких робіт у складних умовах, ми надаємо повну 2-річну заводську гарантію на ці транспортні засоби.

Специфікації

Двигун ROTAX HD8
Підсилювач рульового керування Динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Привід на 4 колеса Задній диференціал, що блокується, і автоматична система блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE
Колір
W Ширина 157 см
L Довжина 305 см
H Висота 193 см
WB Колісна база 211 см
GC Кліренс 28 см
W Ширина 157 см
L Довжина 305 см
H Висота 193 см
WB Колісна база 211 см
GC Кліренс 28 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Чому слід обирати аксесуари Can-Am?

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

Онлайн каталог