Мотовсюдихід
TRAXTER X MR HD10

Оптимізований для їзди брудним бездоріжжям, а також у складних умовах зі змінюваним рельєфом поверхні й наявністю водних перепон, мотовсюдихід Traxter X mr є робочою конячкою, створеною, щоб з легкістю долати найважчі перешкоди. Новий задній диференціал, що блокується, в поєднанні зі шноркельною системою повітрозабору і системою блокування переднього диференціала з технологією Smart-Lok є ідеальним набором характеристик для підкорення маршрутів, що пролягають перетятою місцевістю.

від 20 700 €
  21 700 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10

Чудовий двигун для реальних брудоходів

Так, він уміє рикати, та ще й як! Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10 потужністю 72 к. с. створений спеціально для виконання тяжких робіт і прекрасно зарекомендував себе як надійний помічник в умовах «брудової їзди». Чому? Крутильний момент. А з технологією Smart-Lok цей двигун став ще більш приємистим завдяки повністю новій конфігурації переднього диференціала, яка дозволяє максимально скористатися усіма можливостями, що їх надає ця шноркельна силова установка від Rotax.

Передній диференціал, що блокується

Технологія Smart-Lok

Ексклюзивна технологія Smart-Lok* від Can-Am, що вже стала новим галузевим стандартом, забезпечує підвищений рівень зчеплення з поверхнею для підкорення навіть найбільш перетятої місцевості. Система по-справжньому повного блокування переднього диференціала під час руху з різними режимами електронного автоматичного керування й можливістю обирати між заданими параметрами інтелектуального калібрування залежно від типу їзди простим натисненням на кнопку. В «інтелектуальному режимі» система відстежує різноманітні вхідні дані, здійснюючи миттєве блокування диференціала із застосуванням належного ступеня навантаження у належний момент часу. Ніколи раніше водіям не пропонували максимальне зчеплення з поверхнею зі збереженням маневреності на низьких швидкостях.

* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Шноркельні повітрозабірники варіатора та двигуна

Солодкий ковток свіжого повітря

Зі шноркельними повітрозбірниками варіатора та двигуна мотовсюдихід Traxter X mr зберігає ходові якості у глибшій воді й більш екстремальних умовах, коли бруд і пил є справжньою проблемою. Більш високе розташування повітрозбірників також забезпечує більш ефективне долання водних перешкод, дозволяючи цьому оптимізованому для їзди мулистими місцями мотовсюдиходу та його відважним водіям залишати інші мотовсюдиходи далеко позаду в бризках брудної води.

30-дюймові шини ITP Cryptid† на 14-дюймових литих алюмінієвих колісних дисках

З протектором, оптимізованим для брудової їзди

Бажаєте вирватися вперед прямо на старті? Ці 30-дюймові шини ITP Cryptid† на 14-дюймових алюмінієвих колісних дисках зберігатимуть ідеальне зчеплення з поверхнею на всьому вашому шляху, починаючи з вдалого ривка на старті, й аж до того моменту, коли ви заглушите двигун у кінцевому пункті, незалежно від того, чи вам доводиться мчатися через глибокі промивини, чи долати довгі дистанції.

Передні та задні важелі дугоподібної конструкції

Мотовсюдихід Traxter зі шляхетною поставою

Наявність важелів дугоподібної конструкції, алюмінієвого захисту порогів і бризковиків забезпечує додатковий захист на випадок перешкод і непередбачених обставин, які б легко вивели з ладу будь-який інший, слабший мотовсюдихід. На більш високих швидкостях удосконалена геометрія конструкції забезпечує прекрасне зчеплення з поверхнею та оптимальну керованість.

Відкрита передня панель зі знімним інструментальним ящиком і нижнім багажним відділенням під панеллю

Багажний простір саме там, де він потрібний

Загальна місткість багажних відділень на мотовсюдиходах Traxter становить 61 л, включаючи зручний знімний водонепроникний інструментальний бокс на 6 л (не має аналогів у галузі), який дозволяє користувачам ретельно й упорядковано зберігати необхідні інструменти та приладдя під час поїздок. Також передбачене багажне відділення під передньою панеллю з внутрішньою сумкою (23 л), багажне відділення під сидінням і вбудоване багажне відділення над приладовою панеллю.

Лебідка на 2041 кг і передній бампер

Потужна тяга

Обмірковуючи, що ще ми могли б зробити для господарів мотовсюдиходів Traxter, ми вирішили, що деякі додаткові можливості ніколи не будуть зайвими, особливо, коли робота стає по-справжньому жорсткою. У поєднанні з рештою удосконалень конфігурації Lone Star Edition на мотовсюдиходах Traxter MAX ця лебідка на 2041 кг дозволяє з легкістю долати перешкоди, виконувати рятувальні місії й найважчі завдання.

Багатомісні нерознімні сидіння VERSA-PRO з подушками

Зручність і безпека під час спортивної їзди

Обговорюючи «пом’якшення салону» мотовсюдиходів Traxter для більш жвавої спортивної їзди, наші інженери дійшли висновку, що це потребуватиме забезпечення набагато більшої безпеки для пасажирів, що й призвело до створення повністю оновлених багатомісних нерознімних сидінь VERSA-PRO. Додаткові бокові подушки та змінений профіль сидінь допомагають зберігати абсолютний контроль і повною мірою насолоджуватись усіма функціями мотовсюдихода. До того ж, тепер багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO матиме елементи оздоблення конфігурації X.

Аналогова/цифрова приладова панель із вбудованим багажним відсіком

2-річна гарантія

Перемагає сильніший

Щоб довести свою абсолютну впевненість у видатних здатностях мотовсюдиходів Traxter до виконання важких робіт у складних умовах, ми надаємо повну 2-річну заводську гарантію на ці транспортні засоби.

Специфікації

Двигун Rotax Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10
Система блокування переднього диференціала З технологією Smart-Lok
Колісні диски та шини 30-дюймові шини ITP Cryptid на 14-дюймових литих алюмінієвих колісних дисках
Колір
W Ширина 169 см
L Довжина 325 см
H Висота 208 см
WB Колісна база 211 см
GC Кліренс 38 см
W Ширина 169 см
L Довжина 325 см
H Висота 208 см
WB Колісна база 211 см
GC Кліренс 38 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/диски
Характерні властивості
Розміри
Гарантія

Чому слід обирати аксесуари Can-Am?

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

Онлайн каталог