CAN-AM SSV

Для тих, хто любить стежки, скелі і болото!

Дізнатися більше

Мотовсюдиходи

Практичний транспортний засіб зі своїми відмітними рисами у вигляді повного приводу, повністю незалежної підвіски й потужного одноциліндрового двигуна. Комплектація спеціальними шинами й підвіскою роблять мотовсюдиходи універсальними засобами пересування по пересіченій місцевості й бездоріжжю.

Якщо питання щодо вибору, вартості й т.п. залишаються, зв’яжіться з найближчим офіційним дилерським центром, який допоможе у виборі найбільш підходящої моделі мотовсюдихода Can-Am.

Мотовсюдиходи можна розділити на утилітарні й спортивні.

Утилітарні мотовсюдиходи призначені для застосування в сільському господарстві та для розважальних прогулянок. Їх відмінні особливості: варіатор в трансмісії, підмиканий повний привід, знижувальна передача, блокування міжвісного диференціалу, фаркоп. Крутний момент передається на колеса, як правило, карданним валом.

Спортивні мотовсюдиходи мають механічну коробку передач, не мають переднього приводу й ланцюговий привід на колеса. Сфера їхнього застосування – спорт і розваги.

Що собою являють мотовсюдиходи?

  • Потужні, зачеписті протектори й широка колісна база.
  • Ефективні передні й задні амортизатори.
  • Зручне рульове керування.
  • Досить комфортна для квадроциклів кабіна.
  • Розташування сидінь: одне поряд з іншим.
  • Велика вантажопідйомність.
  • Гарна керованість на високих швидкостях.

Де придбати?

Як офіційний дистриб’ютор техніки BRP в Україні, ми пропонуємо через широку мережу офіційних дилерів різноманіття всілякої рекреаційної й екстремальної техніки на будь який смак, колір і гаманець.

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.