Снігохід
EXPEDITION LE

Снігохід
EXPEDITION LE

Туристично-утилітарний снігохід з першокласними характеристиками для дослідження диких місцевостей і для подорожей трасами.

від 15 500 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Платформа REV-XU

Міцна і функціональна

Ця базова архітектура й конструкція встановлюють стандарт легкої ваги, міцності та керованості. Гнучке положення водія під час їзди дає можливість комфортно сидіти або стояти. Водій може витягнути ноги завдяки розташуванню підніжок у передньому положенні. Форми кабіни й піддону корпусу снігоходу оптимізовані для кращої прохідності та «плавучості» на глибокому снігу. Стиль конструкції – брутальний і динамічний.

Задня підвіска SC-5U

Спортивно-утилітарна універсальність

Наша спортивно-утилітарна підвіска робить керування як на трасі, так і по пухкому снігу досконалим. Рейки з шарнірним з’єднанням суттєво покращують силу зчеплення на глибокому снігу під час руху заднім ходом або блокуються під час буксирування.

Передня підвіска RAS 2

Максимальна точність

Оптимальна геометрія й легка вага компонентів забезпечують відмінну точність у керуванні та стійкість снігоходу, особливо в екстремальних умовах їзди, і зменшують крен під час заходу в поворот. Також у крутому стилі.

Двигун ROTAX 600 H.O. E-TEC

Лідер продажів, лідер за робочими характеристиками

Еталон економії пального, економії оливи, безперебійності в роботі та експлуатаційних характеристик для класу двигунів з робочим об’ємом 600 куб. см. Витрата пального на трасі – до 11,3 л/100 км. Практично без диму й запаху, властивих для двотактних двигунів, легко запускається. Легко консервується після закінчення сезону завдяки вбудованій функції автоматичної підготовки двигуна до зберігання протягом літнього сезону. Не дивно, що це – найпопулярніший двигун з робочим об’ємом 600 куб см в індустрії снігоходів *. 120 кінських сил

За результатами продажів у роздрібній мережі станом на 31 грудня 2015 р.

4-тактні двигуни ROTAX

Найудосконаленіші 4-тактні двигуни

Вибирайте будь-який з двох чотиритактних двигунів з покращеними характеристиками: 1200 4-TEC або 900 ACE. Обидві моделі оснащені нашою технологією інтелектуального керування дросельною заслінкою (iTC), яка значно підвищує чутливість двигуна до відкриття дросельної заслінки й пропонує три режими керування на вибір та оперування важелем великим або вказівним пальцем руки. Двигун 1200 4-TEC видає 130 кінських сил і витрачає 12,3 л/100 км пального в режимі ECO; витрата пального 90-сильного 900 ACE становить 10,8 л/100 км.

Трансмісія SYNCHROMESH

Перемикайтеся на повному ходу

Снігохід плавно зрушується з місця, навіть з великим навантаженням, завдяки двом переднім передачам і передачі заднього ходу. Однорядна схема перемикання 2-1-N-R розташована з правої сторони, і Ви можете спокійно перемикатися з підвищеної на понижену передачу «на льоту».

Лижі PILOT DS 2

Контроль керування на глибокому снігу

Однокільові, з відмінною прохідністю на схилах завдяки тонким зовнішнім краям. Вузькі й тонкі, але жорсткі. Трохи коротші, розташовані за додатковим шпинделем, з плоским хвостом, вони забезпечують кращу протидію і точніше керування на схилах.

Багатофункціональна аналогова/цифрова приладова панель

Інформаційний центр

Стилізовані аналогові спідометр і тахометр доповнюються багатофункціональним тризонним РК-екраном, заповненим даними.

Модульне сидіння

Налаштуйте під себе

Правильне співвідношення місця для пасажира й вантажу встановлюється надзвичайно легко, без використання інструментів: Ви можете трансформувати сидіння в двомісне з великою площею для вантажу або в одномісне з величезною площею для вантажу.
Поручні для пасажира з підігрівом та захисними щитками, які складаються, коли Ви їдете через ліс.

Специфікації

Платформа REV-XU
Підвіска Передня RAS 2 / Задня SC-5U
Двигун ROTAX 900 ACE
Колір
W Ширина от 1140 до 118
L Довжина 3370 мм
H Висота 1330 мм
W Ширина от 1140 до 118
L Довжина 3370 мм
H Висота 1330 мм
Двигун
Трансмісія
Підвіска
Розміри
Характерті властивості
Гарантія