Снігохід
FREERIDE 146

Снігохід
FREERIDE 146

Freeride 146 2019 м.р. - це один із найуніверсальніших снігоходів на ринку, який забезпечує маневреність, вражаючі можливості підвіски в екстремальних умовах та надзвичайно чутливу потужність для підкорення будь-якої місцевості. В наявності моделі з системою запуску E-TEC SHOT.

від 17 950 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Двигун ROTAX 850 E-TEC

Відчуйте більше потужності

Найпотужніший 2-тактний двигун у галузі.* Видає на 10 кінських сил більше, ніж його попередник, але його чутливість – це те, що дійсно вражає. Завдяки новій первинній муфті pDrive його чутливість до відкриття дросельної заслінки зросла на 30% у порівнянні з двигуном 800R E-TEC, забезпечуючи необхідний Вам миттєвий контроль.

* Зазначену потужність двигуна було виміряно на динамометричному стенді в оптимальних умовах роботи 2-тактних двигунів.

Муфта PDRIVE

Швидка, ефективна, легка

Головним чинником швидкості снігоходів на платформі Rev Gen4 є нова муфта pDrive. В цій стовідсотково новій муфті крутний момент передається не традиційними ковзними кульками, а швидкими парними роликами, що не створюють тертя. Великі ролики з голчастими підшипниками, широкі противаги та конструкція «вал-на-валу» забезпечують плавність роботи та тривалий строк служби муфти. Вона вирізняється ультра-чутливим перемиканням, вражаючою постійністю обертів і легкою вагою – на 1,3 кг легша, ніж муфта TRA VII.

Платформа REV Gen4

Наступне покоління легенди

4 покоління платформи REV спроектоване з розрахунку на водіїв з агресивною манерою їзди по трасах з вузькою компактною конструкцією, яка дає водієві більшу свободу руху і більше можливості впливати на поведінку снігоходу. Краще центровані маси (особливо поперечні), легка вага й найкращі в галузі підвіски роблять цей транспортний засіб надзвичайно чутливим у керуванні.

Амортизатори KYB PRO

Амортизатори рівня профі

Ці амортизатори входять у стандартну комплектацію гоночного снігоходу MXZx 600RS, тому Ви знаєте, що вони надзвичайно ефективні та довговічні й призначені для використання в найважчих умовах керування. Конструкція амортизатора з виносним резервуаром виводить технічні характеристики амортизаторів на новий рівень комфорту й надійності. Для регулювання демпфування стиску досить просто провернути круглу ручку, без необхідності використання інструментів. Регулювання відскоку також є стандартною процедурою.

Підніжки RS

Простір для розташування

Призначені для агресивної їзди стоячи, вони є більш пласкими майже по всій їхній довжині, ширші та міцні. Товстіший алюмінієвий лист (3 мм проти 1,8 мм) плюс потовщення спереду і ззаду дозволяють цим підніжкам витримувати найжорсткіші приземлення.

Передня підвіска RAS 3 S-38

Точна на трасі, швидко реагуюча на бездоріжжі

Вражає найкращий баланс між геометрією підвіски під час її роботи на трасі та в гірській місцевості, а також ширина, яка забезпечує високу точність на трасі та швидке реагування на бездоріжжі. Найсучасніша передня підвіска на A-подібних важелях з нестандартною довжиною ходу для гонщика як по трасі, так і по бездоріжжю. Регульована база лиж для ідеальної їзди.

Задня підвіска tMotion

Прокладає новий шлях разом з вами

Підвіска tMotion нахиляється в сторони, зменшуючи зусилля під час заходу в крен, завдяки шарнірному з’єднанню в центральному вузлі між заднім важелем і стабілізатором поперечної стійкості та передніми двійними пласкотрубними важелями. Зростаюча прогресія стиску робить їзду по трасі навіть ще комфортнішою.

Специфікації

Платформа REV GEN4
ENGINE ROTAX 850 E-TEC
Підвіска Передня RAS 3 / Задня tMotion
Колір
W Ширина от 1140 до 1180 мм
L Довжина 3110 мм
H Висота 1368 мм
W Ширина от 1140 до 1180 мм
L Довжина 3110 мм
H Висота 1368 мм
Двигун
Трансмісія
Підвіска
Розміри
Хараетерні властивості
Гарантія