Трицикл
RYKER

Трицикл
RYKER

На трьох колесах, які не мають нічого подібного з тим, що будь-хто будь-коли бачив на відкритій дорозі дотепер, абсолютно новий Can-Am Ryker вже тут, щоб по-новому переосмислити поняття їзди.

від 9 950 €
 
Ryker STD 600 ACE 9 950 €
Ryker STD 900 ACE 11 650 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Система індивідуального регулювання посадки UFIT

Посадка, що відповідає вашим потребам

Транспортні засоби Can-Am Ryker оснащено інноваційною системою UFit™, яка включає такі ергономічні характеристики як підніжки та кермо, положення яких можна регулювати відповідно до власної статури, манери та стилю їзди. Це перша в галузі система швидкого й легкого регулювання без застосування інструментів, яка допомагає зробити їзду максимально комфортною.

Додайте стилю вашій їзді

Створений саме для вас

Can-Am Ryker здатен бути таким, яким ви забажаєте його бачити; насправді, його конструкція передбачає майже нескінченні варіанти індивідуального конфігурування! Створіть власну конфігурацію прямо зараз, а надалі, вже маючи цей апарат у власному користуванні, ви зможете з легкістю змінювати панелі та кольори, додавати чи знімати аксесуари відповідно до власних смаків, потреб або умов їзди.

Двигуни ROTAX 600 ACE і 900 ACE

Функціонал «від кутюр»

Двигуни Rotax характеризуються високим ККД, великим кілометражем на літр пального, високою міцністю та надійністю, що робить їх єдиним можливим вибором для таких функціонально орієнтованих транспортних засобів як Can-Am Ryker. То ж ви маєте два чудових варіанти двигунів на вибір: 2-цилинідровий Rotax 600 ACE, який є оптимальним поєднанням доступної ціни та функціональних якостей, або потужний та міцний 3-циліндровий Rotax 900 ACE.

Оптимізований центр ваги

Відчуття потужної сили

Моделі Can-Am Ryker мають оптимізований центр ваги, завдяки якому ви незмінно відчуватимете абсолютний контроль над транспортним засобом. Більш низьке розташування сидінь дозволяє водієві відчувати себе одним цілим з машиною, що сприяє покращенню якості їзди і надає можливість максимально скористатися всіма її характеристиками та перевагами.

Свіжий дизайн і мінімалістична архітектура

Принципово новий спосіб їзди

Все, чого не торкнись у моделях серії Can-Am Ryker, може бути охарактеризовано прикметником «новий»: нове «відчуття машини», нове ім’я, новий зовнішній вигляд, новий досвід. Абсолютно все в цих транспортних засобах – від зовнішнього вигляду, що демонструє готовність підкорювати дороги, до мінімалістичної архітектури, механічних елементів відкритої конструкції й покращеного показника питомої потужності на одиницю маси – вказує на бездоганне виконання і надійну роботу, адже ми сповідуємо підхід, у якому не має «дрібниць».

Спортивний режим

Ліцензія на екстрим

Модель Can-Am Ryker з двигуном Rotax 900 ACE оснащено низкою драйвових характеристик та інновацій для забезпечення потужної швидкісної їзди, зокрема, новим захопливим спортивним режимом. Звільни свого внутрішнього екстремала на крутих віражах, насолоджуйся хвацькими контрольованими прокручуваннями задніх шин, випромінюючи електричні флюїди й одночасно зберігаючи спокій та впевненість під час їзди.

Специфікації

Двигун ROTAX 600 ACE
ROTAX 900 ACE
Трансмісія Автоматична
Багажник 7 л
Колір
W Ширина 1509 мм
L Довжина 2352 мм
H Висота 1062 мм
SH Висота сидіння 597 мм
GC Кліренс 102 мм
W Ширина 1509 мм
L Довжина 2352 мм
H Висота 1062 мм
SH Висота сидіння 597 мм
GC Кліренс 102 мм
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Місткість
Розміри
Приладова панель
Безпека та надійність
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Персоналізувати свою поїздку

ОНЛАЙН КАТАЛОГ