Трицикл
RYKER RALLY EDITION

Трицикл
RYKER RALLY EDITION

З НОВИМ RYKER RALLY EDITION ВИ САМІ ОБИРАЄТЕ ЯКОЮ ДОРОГОЮ ВАМ ЇХАТИ. АСФАЛЬТ - ТАК, ГРЕБІНКА - ЩЕ КРАЩЕ!

від 12 950 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Система індивідуального регулювання посадки UFIT

Посадка, що відповідає вашим потребам

Транспортні засоби Can-Am Ryker оснащено інноваційною системою UFit™, яка включає такі ергономічні характеристики, як підніжки та кермо, положення яких можна регулювати відповідно до власної статури, манери та стилю їзди. Це перша в галузі система швидкого й легкого регулювання без застосування інструментів, яка допомагає зробити їзду максимально комфортною.

Додайте стилю вашій їзді

Створений саме для вас

Can-Am Ryker здатен бути таким, яким ви забажаєте його бачити; насправді, його конструкція передбачає майже нескінченні варіанти індивідуального конфігурування! Створіть власну конфігурацію прямо зараз, а надалі, вже маючи цей апарат у власному користуванні, ви зможете з легкістю змінювати панелі та кольори, додавати чи знімати аксесуари відповідно до власних смаків, потреб або умов їзди.

Характеристики для їзди будь-якими типами доріг

Від міських доріг до немощених ґрунтових шляхів

Не всі дороги створені рівними, але для вас це більше не є проблемою, адже ви почуватиметесь комфортно, подорожуючи куди душа забажає, в усьому спектрі можливих шляхів: від брукованих до небрукованих… Зміцнені колісні диски, захист решітки радіатора, захист днища та повний захист для рук – все це не лише вигідно відрізнятиме вас від натовпу, але й зробить справжнім підкорювачем неуторованих шляхів!

Режим ралі

Готовий до будь-яких труднощів

Модель Can-Am Ryker Rally Edition поставляється готовою до подорожей у важких умовах і з більшими вантажами й здатна до їзди будь-якими типами доріг. До її стандартної комплектації входять шини для ралі підвищеної зносостійкості, які забезпечують точнішу керованість у найрізноманітніших умовах місцевості, а конструкція задньої частини кузова має більшу вантажомісткість і забезпечує легку трансформацію з одномісної в двомісну (1+1) конфігурацію.

Спортивний режим

Ліцензія на екстрим

Модель Can-Am Ryker Rally Edition оснащено низкою драйвових характеристик та інновацій для забезпечення потужної швидкісної їзди, зокрема, новим захопливим спортивним режимом. Звільни свого внутрішнього екстремала на крутих віражах, насолоджуйся хвацькими контрольованими прокручуваннями задніх шин, випромінюючи електричні флюїди й одночасно зберігаючи спокій та впевненість під час їзди.

Оптимізований центр ваги

Відчуття потужної сили

Моделі Can-Am Ryker мають оптимізований центр ваги, завдяки якому ви незмінно відчуватимете абсолютний контроль над транспортним засобом. Нижче розташування сидінь дозволяє водієві відчувати себе одним цілим з машиною, що сприяє покращенню якості їзди і надає можливість максимально скористатися всіма її характеристиками та перевагами.

Специфікації

Двигун ROTAX 900 ACE
Трансмісія Автоматична
Багажник 7 л
Колір
W Ширина 1509 мм
L Довжина 2352 мм
H Висота 1062 мм
SH Висота сидіння 615 мм
GC Кліренс 112 мм
W Ширина 1509 мм
L Довжина 2352 мм
H Висота 1062 мм
SH Висота сидіння 615 мм
GC Кліренс 112 мм
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Місткість
Розміри
Приладова панель
Безпека та надійність
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Персоналізувати свою поїздку

Онлайн каталог