Трицикл
RYKER RALLY EDITION

З’їжджайте з бруківки й розганяйте його на ще більших ігрових майданчиках

від 13 250 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

CAN-AM RYKER: ДОСИТЬ ПРО НЬОГО ЛИШЕ МРІЯТИ, ПОЧНІТЬ УЖЕ НИМ КЕРУВАТИ

ПРОДОВЖУЙТЕ ТРІПОТІТИ ВІД ЗАХВАТУ

READY, SET, CHASE THOSE HORIZONS

За кермом Can-Am Ryker ваші можливості безмежні. І ми говоримо не просто про всі дороги, які чекають на вас; існує нескінченна кількість способів налаштувати ваш транспортний засіб для зустрічі з будь-якими пригодами на шляху. Тож гарно підготуйтеся і вирушайте в путь!

ЩЕ БІЛЬШЕ СПОСОБІВ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ

ОГЛЯД АКСЕСУАРІВ МОДЕЛІ RYKER 2021 РОКУ

Дивіться, насолоджуйтеся й дізнавайтеся більше, коли наші експерти з продукції знайомитимуть вас із новими аксесуарами моделі Can-Am Ryker 2021 року і демонструватимуть як додати ще більше стилю й захисту вашому транспортному засобу.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ

На Can-Am Ryker кожна поїздка – це захоплююча поїздка. Завдяки низькому розташуванню сидіння ви почуватиметеся одним цілим з дорогою, щоб справлятися з крутими поворотами, долати віражі й кидати виклик усім обмеженням.

ЛЕГКА ЇЗДА

Кожен заслуговує на їзду, унікальну в своєму роді . Ось чому Can-Am Ryker оснащений трансмісією, яка забезпечує інтуїтивне керування, без необхідності перемикання передач. Крім того, система стійкості транспортного засобу (VSS) гарантує, що ви завжди будете триматися обраного курсу, почуваючись господарем на будь-якій дорозі.

ЗРОБІТЬ ЙОГО ВІДОБРАЖЕННЯМ СВОГО ВЛАСНОГО СТИЛЮ

Виїздіть на дорогу в ефектному стилі. У своєму власному стилі. Завдяки налаштуванням, які не потребують використання спеціальних інструментів, ви можете змінити свою посадку за секунди. Щойно опинившись удома, ви можете обрати новий колір для своєї наступної подорожі, замінивши одну панель іншою, та додати або зняти якісь аксесуари, щоб зовнішній вигляд вашого транспортного засобу пасував до вашого вбрання.

Двигуни Rotax 600 та 900 ACE

ПРОСТО ОДЕРЖИМІ. АБСОЛЮТНО ДОСТУПНІ.

Зоряна репутація двигуна Rotax за його високі експлуатаційні характеристики, чудовий пробіг та абсолютну надійність, перевірену роками, робить його єдиним вибором для лінійки Can-Am Ryker, створеної для активного відпочинку. 2-циліндровий Rotax 600 ACE – це найкращі доступні характеристики, тоді як 3-циліндровий Rotax 900 ACE – стандартний вибір для тих, хто жадає потужності та яскравих емоцій.

АНТИБЛОКУВАЛЬНА ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА, АНТИБУКСУВАЛЬНА СИСТЕМА ТА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ

НА СТАРТ. УВАГА. РУШ.

Захоплююча їзда повинна залишатися безпечною, саме тому у партнерстві з компанією BOSCH† ми розробили для Can-Am Ryker систему контролю стійкості. Ця інноваційна технічна розробка бездоганно поєднує в собі ефекти та переваги антиблокувальної гальмівної системи, антибуксувальної системи і системи контролю курсової стійкості для більш безпечної та впевненої їзди.

ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ БЕЗ ЗУСИЛЬ

ДОДАЙТЕ ГАЗУ – І ВПЕРЕД

Автоматична коробка передач триколісного Can-Am Ryker забезпечує безперешкодне перемикання передач, зберігаючи ідеальний баланс технічних характеристик транспортного засобу та економії палива, дозволяючи вам не відволікатися від дороги та пригод попереду.

РЕГУЛЮВАННЯ БЕЗ ІНСТРУМЕНТІВ

ЗАДУМАНИЙ ДЛЯ РОЗВАГ

Двох однакових Can-Am Ryker не існує, тому ми включили в його конструкцію такі інноваційні регульовані ергономічні елементи як підніжки та педаль гальма, які ви можете розташувати відповідно до свого зросту, а також кермо спеціальної конструкції, яке відповідає вашим розмірам. Таким чином ви адаптуєте свій транспортний засіб під власний стиль і манеру їзди. Це перша в галузі можливість швидкого і простого регулювання без інструментів, яке допомагає персоналізувати вашу забаву.

ЧИСТИЙ СЛІД

ВІДПОВІДАЛЬНА ЇЗДА

Зі зменшеною вагою завдяки мінімальній кількості деталей, виготовлених з міцних матеріалів, що підлягають вторинній переробці, кожен Can-Am Ryker спроектований таким чином, щоб бути екологічно чистим, тому ви отримаєте більш доступний за ціною транспортний засіб відмінної якості, який залишає за собою чистий слід.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ БЕЗ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

НАСНАГА ДО РОБОТИ

Can-Am Ryker оснащений міцним, надійним в експлуатації карданним валом, розробленим за технологією, яка забезпечує максимальну плавність ходу транспортного засобу, не потребуючи технічного обслуговування. Коригування та вирівнювання залишилися в минулому, попереду лише пригоди.

Специфікації

Двигун Двигун Rotax® 900 см3
Трансмісія Автоматична коробка передач (БКП) із функцією заднього ходу
Підвіска Передня: Газові амортизатори KYB з регулюванням попереднього натягу /162 мм, Задня: газовий амортизатор KYB 40 мм з виносним резервуаром, 4-позиційним регулюванням стиску, регулюванням демпфування й попереднього натягу / 175 мм
Місткість багажних відділень Речовий ящик з роз’ємом USB, 7 л
Режими їзди Економічний, спортивний і режим ралі
Колір
W Ширина 1509 мм
L Довжина 2352 мм
H Висота 1062 мм
SH Висота сидіння 615 мм
WB Колісна база 1709 мм
GC Кліренс 112 мм
W Ширина 1509 мм
L Довжина 2352 мм
H Висота 1062 мм
SH Висота сидіння 615 мм
WB Колісна база 1709 мм
GC Кліренс 112 мм
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Місткість
Розміри
Приладова панель
Безпека та надійність
Гарантія
Інші характеристики

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ