Трицикл
SPYDER F3 LIMITED

Трицикл
SPYDER F3 LIMITED

Якщо настав час для тривалої подорожі, Spyder F3 Limited — ідеальний вибір. Насолоджуйтесь поїздкою з інформаційно-розважальною системою, більшим комфортом та додатковим багажним простором, спеціально передбаченими для довгих пригод.

від 27 400 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Інформаційно-розважальна система

Залишайтеся на зв’язку під час подорожей

Отримайте більше приємних вражень від їзди завдяки цифровій приладовій панелі з великим панорамним кольоровим рідкокристалічним (LCD) дисплеєм 7,8 дюймів завширшки з системою BRP Connect, яка забезпечує інтеграцію оптимізованих для електронної системи транспортного засобу додатків для смартфонів. Дізнавайтеся про належні напрямки їзди, отримуйте відомості про погоду, діліться своїми враженнями з іншими членами спільноти водіїв та в соцмережах і прослуховуйте улюблені музичні композиції з аудіосистемою BRP преміум-класу на 6 динаміків. До того ж усі ці технології знаходяться в безпосередньому доступі, тобто ними можна легко керувати, не відриваючи рук від керма, за допомогою нового зручного маніпулятора.

Стилістичне виконання

Продемонструйте справжні кольори своєї душі

«Темний» (Dark) і «хромований» (Chrome) варіанти оздоблення: класика або сучасність…обирайте варіант оздоблення, який найкраще відповідає вашому власному стилю та смаку.

Місткість багажних відділень

Беріть із собою все необхідне

Ви можете взяти з собою все необхідне, адже загальна місткість багажних відділень цих транспортних засобів становить 138 л. Передбачено такі багажні відділення: фірмовий передній запирний водонепроникний багажник, речовий бокс, два стильні бокові кофри і знімний верхній кейс, що вміщує два шоломи XL.

Комфортна їзда

Ви заслуговуєте на краще

Побалуйте себе та свого пасажира оптимальним комфортом завдяки розкішній задній пневмопідвісці з автоматичним регулюванням постави. До того ж вам неодмінно сподобаються зручні підніжки, ручки керма з підігрівом і стаціонарна спинка пасажирського сидіння.

Система індивідуального регулювання посадки UFIT

Ідеальна посадка

Ексклюзивна система індивідуального регулювання посадки Ufit на родстерах Spyder F3 дозволяє легко відрегулювати положення підніжок відповідно до вашого зросту та обрати руль, що найкраще відповідатиме вашій характерній манері їзди, таким чином, забезпечуючи можливість по-справжньому індивідуальної їзди. *Руль індивідуальної конфігурації пропонується як аксесуар за додатковим замовленням.

Специфікації

Двигун ROTAX 1330 ACE
Трансмісія Напівавтоматична
Багажники 138 л
Колір
W Ширина 1497 мм
L Довжина 2596 мм
H Висота 1241 мм
SH Висота сидіння 675 мм
GC Кліренс 115 мм
W Ширина 1497 мм
L Довжина 2596 мм
H Висота 1241 мм
SH Висота сидіння 675 мм
GC Кліренс 115 мм
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Місткість
Розміри
Приладова панель
Безпека та надійність
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

ОТРИМАЙТЕ ІДЕАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ SPYDER F3 LIMITED

ОНЛАЙН КАТАЛОГ