Відкрийте для себе світ далеких мандрів з неперевершеним рівнем комфорту!

Трицикли Can-Am

Дорожні трицикли Can-Am – це стильний зовнішній вигляд, виняткова конструкція, революційні технології, потужність, швидкість і безпека. Високотехнологічний триколісний мотоцикл просто створений для пригод.

Починаючи з кінця 2018 року BRP випускає принципово нову модель дорожніх трициклів під назвою – RYKER!

Can-Am Ryker – абсолютно нова модель в лінійці дорожніх транспортних засобів Can-Am, яка відтепер включає сімейства моделей Can-Am Ryker і Can-Am Spyder.

Can-Am Ryker дає можливість отримати досвід водіння якомога більшій кількості людей, пробивши бар’єр недоступності легкістю управління і низькою купівельною ціною. Ryker – це ідеальний вибір для чоловіків і жінок, які жадають неймовірних пригод, в тому числі тих, кому ще належить відкрити для себе те почуття радості, яке приносить їзда по відкритій усім вітрам дорозі.

Більш преміальний трицикл – Spyder – здійснив докорінні зміни в концепції подорожі як такої, поєднуючи в собі відкриту свободу мотоцикла й безтурботний спокій, який дарують розкішні автомобілі. Віддаєте перевагу одинокій подорожі або відпочинку на двох? Розкішні представники модельного ряду забезпечують незмінний комфорт, зручність і ходові якості, що дозволяють отримати набагато більше задоволення від обраної поїздки.

Машина має позаду одне, а спереду два колеса. Посадкове місце для водія повністю нагадує мотоцикл, але тут має місце більший комфорт та безпека. Завдяки такій незвичній конструкції Can-Am Ryker и Can-Am Spyder дарують цілковито нові відчуття взаємодії з дорогою.

Також, дорожні трицикли Can-Am обладнані численними системами безпеки водіння, такими як SCS: система контролю стійкості, ABS: антиблокувальна гальмівна система, TCS: антипробуксовочна система і ін. Більш детально про дорожню техніку Can-Am можна ознайомитися в презентації

Де придбати?

Якщо питання щодо вибору залишились – зв’яжіться з найближчим офіційним дилерським центром, який допоможе підібрати саме те, що треба вам.

Купити трицикли BRP Can-Am Spyder та Ryker можна в широкій мережі офіційних дилерів. Кращі ціни, гарантія, сервіс.

Як офіційний дистриб’ютор техніки BRP в Україні, ми пропонуємо різноманіття всілякої рекреаційної й екстремальної техніки на будь який смак, колір і гаманець.

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.