Мотовездеход
MAVERICK SPORT X RC 1000R

Заводи мотор и отправляйся в путь. Подкори последнюю милю, сэкономив силы: 100 лошадиных сил, активный передний дифференциал SMART-LOK и ширина кузова 162 см обеспечат легкий подъем.

от 24 000 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара, и его комплектацию Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

РОЗУМНИЙ І СПРИТНИЙ

ЗАВЖДИ В ДІАПАЗОНІ ПОТУЖНОСТІ: ДВИГУНИ ROTAX, ВІДМІННА КЕРОВАНІСТЬ І ДИФЕРЕНЦІАЛ SMART-LOK™ ДЛЯ НЕГАЙНОГО РЕАГУВАННЯ

ТОЙ, ЩО ВИКЛИКАЄ ЗАХВАТ НА ТРАСІ

100 к.с., блоковний передній диференціал Smart-Lok з режимом Trail Activ, амортизатори FOX і підвіска з довжиною ходу 37,5 см.

БІЛЬШЕ НІЖ ПРОСТО ГОТОВИЙ

Чи вирушати назустріч пригодам – вирішувати вам: сучасна, зручна, простора кабіна, місце для спорядження та кузов, готовий до перевезення допоміжного обладнання з системою швидкого кріплення LinQ. А ще профільований каркас, затверджений за ROPS (промисловий стандарт на пристрої для захисту від перевертання), і захист для їзди будь-якою місцевістю.

СКОНСТРУЙОВАНИЙ ДЛЯ КОНКРЕТНИХ ЦІЛЕЙ

Виберіть своє шасі: від 4-місного MAX або готового до їзди по камінню X rc, до заточеного під перегони по грязі X Mr. – ми маємо Maverick Sport для кожного мандрівника.

ТЕХНОЛОГІЯ SMART-LOK – ДЛЯ ВАС

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Smart-Lok – це найдосконаліший передній диференціал для позашляхової їзди, крапка. Він повністю блокується «на льоту» і має чотири автоматичних режими з електронним керуванням, які завжди забезпечують максимальне зчеплення в будь-яких умовах. Обирайте між режимами їзди з приводом на 2 або 4 колеса з заблокованим переднім диференціалом або повнопривідним режимом для їзди по трасі (4WD TRAIL). Відчуйте переваги режиму для їзди по грязі з повним приводом (4WD MUD) на моделі X mr, або для їзди по камінню (4WD ROCK) на моделі X rc. Запевняємо вас, ви так само будете в захваті, обравши режим повного приводу для швидкісної їзди по трасі (4WD TRAIL ACTIV) на моделі X xc.
*Технологію Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є лідером ринку серед виробників приводних механізмів.

УДОСКОНАЛЕННЯ КОНФІГУРАЦІЇ Х ТЕПЕР ВХОДЯТЬ У ЗАВОДСЬКУ КОМПЛЕКТАЦІЮ

МОДЕЛІ В КОНФІГУРАЦІЇ Х

Завдяки світлодіодним фарам, ексклюзивному забарвленню та повному зовнішньому захисту, конфігурація X додає ще один вимір моделям Maverick Sport. До повного захисту й диференціала Smart-Lok додайте ще унікальну графіку та сидіння, а також неймовірні властивості амортизаторів FOX† 2.5 PODIUM Piggyback із системою попередження пробоїв і регулюванням ступеню стиску QS3†.

ПЕРЕГОНОВІ АМОРТИЗАТОРИ FOX

НОВИЙ РІВЕНЬ КЕРОВАНОСТІ

Розроблені у партнерстві з найкращим виробником амортизаторів для досягнення повної рівноваги на дуже мінливій, важкопрохідній місцевості. На моделях Maverick Sport перегонові амортизатори FOX входять у стандартну комплектацію. У конфігурації Х підвіска вдосконалена для роботи з амортизаторами FOX 2.5 PODIUM з регулюванням ступеню стиску QS3 і має довжину ходу 37,5 см.

4,5/7,6-ДЮЙМОВИЙ ДИСПЛЕЙ З КЛАВІАТУРОЮ

ПО-СПРАВЖНЬОМУ КОРИСТНІ ДИСПЛЕЇ

Все, що потрібно тримати під контролем для ідеальної їзди. Цифрові дисплеї діагоналлю 4,5 та 7,6 дюймів читаються в будь-яких умовах, а інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках ваших пальців.

Спецификации

Двигун двигун Rotax, 100 к.с.
Характерні властивості Вбудований передній сталевий бампер, задній спортивний бампер, напівдверцята преміум класу, бризговики, передній причіпний гачок, 7,6-дюймовий цифровий дисплей з клавіатурою, захист порогів UHMWPE, повний захист днища HMWPE: диференціал / передня та задня підвіска
Диференціал Блоковний передній диференціал із ексклюзивною технологією Smart-Lok. 4WD ROCK / 4WD TRAIL
Колеса 14-дюймові (35,6 см) литі алюмінієві колісні диски
Підвіска Передня: Двійний A-подібний важіль дугоподібної конструкції зі стабілізатором поперечної стійкості, Задня: Торсіонна підвіска на поздовжніх А-подібних важелях дугоподібної конструкції (ТТА)
Цвет
W Ширина 162,6 см
L Длина 309,8 см
H Высота 188,6 см
WB Колесная база 230,1
GC Клиренс 38
W Ширина 162,6 см
L Длина 309,8 см
H Высота 188,6 см
WB Колесная база 230,1
GC Клиренс 38
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксессуары

Получайте больше от каждой поездки. Найди идеальные аксессуары для своего транспортного средства!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ