Мотовездеход
TRAXTER XT HD10

Оборудован, чтобы справиться с любой задачей. С полной внешней защитой и установленной на заводе лебедкой, а также с широким выбором вспомогательного оборудования - от бампера до бампера, Traxter XT готов всегда, когда готовы вы.

от 20 800 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара, и его комплектацию Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

Кидати роботу незакінченою – це для інших

ЗВИК ДОВОДИТИ СПРАВУ ДО КІНЦЯ

Розклад? Список справ? Робочий час? Traxter просто працює. День закінчується тоді, коли ви скажете, тож скористайтеся всіма можливостями цього мотовсюдихода, створеного для будь-яких умов, будь-яких перешкод та будь-якого водія – від досвідченого до початківця. Кожен Traxter створений для того, щоб робити справу.

НАЙБІЛЬШИЙ У ГАЛУЗІ ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР ЗАВДЯКИ КУЗОВУ 180 Х 138 СМ, І КРУТНИЙ МОМЕНТ, ЩОБ ГРАТИ ПО-КРУПНОМУ

МАЙСТЕР ВИКОНУВАТИ ЗАВДАННЯ

Всі потрібні вам інструменти вбудовані: Traxter PRO зі знімними бічними панелями та вдвоє більшою завантажувальною площею ніж у стандартного Traxter. Працює швидше, жвавіше та важче, ніж ви собі уявляєте. Найкраще в галузі корисне навантаження і вантажний простір.

Лінійка потужних двигунів Rotax

КРАЩА В ГАЛУЗІ ТЕХНОЛОГІЯ ПОБУДОВИ ДВИГУНІВ

Traxter забезпечує кращу, спокійнішу їзду – до 82 кінських сил і найкращий у своєму класі крутний момент 69 футів на фунт. Працелюбні двигуни Rotax HD10, HD8 і HD5 – це ідеальне поєднання розваги і функціональності.

Найкраща в галузі буксирувальна потужність

ВМІЛЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ Й БУКСИРУВАННЯ

Завдяки двигуну, гальмам, шасі й підвісці, спеціально пристосованим для того, щоб працювати важче ніж інші мотовсюдиходи, Traxter здатний буксирувати до 1134 кг.

Найбільше корисне навантаження і вантажний простір

БЕЗ КОМПРОМІСІВ ЩОДО БАГАЖНОГО ПРОСТОРУ

Починаючи зі знімного ящика для інструментів під приладовою панеллю і відсіку для речей і закінчуючи 680 кг корисного навантаження (793,8 кг на моделях МАХ), абсолютно очевидно, що Traxter просто робитиме свою справу, крапка.

Приладова панель з дисплеєм 4,5 / 7,6 дюймів завширшки з клавіатурою

ПО-СПРАВЖНЬОМУ КОРИСНІ ДИСПЛЕЇ

Все, що вам потрібно тримати під контролем, щоб їзда була ідеальною. Цифрові дисплеї 4,5 та 7,6 дюймів завширшки на вибір добре читаються в будь-яких умовах. Отримуйте всю необхідну інформацію про транспортний засіб просто натискаючи на кнопки.

Модернізований посилений А-подібний важіль дугоподібної конструкції /торсіонна підвіска на А-подібних важелях дугоподібної конструкції

ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ПІДВІСКИ

Зручність і ефективність: модернізовані посилений А-подібний важіль дугоподібної конструкції передньої підвіски і торсіонна підвіска на А-подібних важелях дугоподібної конструкції з довжиною ходу до 28 см забезпечують кращу стійкість, миттєву реакцію і посилену міцність.

Безступінчаста трансмісія PRO-TORQ і повний привід, що вмикається на ходу

КРУТНИЙ МОМЕНТ НА ВИМОГУ

Перемикані режими, Turf (їзда по дернині) / двоколісний привід /повний привід з переднім диференціалом Visco-Lok† QE з автоматичним блокуванням, передають потужність на землю. Безступінчаста трансмісія PRO-TORQ покращила систему охолодження й електронну систему захисту повідного паса для підвищення його зносостійкості.

Спецификации

Двигун Двигун Rotax® об’ємом 976 см3 з V-подібним розташуванням циліндрів, з рідинним охолодженням
Трансмісія Трансмісія PRO-TORQ з системою швидкого спрацьовування (QRS), посиленою вентиляцією й електронною системою захисту повідного паса
Колісні диски 14-дюймові (35,6 см) литі алюмінієві колісні диски
Підвіска Передня: двійний A-подібний важіль дугоподібної конструкції / Задня: торсіонна підвіска на поздовжніх А-подібних важелях дугоподібної конструкції (ТТА) із зовнішнім стабілізатором поперечної стійкості
Захист Передній бампер конфігурації ХТ, повний захист днища з високомоолекулярного поліетилену, повнорозмірний жорсткий дах
Цвет
W Ширина 162,5 см
L Длина 319,4 см
H Высота 203,2 см
WB Колесная база 211,5 см
GC Клиренс 33 см
W Ширина 162,5 см
L Длина 319,4 см
H Высота 203,2 см
WB Колесная база 211,5 см
GC Клиренс 33 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксессуары

Получайте больше от каждой поездки. Найди идеальные аксессуары для своего транспортного средства!

Онлайн каталог