Трицикл
SPYDER RT SEA-TO-SKY

Путешествие еще никогда не было таким роскошным. Сиденья Spyder RT Sea-to-Sky, заполненные адаптивной пеной, делают каждую поездку блаженно комфортным удовольствием, позволяя вам наслаждаться каждый раз новыми видами. Этот непревзойденный внешний вид отражает ваш неповторимый стиль.

от 29 990 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара, и его комплектацию Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

РОСКОШЬ, КОТОРАЯ ВНЕ СРАВНЕНИЯ

SPYDER RT: переосмысленная езда

Новая роскошь ждет вас за каждым поворотом и в конце каждого горизонта. Благодаря премиальному комфорту и месту для багажа для двоих, Spyder RT не просто доставит вас туда, он разожжет в вас жажду дальнейших приключений. И если вы мечтаете о поездке, которая привлечет на много больше внимания, мы имеем для вас что-то особенное: нашу модель Sea-to-Sky ограниченной серии.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ. КОЛЬОРИ Й АКСЕСУАРИ

ЗНАЙОМТЕСЯ: МОДЕЛЬ SPYDER RT SEA-TO-SKY 2021 РОКУ

Дозвольте нашим експертам з продукції познайомити вас із Spyder RT 2021 Sea-to-Sky. Ви дізнаєтесь про натхнення, яке стоїть за фірмовими кольорами, покращеним комфортом, відмінною зручністю та неперевершеним стилем.

НОВИЙ СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

Від унікальної багатої текстури та елементів оздоблення до преміальних світлодіодних фар та сучасної консолі з повнокольоровим РК-дисплеєм. Вишуканість у кожній деталі абсолютно нового Can-Am Spyder RT.

ПОВНИЙ КОМФОРТ

Нові подовжені турингові підніжки, нижчий центр ваги, збільшене місце для сидіння, шикарні сидіння з підігрівом для водія та пасажира, по-новому відкалібрована підвіска для поліпшення динаміки їзди та чудовий захист від вітру дозволяють вам та вашому пасажиру долати більші відстані між зупинками під час подорожі. Або просто взагалі не зупинятися.

ЗРУЧНІСТЬ НОВОГО РІВНЯ

Багажний простір просто вражає, він універсальний та зручний. Збільшуйте його до приголомшливих 177 л або зменшуйте, додаючи або знімаючи ємкості для багажу та додаткове приладдя з системою швидкого кріплення LinQ, у тому числі задній верхній кофр місткістю 60 л, сумісний з системою LinQ (вміщує 2 шоломи, розташовані поруч).

ПРИСТРІЙ ВІДОБРАЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ І ФІРМОВА АУДІОСИСТЕМА BRP

РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ ВОДІЯ

Великий, яскравий і функціональний; обидві наші конфігурації RT мають великий панорамний 7,8-дюймовий кольоровий РК-дисплей, який добре видно в будь-яких умовах. Тут інтуїція перевіряється інформацією прямо в дорозі.

ПЕРША В ГАЛУЗІ!

ПІД’ЄДНУЙТЕ БІЛЬШЕ. ПІД’ЄДНУЙТЕ КРАЩЕ.

Отримуйте найсучасніший доступ до інформації прямо в дорозі за допомогою різноманітних додатків для смартфонів, оптимізованих для електронної системи транспортного засобу, користуючись системою BRP Connect. Дізнавайтеся, куди ви прямуєте, завантаживши найновіші додатки для навігації, слухайте улюблені пісні за допомогою додатку Music†, перевіряйте погоду в програмі Accuweather, діліться досвідом із спільнотою Can-Am Spyder через додаток Rever† та користуйтеся багатьма іншими можливостями, які пропонує BRP Connect, насолоджуючись поїздкою.

ДВИГУН ROTAX 1300 ACE

ПОТУЖНИЙ І ЕКОНОМІЧНИЙ

Двигун Rotax 1330 ACE має конфігурацію рядного трициліндрового двигуна для максимального крутного моменту на кожній передачі, що забезпечує чудове прискорення та чутливість до відкриття дросельної заслінки. Він також економічний, адже дає можливість проїхати до 406 км на одному баку*. До того ж він надзвичайно невимогливий в обслуговуванні.

*Випробування проводилися на постійній швидкості. Витрата пального може змінюватися залежно від особистої манери їзди, погодних умов, тривалості поїздки, стану транспортного засобу, його комплектації та інших умов. Витрата пального під час періоду обкатування також може змінюватися.

АНТИБЛОКУВАЛЬНА ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА, АНТИБУКСУВАЛЬНА СИСТЕМА ТА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ

ОПТИМАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ

Розроблена у партнерстві з BOSCH і надихнута новими технологіями в автомобільній галузі, система контролю стійкості транспортного засобу включає в себе антиблокувальну гальмівну систему, антибуксувальну систему та систему контролю курсової стійкості для того, що ви могли впевнено почуватися на дорозі.

ДИНАМІЧНЕ, З ЕЛЕКТРОННИМ БЛОКОМ КЕРУВАННЯ

РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ, З ЯКИМ ЛЕГКО МАНЕВРУВАТИ

Електронна система рульового керування з підсилювачем створює додаткове зусилля, необхідне при повороті керма, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу, тому маневрувати та керувати завжди легко.

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ З ЦИФРОВИМ КОДУВАННЯМ

СТАНДАРТНИЙ ЗАХИСТ ВІД КРАДІЖКИ

Система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) допомагає захистити Can-Am Spyder від крадіжки або іншого несанкціонованого використання. Двигун транспортного засобу не запуститься, якщо водій не використає правильно закодований електронний ключ.

ЗРУЧНІСТЬ І ЕКОНОМІЯ ПАЛЬНОГО

ПЛАВНА РОБОТА

Ця 6-ступенева коробка передач забезпечує ідеальний баланс зручності та економії пального завдяки складній гідравлічній системі зчеплення. Подорожуйте з комфортом на низьких обертах з напівавтоматичною коробкою передач, яка має функцію заднього ходу. Перемикання передач здійснюється натисканням на важіль великим та вказівним пальцями.

ВИСОКОЯКІСНА ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА BREMBO

СЕРЙОЗНА ГАЛЬМІВНА ЗДАТНІСТЬ

Високоефективні гальма від світового лідера в галузі гальмівних технологій, спеціально розроблені для Can-Am Spyder, забезпечують чудову гальмівну здатність і стабільні експлуатаційні характеристики.

СКОРОЧУЙТЕ ВИТРАТУ ПАЛЬНОГО

ПЕРЕМИКАЙТЕ ПЕРЕДАЧІ, ЩОБ ЕКОНОМИТИ

Оптимізуйте перемикання передач з режимом Smart Assist. Індикатор на приладовій панелі вказуватиме найкращий час для перемикання з однієї передачі на іншу, щоб зменшувати витрату пального під час тривалих поїздок.

Спецификации

Двигун 3-циліндровий Rotax® 1330 ACE з рядним розташуванням циліндрів
Трансмісія 6-ступенева напівавтоматична коробка передач з функцією заднього ходу
Підвіска Передня: амортизатори великого діаметра SACHS, Задня: Амортизатор SACH з автоматичним пневматичним регулюванням попереднього натягу
Місткість багажних відділень 177 л
Режими їзди Економічний режим
Цвет
W Ширина 1554 мм
L Длина 2833 мм
H Высота 1464 мм
SH Высота сидения 755 мм
WB Колесная база 1714 мм
GC Клиренс 115 мм
W Ширина 1554 мм
L Длина 2833 мм
H Высота 1464 мм
SH Высота сидения 755 мм
WB Колесная база 1714 мм
GC Клиренс 115 мм
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Місткість
Розміри
Приладова панель
Безпека та надійність
Гарантія
Інші характеристики

Аксессуары

Получайте больше от каждой поездки. Найди идеальные аксессуары для своего транспортного средства!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ